Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PNY GeForce GTX 580 XLR8 OC - podkręcony, choć referencyjny

9 postów w tym temacie

Witam
Widzę, że newsy o kartach pełną parą. Wpierw ten nowy Radeon co go dziś zapodaliście a tera to cudo...

@aro8
W temacie od Radeona dałem nazwę w apostrofie ;). Więc wiesz, ale to ło to, to jest jakiś "potwór" wręcz chyba "DEMON" :D. Przydała by się taka karta. Cena karty w cenie w dobrego składaka, ale to szczegół. Wiadmo pewnie zanim ta karta stanieje do normalnych cen bo jak wiemy świat informatyki zasuwa najszybciej ze wszystkich. To wyjdzie pewnie sporo nowych modeli, ale ten pewnie i tak będzie miał dobra renomę. Wiem już dziś że jak by było mnie stać na kompa gdzie mógłbym sobie pozwolić na tą kartę ++ i inne dobre gadżety na poziomie tej karty to by mi na długo starczyła jak i cały komp. :)..

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 17:27, Braveheart napisał:

Witam
Widzę, że newsy o kartach pełną parą. Wpierw ten nowy Radeon co go dziś zapodaliście
a tera to cudo...


Siemanko! Wiesz, newsy sprzętowe zależą od tego, co akurat do mnie dociera z PR-owego spamu, tudzież sam znajdę. Akurat dziś się trafił "dzień karciany". :)

edit:

Poza tym z tony tego wszystkiego staram się odsiewać zabawki ewidentnie dla graczy przeznaczone, tudzież jakieś ciekawsze konstrukcje - jak te Radki na przykład. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkręcony referent? Nie, to nie jest dobry wybór. Nawet niepodkręcone referencyjne modele są głośne i mają słabe chłodzenie, więc z tym tutaj jest jeszcze gorzej. Lepiej kupić jakiś niereferencyjny model Asusa czy Gigabyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 21.07.2011 o 17:49, Myszasty napisał:

Siemanko! Wiesz, newsy sprzętowe zależą od tego, co akurat do mnie dociera z PR-owego
spamu, tudzież sam znajdę. Akurat dziś się trafił "dzień karciany". :)

Hihi i bardzo dobrze. Tak trzymać <spoko> Może coś o prockach niedługo ? ;>

Dnia 21.07.2011 o 17:49, Myszasty napisał:

Poza tym z tony tego wszystkiego staram się odsiewać zabawki ewidentnie dla graczy przeznaczone,
tudzież jakieś ciekawsze konstrukcje - jak te Radki na przykład. :)

Ale fajne te zabawki ;-).
Pozdrawiam.

PS:

Spoiler

Jak tam broda??? ;> Zacna iście krasnoludzka ? :D Czy odrobinę przystrzyżona ??


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocipieli z taką ceną. Jakby był taki Radeon to max z 1500 zł by kosztował
Pfff co ja piszę, przecież są lepsze Radeona od tego i tańsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2011 o 18:17, Braveheart napisał:

PS:

Spoiler

Jak tam broda??? ;> Zacna iście krasnoludzka ? :D Czy odrobinę przystrzyżona
??



Lato jest. Dzika i bujna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2011 o 18:35, Myszasty napisał:

Lato jest. Dzika i bujna. :D

Broda jest dobra, nawet parę godzin po posiłku można w niej znaleźć coś na ząb a i pijąc "mleko" nie obleje się po koszulce<gdy się uleje>. Ma się rozumieć, żart :).
Co do Karty to cóż, ładne monstrum ale i drogie, pewnie też ma spory apetyt na prąd. Interfejs pamięci też ciekawszy niż ten w poprzednich Radeonach, 128bitów to jednak mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować