Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideowrażenia z pokazu gry Assassin`s Creed Revelations

16 postów w tym temacie

Hmm... jak to możliwe, że będzie można wrócić do wspomnień starego Altaira, skoro już wiadomo, że postać tę zostawiliśmy w AC II w kwiecie wieku? Mam nadzieję, że to zostanie dobrze sprzedane, bo głupio jakby Ubi już zaczęło się gubić we własnej mitologii i wyłożyło na logice. Ale mam nadzieję, że nowy AC to więcej i lepiej starego dobrego Assassina, dla mnie najbardziej oczekiwana gra roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie martwi to fakt, że w trailerze Ezio często walczył hakiem, który posłuży na do wspinaczki, jazdy po linie etc. Czy to oznacza, że w prawej ręce Ezio nie będzie miał już ukrytego ostrza (złamało się w trailerze)? Oby nie. Mam nadzieję, że będzie to tylko jedna z wymiennych broni (jak pistolet) a nie zamiast ostrza. Lucas jak z tym wreszcie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieszczanie bomb w zwłokach - ciekawa opcja.
Podobnie z umieszczaniem pułapek, zdecydowanie brakowało takiej większej integracji z otoczeniem, zawsze żałowałem, że nie mogę jak np w Shinobido założyć jakiejś pułapki czy zwabić jakoś strażnika w konkretny spot [w Shionobido były od tego odpowiednie "wabiki" przydały by się i w serii AC]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba na zasadzie samo-detonacji, tzn strażnicy robiący oględziny ciała sami odpalają zastawioną w ten sposób pułapkę [tutaj zamontowaną w zwłoku bombę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas sprawia wrażenie lekko zdenerwowanego przed kamerą ale to chyba tylko moje błędne odczucie, bo wrażenia przedstawione świetnie. Może jednak ACR nie będzie aż-takie-samo jak poprzedniczki. Niemniej jednak obejrzałem tylko do połowy bo czułem że zbliża się opis czegoś co wolałbym poznać grając samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego wy się czepiacie, akurat wymowa Ezio, była poprawna biorąc pod uwagę, że Lucas nie jest włochem z urodzenia (przy najmniej tak nam się wydaje :))...
...ale z tym Alterem to mi nabił ćwieka, przez chwilę nie wiedziałem o kim jest mowa.

Co do usprawnień w AC to zmiany zapowiadają się na bardziej przemyślane... nie da się prze-szlachtować mieczem przez całą grę... i to mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować