Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czym jest zagadkowa animacja przypisywana Ubisoftowi?

19 postów w tym temacie

Dnia 23.07.2011 o 21:53, Harrolfo napisał:

Przy okazji - poprawcie nazwę w pierwszej linijce newsa...


Dokładnie pod taką nazwą filmik pojawił się w serwisie Kiwi, więc, po chwili wahania, postanowiłem zachować oryginalną pisownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, dzwiek wycieli z Jacob's Ladder, tylko muzyki nie ma, dialogi i dzwieki uderzajacych narzedzi chirurgicznych sa identyczne z filmem, cala scena zreszta wyglada podobnie :P, nie sadze zeby taki plagiat gdzies uzyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną teorię, na jednym z filmików mówiących o multi w ACR było widać Renderowaną twarz Vidica.Wdg zapewnień Ubisoftu, w miarę postępów w multi, będziemy odblokowywać coraz więcej informacji o Abstergo, więc być może ten filmik to jeden z Unlocków w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....Zwróćcie uwagę na pierwsze 12 sekund.W prawym górnym rogu logo Abstergo,a po prawo drobnym drukiem data 04.12.1978....Robi się coraz ciekawiej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ,że to jakis przodek Desmonda.Myślę ,że Desmond w swojej śpiączce powróci do niego po pare informacji dot. Abstergo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 22:07, mronoth napisał:

lol, dzwiek wycieli z Jacob''s Ladder, tylko muzyki nie ma, dialogi i dzwieki uderzajacych
narzedzi chirurgicznych sa identyczne z filmem, cala scena zreszta wyglada podobnie :P,
nie sadze zeby taki plagiat gdzies uzyli


Też, miałem takie wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2011 o 21:49, Jeggred napisał:

Mhm... filmik przedstawiający pierwsze próby stworzenia Animusa ?


Też o tym pomyślałem. To by było fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie to skojarzylo z probami skopiowania Animusa przez templariuszy.
Raczej oni wygladaja mi na takich, ktorzy by takimi sposobami probwali osiagnac cel ;[ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować