Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Teorie spiskowe

248 postów w tym temacie

Jak na razie widzę, że dyskusja krąży wokół 11.9. Przyznaję również, że sporo ciekawych rzeczy na ten temat można się tu dowiedzieć.
Naszła mnie jednak refleksja czy skoro tytuł wątku to "Teorie spiskowe" czy jesteście zainteresowani również innymi wydarzeniami z historii naszego obecnie największego sojusznika.
Kto słyszał coś lub czytał na temat MK ULTRA? Poszukałem trochę w sieci i szczęka mi opadła. O samym projekcie "mandżurskiego kandydata" już coś słyszałem. Chodziło o program "kontroli umysłu", zakładający stworzenie kontrolowanego zdalnie żywego mordercy, który po wykonaniu zadania popełni samobójstwo lub po prostu nic nie będzie pamiętał (Jak ktoś grał w Overclocked to może coś skojarzy). Ale, że nazwa firmowała szereg innych projektów realizowanych min. przy pomocy byłych nazistowskich badaczy - tu już wymiękłem. Doświadczenia na ludziach kończyły się śmiercią lub cierpieniami. Prawdę ukrywano aż do czasów prezydentury Clintona, podczas której rodzinom ofiar wypłacono milionowe odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wygląda ciekawie, ale to, że niemieccy naukowcy po drugiej wojnie byli rozchwytywani przez wszystkie silniejsze kraje to nic dziwnego. Wiele tęgich głów nie zostało osądzonych i skazanych, tylko zaczęło pracę dla wygranych krajów wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a słyszeliście może o tak zwanym Planie 21?Który polega mniej więcej na tym żeby kompletnie zniszczyć klasę średnia i doprowadzicie do sytuacji znanej z filmu Metropolis? Z tego co pamiętam to ten plan zakładał około 71% zmniejszenie populacji na świecie.Podobno fluoryzacja wody w USA miała służyć właśnie temu celowi gdyż wpływa on na mentalność ludzi i robi ich bardziej podatnymi na sugestie i manipulacje rządu. Ostatnio gdzieś o tym czytałem wiec jak znajdę tą stronę to rzucę linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Money Masters - How International Bankers Gained Control of America
Mistrzowie Pieniędzy - Jak Międzynarodowi Bankierzy Zdobyli Kontrolę Nad Ameryką

Klasyk. Film określany przez wielu jako najlepszy dokument na temat pieniędzy, władzy i panującego systemu finansowego. W filmie omawiane są koncepcje pieniędzy, długu i podatków oraz ich rozwój od czasów starożytnych do współczesnych. Film obejmuje historię: bankowości opartej na częściowej rezerwie, centralnej bankowości, polityki pieniężnej, systemu obligacji Skarbu Państwa i systemu Rezerwy Federalnej.
To nie kolejny film o pieniądzach.
To prawdopodobnie najważniejszy film o pieniądzach i powinien go zobaczyć każdy!

Lista odtwarzania YouTube:

http://www.youtube.com/view_play_list?p=8452AFBE8B9AE7EF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 00:05, owczar4 napisał:


:D

Kiedyś w pierwszych dziesięcioleciach zeszłego stulecia ludzie też w panikę wpadali na widok samolotu w powietrzu.
Jednak by w XXI wieku nie wiedzieć, co to są smugi kondensacyjne oraz że Stany Zjednoczone, są najbardziej nasyconym miejscem na ziemi, gdzie latają wielkie samoloty pasażerskie według ustalonych szlaków powietrznych, to już zakrawa na pusty śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im więcej czytałem na temat teorii spiskowych, im więcej myślałem tym coraz bardziej zaczynałem wątpić w to czy plany Masonów i spółki są rzeczywiście wymierzone przeciwko ludzkości a raczej ziemi.

Ziemia jest przeludniona, rodzaj ludzki jest w rzeczywistości kosmicznym rakiem o planetarnej skali który pochłania wszystko wokoło włącznie z własnym gatunkiem. Pomyślcie zatem jaka czeka nas przyszłość? Podzielona ludzkość jest słaba nie chętna do zjednoczenia pod hasem pokoju. Trzeba radykalnych środków, strachu, wroga z zewnątrz który uświadomi wszystkim ,iż w zasadzie wszyscy chcą tego samego, szczęścia, pokoju i radości.

Co jest zatem lepsze? Ludobójstwo miliardów które zbawi kolejne miliardy, przyrodę i planetę?
Czy pozostawienie sytuacji w jej obecnym stanie? jest to wybór pomiędzy złem jak złem...

Na pocieszenie powiem wam ,że populacja EU i USA wynosi około pół miliarda. Na śmierć przeznaczeni są murzyni,azjaci, semici (jakby kto nie wiedział arabowie,persowie i żydzi są semitami) i innego rodzaju pośledni z naszego punktu widzenia ziemianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Piszesz o jakimś wyborze, ale tak naprawdę nie ma żadnego wyboru, żadnej alternatywy dla sytuacji, w której jesteśmy. Gdzie nas to zaprowadzi? Nad przepaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>"Na pocieszenie powiem wam ,że populacja EU i USA wynosi około pół miliarda. Na śmierć przeznaczeni są >murzyni,azjaci, semici (jakby kto nie wiedział arabowie,persowie i żydzi są semitami) i innego rodzaju pośledni z >naszego punktu widzenia ziemianie."

tak się składa że Murzyni, azjaci, żydzi i semici żyją w USA i EU a po za tym populacja usa i eu wynosi 800 mln.

>"Ziemia jest przeludniona, rodzaj ludzki jest w rzeczywistości kosmicznym rakiem o planetarnej skali który >pochłania wszystko wokoło włącznie z własnym gatunkiem."

czytając niektóre z tych komentarzy czuję się jak bym słuchał psychopatów albo ludzi nie zrównoważonych psychicznie.
Jak dla mnie jedna wielka ściema.
ps.to takie moje pierwsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

nie pisz w pogrubieniu, bo to bez sensu i źle się czyta. A on ma rację nt tego raka- rozpieprzamy wszystko, pakujemy się z butami wszędzie nie patrząc na nic. Nade wszystko niszczymy samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. chyba musi dojść do jakiejś wielkiej tragedii by ludzie się opamiętali(oczywiście na góra 2-3 pokolenia).

to było tylko moje pierwsze wrażenie(nie mam pojęcia na jaki temat on mówił :P więc może ktoś mnie oświeci o co chodzi z tym planem zabijania murzynów, Azjatów etc... )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2009 o 13:35, I_dont_know napisał:

to było tylko moje pierwsze wrażenie(nie mam pojęcia na jaki temat on mówił :P więc może
ktoś mnie oświeci o co chodzi z tym planem zabijania murzynów, Azjatów etc... )


Zdaję się, że o to
http://pl.wikipedia.org/wiki/NWO

Jednym z założeń NWO jest redukcja populacji ludzi... taka znacząca redukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah wszystkie niemal teorie spiskowe można podpiąć pod szyld NWO :)

Populacja EU i USA wynosi może i te 800 000 000 jednak zwróć uwagę na to ilu murzynów, wszelkiej maści Semitów i Azjatów zamieszkuje w krajach zachodnich i odejmij to od podanej liczby.Dla nowego uporządkowanego świata gniazdo gnoju, chorób i przemocy jak Afryka i bliski wschód nie jest przyjemnym obrazem, religia rodzi głównie waśni i spory, odmienność rodzi strach i nienawiść. Niestety idealistyczne metody zawodzą.. Ktoś musi ubrudzić sobie ręce aby innym żyło się lepiej.

Mniejsze lecz lepiej zorganizowane społeczeństwo jest o wiele efektywniejsze i stabilniejsze niż wielkie, różnorodne a podzielone. Ludzkość jest nowotworem a nowotwory się wycina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się dowiedzieć więcej o tym całym NWO.
Skoro do odstrzału idą Murzyni, Azjaci i Semici to nie wyobrażam sobie eliminacji ich np z Europy(coś na wzór obozów koncentracyjnych?)

A co z białymi którzy żyją w Azji i innych kontynentach i kto niby miał stać za tym wszystkim?
ps.jak dla mnie narazie to wszystko jest jakieś chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, bo to jest chore. Generalnie chyba wszystkie teorie spiskowe są chore, nieprzyjemnie się robi, gdy oprócz tego są jeszcze prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2009 o 15:50, FvZ napisał:

Mniejsze lecz lepiej zorganizowane społeczeństwo jest o wiele efektywniejsze i stabilniejsze
niż wielkie, różnorodne a podzielone. Ludzkość jest nowotworem a nowotwory się wycina....


Nie wszystkie nowotwory się wycina, niektóre leczy się farmakologicznie, niektóre pozostawia (np. niewielkie tłuszczaki) a inne są nieoperacyjne... Z resztą nowotwory wycina człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować