Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Projekt Fleet Commander - Czy kiedyś tak będziemy grać w RTS-y?

16 postów w tym temacie

Michał Nowicki

To nad czym pracuje aktualnie absolwent Uniwersytetu Illinois, niejaki Arthur Nishimoto, na pewno podwyższy ciśnienie każdemu miłośnikowi Gwiezdnych wojen. Epicka kosmiczna bitwa na całej ścianie? Fleet Commander już działa.

Przeczytaj cały tekst "Projekt Fleet Commander - Czy kiedyś tak będziemy grać w RTS-y?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny gadżet do szokowania kumpli i mojego starego, ciekawe ile by to kosztowało, pewnie więcej niż wszystkie moje organy wewnętrzne razem z chłodziarką;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zaznaczania kilku tysięcy jednostek palców by zbrakło :)

Nie ale tak poważnie - fajny patent, pewnie kiedyś w przyszłości, gdy takie dotykowe ekrany będą wszędzie standardem niczym w Minority Report [a co za tym idzie proces technologiczny ich produkcji będzie na tyle rozwinięty, żeby koszty były o wiele mniejsze niż obecnie] kolejne pokolenia graczy poszaleją sobie na całego, a może nawet i my jako stare zgredy się załapiemy =) [aczkolwiek ci z parkinsonem kieprawo by mieli z kontrola ognia :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2011 o 15:22, absmak napisał:

Przyszłość to była już ponad 2 lata temu i to znacznie lepiej wyglądająca ;)


Eee, nie sądzę. Nie umywa się w żadnym stopniu do klimatu SW. Tak poza tym to prawdziwe granie się zacznie, gdy holografia wkroczy do akcji. Ach, zagrać taką monumentalną bitwę jak choćby w Total War...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wolałbym stół od ściany (większy realizm), i właśnie stół na filmiku widzę. skąd autor wziął ścianę nie wiem
po drugie po co panele dotykowe? starczy projektor i system kamer śledzących ruchy palców, dużo taniej by wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna sprawa :))) Podejrzewam, że wcale nie będzie trzeba długo bardzo na takie coś czekać. A gwiezdne wojny prawie na żywo to mistrzostwo świata dla mnie :DDD W końcu to tylko wielki ekran dotykowy, pewnie przyzwoite bebechy w środku aby taką ilość detali uciągnąć. Kwestia kosztu sprzedaży czegoś takiego, ale może w bardziej cywilizowanych krajach takie cudeńka pojawią się w salonach gier za kilka lat :D Jak się na to patrzy to od razu przypomina się ta seria TV gdzie C3PO opowiadał o technice w świecie SW i jej odpowiednikach w dzisiejszym świecie. Powoli bo powoli, ale pewnie i do Gwiezdnych Wojen kiedyś dojdziemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden poważny minus - pole walki mocno ograniczone przez ekran dotykowy. Ciekawostka, która może i by weszła w życie gdybyśmy się przyzwyczaili do innego interfejsu niż obecnie jest w ogólnym użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować