Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Panie z Comic Conu - zobacz zdjęcia!

28 postów w tym temacie

Mortal Kombat wygrywa :-) Do tego interesujące panie są zakute w zbroje Halo ale niestety - są zakute w zbroje więc tylko z twarzy można ocenić.
Ktokolwiek wymyślił by zakuć je w zbroje - chyba go upuścili na głowę jak był mały zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kolejny raz twierdzę, że coś niedobrego stało się ostatnio z hostessami i ich strojami na takich imprezach. Czyżby gusta się zmieniły ? Kicz i miernota.... ani to piękne, ani subtelne... Niektóre z pokazanych pań z pewnością na co dzień są bardzo ładne, jednak na potrzeby tej imprezy zmieniły się w paszczury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciała całkiem fajne (Millena :) ) Ale twarze to jakaś porażka totalna.
Najlepsza jest zdecydowanie pani nr 1 w stroju niewolniczym księżniczki Leii :) Ona ma wszystko na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 09:17, Phobos_s napisał:

Ciała całkiem fajne (Millena :) ) Ale twarze to jakaś porażka totalna.
Najlepsza jest zdecydowanie pani nr 1 w stroju niewolniczym księżniczki Leii :) Ona ma
wszystko na miejscu :)


Pani z prawa zaraz pod trzecim dużym zdjęciem (nie licząc tego u góry) też moim zdaniem bardzo sympatyczna. Edit: I ta w kapeluszu kowbojskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2011 o 09:20, pepsi napisał:

Pani z prawa zaraz pod trzecim dużym zdjęciem (nie licząc tego u góry) też moim zdaniem
bardzo sympatyczna. Edit: I ta w kapeluszu kowbojskim :)


Ja jeszcze chętnie bym zobaczył tę w białym wdzianku, co pokazuje, że gdzie należy jej się patrzeć :) Pierwsze z lewej pod trzecim dużym zdjęciem.
Mam wrażenie, że to zdjęcie nie oddaje rzeczywistości a wdzianko fajnie podkreśla jej hm.. atuty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To powinno się nazywać "Pasztet Con", a nie "Comic Con". Ludzie wybierający te kobiety stracili chyba gust na wskutek mutacji środowiskowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować