Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gamescom 2011 - wycieczka po halach targowych z gram.pl!

81 postów w tym temacie

Świetny materiał wyszedł naszej gwiazdeczce. Niektóre teksty mnie rozbroiły, np: "Nie rozumiem, uciekajmy!".
Powtórzę się, ale materiał zacny.
ww3pl
Coś kiepską z formą stoisz. Musisz częściej jeździć na takie imprezy. Popraw do Listopada formę, bo na Igromirze padniesz. Połączenie: "Ruskie trunki" + łażenie Cię zabije...
Edit: Poważnie potrafisz język "Francę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:55, Archacus napisał:

A co do ww3pl, jak długo będziesz brnął w te bagno tak długo będę Ciebie krytykował.

Śmiało. Nie przeszkadzaj sobie. W końcu po to jest forum.

Co do naturalności - rozumiem, że znasz mnie na tyle dobrze, że bez mrugnięcia okiem stwierdzisz, jaki jestem w rzeczywistości. O tej sprawie pisałem już w poprzednich postach. W tej sprawie polecam porozmawiać z resztą ekipy Gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:28, wojteq-pol napisał:

A, to dzięki za wyjaśnienie, bo właśnie nie wiedziałem skąd się wziąłem. ;D Dzięki wielkie!!!
pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej edukacji !! :D


To JA mogę się zapytać, czego WAS uczą/uczyli w szkołach...

Post Magwisienki
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=16
Pisze o tym, żeby nie oceniać filmu po pierwszych 3 minutach filmu, tylko pomęczyć sie z 15.

Deathscythe interpretuje 15minut jako 1/3... 1/3 z 45minut, wychodzi 15min. Zgadza się
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=18

ALE

1/3 z 2.5k odcinków ma się nijak do przemęczenia się 15 minut z tą "wycieczką".
Proponuje powót do edukacji... a nie naśmiewanie sie z innych użytkownikow szczegolnie jak się nie ma racji

@Down
Mi też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ot, taka polityka gramu, musi być jeden komediant - zauważcie, że najpierw bodaj spayki tak pisał, potem nagle tajemniczo zniknął i zastąpił go zajcew, a gdy ten nagle zniknął to w tej roli występuje ww3pl.. więc nawet jak pod naporem oburzenia go odwołają to i tak sprowadzą następnego takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:32, ww3pl napisał:

> A co do ww3pl, jak długo będziesz brnął w te bagno tak długo będę Ciebie krytykował.

Śmiało. Nie przeszkadzaj sobie. W końcu po to jest forum.

Co do naturalności - rozumiem, że znasz mnie na tyle dobrze, że bez mrugnięcia okiem
stwierdzisz, jaki jestem w rzeczywistości. O tej sprawie pisałem już w poprzednich postach.
W tej sprawie polecam porozmawiać z resztą ekipy Gramu.


Nieważne kto i jak cię będzie gnoił,zawsze będę bronił Twego honoru bo jestem twoim fanem ! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:38, BigDaddy534 napisał:

> > A co do ww3pl, jak długo będziesz brnął w te bagno tak długo będę Ciebie krytykował.

>
> Śmiało. Nie przeszkadzaj sobie. W końcu po to jest forum.
>
> Co do naturalności - rozumiem, że znasz mnie na tyle dobrze, że bez mrugnięcia okiem

> stwierdzisz, jaki jestem w rzeczywistości. O tej sprawie pisałem już w poprzednich
postach.
> W tej sprawie polecam porozmawiać z resztą ekipy Gramu.

Nieważne kto i jak cię będzie gnoił,zawsze będę bronił Twego honoru bo jestem twoim fanem
! :*



Ja też, kto jest z nami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jacor32

Widzisz, to o czym mówisz nazywa się "profesjonalizm". Gdzie potrafisz utrzymać nerwy na wodzy, żeby przekazać informacje. A nie odwalasz nie wiadomo jaki cyrk przed kamerą.

@Zgreed66

Po raz kolejny odeślę Cię do posta z tłumaczeniem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=25
Po raz kolejny też zwrócę Ci uwagę na przedstawienie przykładu i proporcji oraz analogii. Przy okazji: EoT = End of Topic, czyli koniec tematu. Napisz sobie ostatniego posta, niech będzie, że masz rację i EoT.

@ww3pl

Czy naprawdę trzeba uciekać się do takich zagrań, żeby przyciągnąć widzów? Nie wystarczy zawartość merytoryczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że nieźle to wyszło. Gadał do kamery jakby do Freemana lub jakiejś postaci z RPG i to mi się nawet spodobało xD
Nie mam nic do Roberta, jest taki trochę więc co chcecie od niego?
Nieoczekiwanym było spotkanie kolesia z Bydgoszczy na GC który poznał go od razu i pytał o resztę...
Natomiast nie kminię czegoś innego...
Skoro według filmiku jest sobota a ww3pl miał zostać i nagrywać to znaczy że dzisiejsze wrażenia są tak naprawdę z wczoraj i chyba jutro dostaniemy filmik z niedzieli...
Trochę pogmatwane :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:41, Deathscythe napisał:

@ww3pl

Czy naprawdę trzeba uciekać się do takich zagrań, żeby przyciągnąć widzów? Nie wystarczy
zawartość merytoryczna?

Nigdy nie chodziło o przyciągnięcie widzów. Ot - robię to, na co mam ochotę i co mieści się w granicach tego, co robić mogę.

@Reszta
Czy mnie kochacie, czy mnie nienawidzicie. Czy mnie lubicie, czy w ogóle Was nie obchodzę. Proszę Was tylko o jedno.


... Kysz mi z forum, jeśli macie zamiar kłócić się jeden z drugim. Nie, naprawdę. Precz. W przeciwnym wypadku, śmiało możecie zostać i porozmawiać. Ciśnijcie po mnie, chwalcie mnie, krzyczcie, ale zostawcie siebie nawzajem w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:41, Deathscythe napisał:

@Jacor32

Widzisz, to o czym mówisz nazywa się "profesjonalizm". Gdzie potrafisz utrzymać nerwy
na wodzy, żeby przekazać informacje. A nie odwalasz nie wiadomo jaki cyrk przed kamerą.

@Zgreed66

Po raz kolejny odeślę Cię do posta z tłumaczeniem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=25
Po raz kolejny też zwrócę Ci uwagę na przedstawienie przykładu i proporcji oraz
analogii. Przy okazji: EoT = End of Topic, czyli koniec tematu. Napisz sobie ostatniego
posta, niech będzie, że masz rację i EoT.

@ww3pl

Czy naprawdę trzeba uciekać się do takich zagrań, żeby przyciągnąć widzów? Nie wystarczy
zawartość merytoryczna?


Dobranocka się skończyłą jakieś2 godziny temu,więc idź sięjuż połóż,bo ja i pewnie jakaś częśćludzi ma dość czytania twoich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:41, Deathscythe napisał:

Po raz kolejny odeślę Cię do posta z tłumaczeniem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=25
Po raz kolejny też zwrócę Ci uwagę na przedstawienie przykładu i proporcji oraz
analogii. Przy okazji: EoT = End of Topic, czyli koniec tematu. Napisz sobie ostatniego
posta, niech będzie, że masz rację i EoT.


Stary, gdybym ja widział sens w skracaniu, albo raczej "ściaśnianiu" (jak to było w jednym ze skeczy Kabaretu Moralnego Niepokoju), to byłoby, ok. ale ja nie widze w tym najmniejszego sensu :<
Jak podajesz "Modę na Sukces" jako przyklad, to dajesz go w pełnowymiarowym sensie, a nie jakis abstrakcyjny sposób myślenia. Nie uznam, że 2,5k odcinków mody na sukces trwa 45min. Bo nie trwa (no chyba, ze wytniemy romanse Brook to może się uda :)) ale przynajmniej widać, że złapałeś wtf.

EDIT: Jak Mod wpadnie, to się posypią nagrody i pewnie mi tez cos wpadnie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widzisz, to o czym mówisz nazywa się "profesjonalizm". Gdzie potrafisz utrzymać nerwy
> na wodzy, żeby przekazać informacje. A nie odwalasz nie wiadomo jaki cyrk przed kamerą.
Właśnie wyobraziłam sobie wszystkie sajty mające "profesjonalistów" pod krawatami, którzy z niewzruszoną miną seryjnego zabójcy kręcą seryjnie jednolite relacje :D Dzięki. Dzięki za uświadomienie mi, jak straszna jest ta wizja i jak fajnie Wuwu działa, by się nie spełniła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie miałem coś napisać do forumowiczów, ale masz rację, nie po to jest forum, żeby się żreć :) A materiał naprawdę spoko, nie zdawałem sobie sprawy jak to wszystko jest wielkie. Można wiedzieć co napisałeś swojemu wielkiemu fanowi na koszulce? :)

P.S.
Podziwiam Twój dystans do samego siebie, mogę zostać Twoim padawanem? ^^

P.P.S
Za te wszystkie stanowiska, na które nas nie zabrałeś chciałeś jeszcze darmowego hamburgera? Niedoczekanie :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:55, Gorthak napisał:

Haha, właśnie miałem coś napisać do forumowiczów, ale masz rację, nie po to jest forum,
żeby się żreć :) A materiał naprawdę spoko, nie zdawałem sobie sprawy jak to wszystko
jest wielkie. Można wiedzieć co napisałeś swojemu wielkiemu fanowi na koszulce? :)

Robert Sawicki + rysunek słoneczka o podejrzanie wesołej minie.

Dnia 21.08.2011 o 21:55, Gorthak napisał:

P.S.
Podziwiam Twój dystans do samego siebie, mogę zostać Twoim padawanem? ^^

Zacznij wyglądać jak facet po odwyku i myślę, że coś się dla Ciebie znajdzie.

Dnia 21.08.2011 o 21:55, Gorthak napisał:

P.P.S
Za te wszystkie stanowiska, na które nas nie zabrałeś chciałeś jeszcze darmowego hamburgera?
Niedoczekanie :)

Głodno tutaj jest, uwierz mi. Właśnie liczę ostatnie pieniądze na żarło.

Dnia 21.08.2011 o 21:55, Gorthak napisał:

Pozdrawiam

God speed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Można wiedzieć co napisałeś swojemu wielkiemu fanowi na koszulce? :)

Nie widziałeś? :-)

Dnia 21.08.2011 o 21:55, Gorthak napisał:

Podziwiam Twój dystans do samego siebie, mogę zostać Twoim padawanem? ^^


Dobre xD

@ww3pl

Kiedy wracacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:52, Magwisienka napisał:

Właśnie wyobraziłam sobie wszystkie sajty mające "profesjonalistów" pod krawatami, którzy
z niewzruszoną miną seryjnego zabójcy kręcą seryjnie jednolite relacje :D Dzięki. Dzięki
za uświadomienie mi, jak straszna jest ta wizja i jak fajnie Wuwu działa, by się nie
spełniła ;]


Nie mówię, że powaga jest konieczna, ale przesadzanie w drugą stronę też nie jest zdrowe. Wystarczy znaleźć złoty środek, zamiast wzbudzać skrajne emocje i opinie. Branża jest jaka jest.

Jeśli natomiast chodzi o takie zachowanie i budowanie na nim wizerunku, to przypomina mi się Carmac i jego materiały dla CB czy GGL. Pomimo tego, że potrafił zachowywać się śmiesznie i momentami obrazoburczo, to jednak zawsze można było liczyć na poważny tekst/relację, a wygłupy stanowiły dodatek, często wydawany jako osobny filmik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować