Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartowało Age of Empires Online

31 postów w tym temacie

Chyba na głowy poupadali. Kto im to kupi? Za 4 stówy to powinni dawać kolekcjonerkę i do tego wszystkie dodatki za darmo.
P.S. Nie wie ktoś czy planowany jest język polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed otworzeniem newsa sobie pomyślałem: może być fajne... zobaczymy co to będzie...

Po otworzeniu:... no to sobie odpuszczę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że jakiś przedstawiciel mówił ,, mamy dość drogich gier po 150 zł, nasz produkt jest darmowy i rewolucyjny" M$ ma głowę, po co sprzedać grę za 150 zł, ktoś ją kupi i koniec. Lepiej podzielić ją na setki DLC dla każdej frakcji po 70 zł + łaskawie misję do odblokowania po 20 zł. Trzeba nadmienić, że bez PREMIUM CYWILIZACJI gra praktycznie po pewnym czasie straci sens. Jest multum ograniczeń, większości rzeczy po prostu nie da się kupić, to co nam wypadnie z misji też zazwyczaj można od razu bez premium przehandlować w sklepie. Podsumowując ma być około 4 frakcji 4x70 zł to mamy 280 zł. Dodać do tego paczki misji, na razie jest 1 50 zł. DO tego duperelki do miast i takie tam 80 zł. Co nam z tego wychodzi ? Aby cieszyć się w pełni nowym dzieckiem M$ trzeba wystawić 410 zł. Nie ma to jak zrobić grę wartą 100 zł a sprzedać za 4x tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG... 400 zł za pół roku AOEO (ale głupi skrót :P). Przecież to bezsens. Za tyle, to ja mam 10 miesięcy WoWa, który da mi nieporównywalnie więcej radochy, niż jakieś tam AoE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne F2P.

Teraz można przestać się śmiać, zobaczymy jak będzie się cena kolejnych ''udogodnień'' kształtowała za pół roku. Bo coś mi się wydaje, że rynku takim podejście to oni nie zwojują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:54, Shinigami napisał:

Ładne F2P.

To jest najczystsze F2P, jakie tylko można sobie wyobrazić. Grasz za darmo, ale cała gra jest tak skontruowana, że musisz płacić za dodatki. Producent ma zdecydowanie większy zysk a Ty znacznie mniejszy stan konta. Na podobnej zasadzie działają gry na Facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 15:57, Henrar napisał:

To jest najczystsze F2P, jakie tylko można sobie wyobrazić. Grasz za darmo, ale cała
gra jest tak skontruowana, że musisz płacić za dodatki. Producent ma zdecydowanie większy
zysk a Ty znacznie mniejszy stan konta. Na podobnej zasadzie działają gry na Facebooku.


Dobrze, że mi to wytłumaczyłeś pojęcia nie miałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. jak ktoś to ściągnął to przy próbie zalogowania potrzebuje cd keya. jeżeli gra jest po części darmowa to skąd wziąć legalnie cd-keya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są chyba jakieś żarty... Ostatni akapit czytałem kilka razy i dalej nie wierzę 0_o. 400 stówki nie za darmowe dodatki przez pół roku tylko za zmniejszenie ich ceny wyjściowej? To ja nie chcę wiedzieć ile ich będzie i w jakiej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować