Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Betatesty Assassin`s Creed: Revelations we wrześniu; nowy materiał wideo poświęcony uniwersum serii

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Ubisoft poinformował, że betatesty trybu multiplayer w Assassin’s Creed: Revelations rozpoczną się już na początku przyszłego miesiąca. Niestety, tylko na konsolach PlayStation 3.

Przeczytaj cały tekst "Betatesty Assassin's Creed: Revelations we wrześniu; nowy materiał wideo poświęcony uniwersum serii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji że jestem fanem AC (szczególnie pierwszego) zamówię Revelations (tak jak większość gier Ubii) w UK, nie będę poraz kolejny ryzykował zakupu bubla od polskiego oddziału Ubi.
Co do Revelations to mam nadzieję że tym razem fabuła będzie adekwatnie długa w stosunku do samej gry bo jedno czego mi brakowało w ACB to wlaśnie fabuły która była ciekawa ale było jej "za mało" i w pewnym momencie grało się "od tak, byle dalej" a nie dla samej fabuły i konkluzji tejże części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpadam z betatestów, a chętnie bym pograł :/

Po kiego w ogóle wymyślili to z PlayStation Plus? Będą mieć beta-testerów jak na lekarstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam każdą część nowego Assassin''a i kupuję ją w ciemno ( obok fify jest to 2 seria , którą kupuję już tradycyjnie pre-orderem gdy tylko pojawi się możliwość zakupu) jednak szkoda , że beta testy odbędą się tylko na PS3 , jakoś to przeboleje :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2011 o 22:04, wojcio102 napisał:

Po kiego w ogóle wymyślili to z PlayStation Plus? Będą mieć beta-testerów jak na lekarstwo...

Po primo - kasa, kasa, kasa.
Po drugo - wątpię czy z PS Plus korzysta aż tak mało osób (pamiętaj, że nie mówimy tu tylko o Polsce ;] ). Poza tym na pewno większości z nich tego typu bety nie są obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować