Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ezio jest stary i ma depresję w trailerze animowanego Assassin`s Creed: Embers

18 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Nigdy nie słyszeliście o AC: Embers? To jeden z tych filmowych dodatków, który dołączany jest do edycji specjalnej którejś z gier, by tuż po premierze tytułu zostać masowo wrzuconym na YouTube w niemożliwie kiepskiej jakości.

Przeczytaj cały tekst "Ezio jest stary i ma depresję w trailerze animowanego Assassin's Creed: Embers" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa stylizacja, trzeba przyznać.
Uwaga - AC Revelations piszemy bez dwukropka ;P

W sumie ten trailer to

Spoiler

wiemy, że Ezio nie umrze w Revelations...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 21:33, Yuriko napisał:

Jakoś mnie to nie wzruszyło, a chyba taki miał być efekt przemyśleń bohatera.
A skąd ten zacny obrazek?

Sam robiłem, jak zawsze :3

Harrolfo: Niekoniecznie. Możliwe, że w AC Revelations będziemy mieli jakąś przerwę (tak jak w AC2), którą wypełni właśnie Embers. Trochę ciężko umiejscowić sam film w serii.

Według informacji na wiki, gra będzie miała miejsce w roku 1511. Problem? Na trailerze widać Catherinę Sforzę (chyba, że mylę ją z inną ukochaną Ezio) która, opierając się również o wiki, zmarła w roku 1509. Oczywiście możliwym jest, że to kolejne, typowe dla serii mieszanie w historii, ale nie zmienia to faktu, że z Embers jest żaden spoiler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi się w nim podobało to muzyczka na końcu jak pokazywał się skład edycji specjalnej - budziła moje pozytywne emocje i kojarzy mi się ze świetnym klimatem pierwszej części. Dwójka mimo iż lepsza pod względem zadań itd to jednak nie miała już tego assassyńskiego klimatu no i Ezio słabiej pasuję mi na assassyna od Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 21:34, ww3pl napisał:

Na trailerze
widać Catherinę Sforzę (chyba, że mylę ją z inną ukochaną Ezio) która, opierając się
również o wiki, zmarła w roku 1509.


To nie Sforza, z dwóch powodów. A) Jak ją żegnamy w Brotherhood jest mówione że więcej się już nie spotkali. Czy coś w tym stylu. i B) Gdzieś widziałem wiadomość, chyba w Game Informerze ale nie dał bym sobie głowy uciąć że na pewno tam, że Ezio w Revelations ma poznać swoją wybrankę która będzie całkowicie nową postacią w serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 21:34, ww3pl napisał:

Według informacji na wiki, gra będzie miała miejsce w roku 1511. Problem? Na trailerze
widać Catherinę Sforzę (chyba, że mylę ją z inną ukochaną Ezio) która, opierając się
również o wiki, zmarła w roku 1509. Oczywiście możliwym jest, że to kolejne, typowe dla
serii mieszanie w historii, ale nie zmienia to faktu, że z Embers jest żaden spoiler.


Gdzieś czytałem, że pracownik ubisoftu wypowiadał się na temat wybranki ezio w AC Revelations, ezio ma spotkać Sofie Sarto właścicielkę księgarni w której się zakocha, ale będzie bał się jej wyjawić prawdę kim jest i całą historię swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 21:30, Harrolfo napisał:

W sumie ten trailer to

Spoiler

wiemy, że Ezio nie umrze w Revelations...



Dosłownie z ust mi to wyjąłeś ;-)
Jak zobaczyłem scenę gdy siedzi na krześle to mi się końcówka Godfathera 3 przypomniała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Ezio nie może umrzeć, z prostej przyczyny. Animus może odtwarzać wspomnienia osoby, aż nie przekaże swoich genów dalej, bo niby jak osoba może mieć wspomnienia swojego przodka któremu urodziło się dziecko, które jest kolejnym w linii przodkiem osoby siedzącej w animusie. W pewien sposób było to wytłumaczone w drugiej części. Może dlatego zdecydowano się na film animowany o końcu historii ezio, bo nie będzie się dział w animusie i będzie opowieścia o dalszych losach Ezio dla osób zainteresowanych jak się kończy jego historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2011 o 22:19, Nagaroth napisał:

> Na trailerze
> widać Catherinę Sforzę (chyba, że mylę ją z inną ukochaną Ezio) która, opierając
się
> również o wiki, zmarła w roku 1509.

To nie Sforza, z dwóch powodów. A) Jak ją żegnamy w Brotherhood jest mówione że więcej
się już nie spotkali. Czy coś w tym stylu. i B) Gdzieś widziałem wiadomość, chyba w Game
Informerze ale nie dał bym sobie głowy uciąć że na pewno tam, że Ezio w Revelations ma
poznać swoją wybrankę która będzie całkowicie nową postacią w serii.


biorąc pod uwagę, że Ezio na trailerze jest już NAPRAWDĘ stary (70? 80 lat?), to może być nawet (prawie) dorosła już córka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 18:13, Sanders-sama napisał:

Czyli macie... doczekaliście się... Ezio będzie miał córkę a nie syna... Jeeee w końcu
kobita asasyn xD


Jeśli chodzi ci o grywalność, to przecież wiadomo że nią nie zagramy. A jeśli o pojawienie się kobiety-assasyna to przecież już i w dwójce i Brotherhood były kobiety-assasynki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2011 o 18:15, Nagaroth napisał:

Jeśli chodzi ci o grywalność, to przecież wiadomo że nią nie zagramy. A jeśli o pojawienie
się kobiety-assasyna to przecież już i w dwójce i Brotherhood były kobiety-assasynki.
;)


Wszyscy się tak wcześniej jarali że jak będzie miał córkę to nią dalej będziemy grać, więc mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować