Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

No, że full ludzi to wiem, bo jestem użytkownikiem największego serwisu o TDU w Polsce. Ale chodziło mi czy dużo ludzi tutaj z forum gra. Mam rozumieć, że tek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 10:24, Davw napisał:

No, że full ludzi to wiem, bo jestem użytkownikiem największego serwisu o TDU w Polsce.
Ale chodziło mi czy dużo ludzi tutaj z forum gra. Mam rozumieć, że tek.

No jasne, że tak. Tylko, że teraz wszyscy w rozjazdach wakacyjnych i nie ma prawie komu grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też zrobiłem sobie przerwę z TDU do września i odszedłem z jednego z najlepszych klubów w Polsce a byłem dosyć wysoko postawiony. Ale nie wiem czy wrócę, ponieważ na jesień szykuje się dużo premier a będzie już szkoła więc i nie za dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę sprzedać moją stunignowaną Audice TT, da się ją sprzedać tylko za 45000$ Jak można ustalić wyższą cenę? Bo jak patrze to niektórzy chcą sprzedać straszne graty po niebotyccznych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... A jakie są najlepsze kluby w Polsce bo nie mam zielonego pojęcia......


Adamo- jeśli dobrze pamiętam wybierasz opcję sprzedaj, a następnie sprzedaż online i tam ustalasz odpowiednią cenę. Jak coś pomieszałem poprawcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę pomoc techniczną na gram.pl do kiery speed link 2in1 ligthing wheel SL-6682 Ta kiera to straszny szajs i chce ją odesłać bo się sama wyłącza, a co zrobiłem to mogłem jak się wyłączy to trzeba odłączyć i podłączyć.
Czy po miesiącu reklamacja jest możliwa? Bo 2 dni po odebraniu kiery oddałem kompa do serwisu i mi miecha trzymali;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie do klubów to zapraszam na www.tdu.com.pl/forum i do klubu Telcontar_PL. I tam również zapraszam na giełdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywalili mnie z tamtąd http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21155&u=3771 nie udzielając jakiejkolwiek odpowiedzi tutaj.
Więc mówię raz jeszcze.

Coś się rypło z sejwem i mi diabli wzieli wszystkie furki domki i forse.
I jestem na zero :/.
Ma ktoś jakiś pomysł sposób lub idee jak to odwrócić bo mi sięjakos od początku nie chce gry zaczynać.

Ps.
Jesli macie jakieś trainery cokolwiek unlockery to ja poprosze...

samo przez się rozumie się że mam oryginałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@S.V.P.A.M
Nie ma żadnej drogi powrotnej. Możesz ewentualnie pobrać sobie save na offline i przekonwertować na online ze zmianą nick''u jeśli grasz na online. A żeby zapobiedz takim wydarzeniom na przyszłość to są od tego programy robiące przy każdym on/off gry kopie zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już dziś pogram w TDU i mam pytanie. Czy mogę stworzyć jeden profil do gry w single, a drugi do multi? Ten drugi to tylko sprawdzić jak by mi się grało z innymi, z góry skupiam się na single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 10:00, kedzior141 napisał:

Pewnie już dziś pogram w TDU i mam pytanie. Czy mogę stworzyć jeden profil do gry w single,
a drugi do multi? Ten drugi to tylko sprawdzić jak by mi się grało z innymi, z góry skupiam
się na single.

Tak, możesz ale na każdym z tych profili będziesz karierę robił od początku. Prawdę mówiąc lepiej stwórz profil do gry online bo wychodzi na to samo praktycznie, a przechodzenie dwa razy tych samych wyścigów jest... nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.07.2008 o 10:09, Michał Raven napisał:

Tak, możesz ale na każdym z tych profili będziesz karierę robił od początku.


Wiem o tym.

Dnia 25.07.2008 o 10:09, Michał Raven napisał:

Prawdę mówiąc
lepiej stwórz profil do gry online bo wychodzi na to samo praktycznie, a przechodzenie
dwa razy tych samych wyścigów jest... nudne.


No tak bym zrobił, ale narazie mam beznadziejne łącze, i dopero wtedy kiedy będę miał lepsze, zagram w online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No tak bym zrobił, ale narazie mam beznadziejne łącze, i dopero wtedy kiedy będę miał
> lepsze, zagram w online.
Będziesz mógł później zmienić profil offline na online, trochę roboty z tym jest, ale działa.
http://tnij.com/tdu154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować