Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera DotA 2 w 2011 roku; pierwszy publiczny pokaz gry na gamescomie 2011

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Valve oficjalnie potwierdziło, że jeszcze w tym roku światło dzienne ujrzy DotA 2. Firma zapowiedziała również, że na gamescomie 2011 odbędzie się prestiżowy turniej The International.

Przeczytaj cały tekst "Premiera DotA 2 w 2011 roku; pierwszy publiczny pokaz gry na gamescomie 2011" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko smaku robią, a w sumie pokazali tylko parę screenów z gry, ciekawe czy dota 2 będzie miała podobną ilość bohaterów co 1ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 10:56, TaFiT napisał:

Tylko smaku robią, a w sumie pokazali tylko parę screenów z gry, ciekawe czy dota 2 będzie
miała podobną ilość bohaterów co 1ka.


Przeczytaj w google co to jest screen.
Żadnego screena jeszcze nie pokazali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 11:17, Berkel napisał:

Acha, czyli najlepsze drużyny ze starej DoTy grają już w grę? Cholernie niesprawiedliwe.


Dlaczego niesprawiedliwe? Według mnie uczciwe bo to oni najlepiej znają grę a co za tym idzie mogą pomóc w jej zbalansowaniu i mogą podzielić się swoimi pomysłami co warto by było dodać nowego w stosunku do pierwszej DotA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sieci można znaleźć mnóstwo informacji o grze. Począwszy od adresów serwerów testowych na Steam, poprzez listę championów, a na dokładnych patch notes prosto ze Steam kończąc. Niestety - screenów brakuje, więc tym bardziej oczekuję na pierwszy pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2011 o 11:45, Fang napisał:

Dlaczego niesprawiedliwe? Według mnie uczciwe bo to oni najlepiej znają grę a co za tym
idzie mogą pomóc w jej zbalansowaniu i mogą podzielić się swoimi pomysłami co warto by
było dodać nowego w stosunku do pierwszej DotA.


Co innego testowanie gry, a co innego rywalizacja i ekskluzywny dostęp do turnieju o milion baksów.
Ja tam się czuję urażony tym, że nawet nie dają czasu innym drużynom na zapoznanie się z grą.

Samo testowanie gry przez najlepszych uważam za jak najbardziej trafiony pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji: na stronie DoTA2 pojawiła się lista zaproszonych drużyn. Przyznam, że aż 5 drużyn z Chin mnie zaskoczyło. Ale przynajmniej pojawi się MYM, Na`Vi i GGnet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować