Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Serious Sam 3: BFE - zapowiedź

16 postów w tym temacie

gram.pl

Obleśni i niewykazujący oznak myślenia przeciwnicy, nieprzystająca do najwyższych współczesnych standardów grafika, wszechobecna masakra i tona dobrej zabawy? To musi być on - Poważny Sam wraca w Serious Sam 3: BFE i ani na chwilę nie zwalnia tempa.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Serious Sam 3: BFE - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tę serię. Ma swój klimat ze specyficznym humorem i oczywiście tony przeróżnego mięcha do przerobienia na kotlety. Mam nadzieję że i ta część pozwoli na co-op w kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie ludzie gadają... że bezmyślne, że taka sobie grafika... czekam na Sama, który tutaj kurze pozamiata i ma gdzieś to że CoD i BF walczą o swoje cele. Ważna jest frajda z tego, że strzelam przed siebie, a trupy mam za sobą.

Fajnie by było jakby na koniec Sam przeniósł się do pierwszej lokacji "jedynki" i powiedział "Gdzieś już to widziałem... Eeej... To Serious Sam: The First Encounter" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiałem Sama te kilkanaście lat temu, gdy jako mały brzdąc podziwiałem mojego tatę który miażdży kosmitów.
Uwielbiałem również odświeżoną wersję HD z The Second Encounter. Teraz pokocham i trzecią część bo Seriuos Sam to Serious Sam, czyli RZEŹ KOSMITÓW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 19:09, papadorson napisał:

Miejmy nadzieję, że Sam nie zawiedzie tak jak Duke.


Jeżeli nie zrobią czegoś takiego jak w SS2 to szansa jest... Ale jak widzę to jest to stary Sam, ten którego znamy ze "Starć". Porównanie do Duke''a jest średnie... bo na Duka wszyscy czekali jak na zbawienie, gra legenda, która wykosi wszystkich. Tutaj informacja o SS3:BFE spadła jak grom z nieba, tym bardziej że ma wyjść jeszcze w lato. Były przecieki, ale nie to były bardziej plotki i ploteczki. Tak naprawdę nikt na niego nie czekał. Nawet jeżeli grafika będzie nie dzisiejsza to co? Nic... ważne to że będzie taka sama zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża tylko, że znowu widze arabskie/egipskie motywy w tle i to w przeciwieństwie do pierwszej części współczesne. Dzisiejsi producenci chyba nie mają pomysłu na lepsze miejsce akcji niż odgrzewany bliski wschód, wokół palmy i budynki z glinianej cegły:/
Mam nadzieję, że chociaż będzie trzymać poziom poprzedników pod względem gameplayu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2011 o 16:27, Muradin_07 napisał:

A niech sobie ludzie gadają... że bezmyślne, że taka sobie grafika... czekam na Sama,
który tutaj kurze pozamiata i ma gdzieś to że CoD i BF walczą o swoje cele. Ważna jest
frajda z tego, że strzelam przed siebie, a trupy mam za sobą.

Fajnie by było jakby na koniec Sam przeniósł się do pierwszej lokacji "jedynki" i powiedział
"Gdzieś już to widziałem... Eeej... To Serious Sam: The First Encounter" :D

Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisałeś.Czekam na Sama z niecierpliwości.A co do arsenału,to mam nadzieję że nie zapomna o pile mechanicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będzie autoregeneracja życia, to nie widzę sensu istnienia tej gry. Po co mordować miliony obcych, skoro i tak jest się nieśmiertelnym? Mam ciągle uciekać przed obcymi, żeby zregenerować życie (po to chyba sprint dodali?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 08:57, kimr napisał:

Jeżeli będzie autoregeneracja życia, to nie widzę sensu istnienia tej gry. Po co mordować
miliony obcych, skoro i tak jest się nieśmiertelnym? Mam ciągle uciekać przed obcymi,
żeby zregenerować życie (po to chyba sprint dodali?)?


Na "Turyście" tak było... regeneracja zdrowia, 200 życia max... na wyższych poziomach już go nie było. Pewnie tak będzie i w tej części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować