Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mapy do Call of Duty: Black Ops rozchwytywane

25 postów w tym temacie

Dla mnie tylko jest ciekawy pakiet z zombie mapami. Reszta to kpina. Powinno być jak za starych dobrych czasów, gdzie mapy robili gracze, można było je normalnie ściągać i gra była całkowicie otwarta na mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już skończyłem swoją przygodę z COD:BO jak, że nie mam tych wszystkich DLC i gram na serwerze, gdy nagle wczytuje się mapa w nich zawarta, a mnie wyrzuca to szlak człowieka trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 10:07, RobsonAmbro napisał:

Już skończyłem swoją przygodę z COD:BO jak, że nie mam tych wszystkich DLC i gram na
serwerze, gdy nagle wczytuje się mapa w nich zawarta, a mnie wyrzuca to szlak człowieka
trafia.

i prawdopodobnie jest to jedyna przyczyna dla której tych mappacków zeszło aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że na naszych i zagranicznych forach branżowych, przeczytać można mnóstwo postów o tym jak wielu rezygnuje z tej serii, że BF3 zarządzi itd. Jak widać forumowicze a życie to dwie różne bajki. 18 milionów robi wrażenie, dlatego zmieniam swoje zdanie i mimo, że jestem bardzo związany z Battlefieldem to powiem szczerze, że MW3 pod względem sprzedaży zdecydowanie zarządzi. Nawet mimo różnic w liczbie preorderów, bo spójrzcie: Preordery zamawiają tacy fanboje jak ja ^^ a potem ta sprzedaż nie będzie już tak wielka. Natomiast CODa kupują długo po premierze i nie koniecznie są to osoby które śledzą tendencje rynku i czytają portale o grach, ot zobaczyli reklamę w TV i postanowili kupić. Tym bardziej mają przewagę że to taki amerykański sztandarowy tandem (XBOX+COD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak coś się dobrze sprzedaje do nie znaczy, że jest dla wszystkich. Simsy też się dobrze sprzedają. Ja wolę Battlefielda od CoDa. Activision dokładnie pokazało gdzie ma graczy PC przy okazji BO. A tyle pieniędzy żądać za dodatkowe 4 mapy to jakiś chory żart chyba ale jak widać frajerów nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BO w dużej mierze "żerował" na popularności poprzednich części. MW2 złe nie było, brakowało tylko dedyków. W Black Opsie zapowiedzieli dedyki i wielu graczy to kupiło.
Teraz zobaczcie jak wygląda kampania MW3. Wzorowanie się na CoD4, dedyki - nawet "takie jak kiedyś".

Po BO nie mam zamiaru zamawiać pre ordera. Poczekam kilka dni, upewnię się, że nie będzie takich problemów jak z BO. Dopiero wtedy zadecyduję czy kupić czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy kupują 3 zestawy kilku map w cenie 3/4ych samej gry są pier**** w głowę. Przykro mi, ale inaczej tego nazwać nie można.

Chyba pora znaleźć nowe hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra głównie w CoD, to tego typu wydatek to jeszcze nic wielkiego. Dla kogoś kto regularnie kupuje różne gry/ dużo gier faktycznie lepiej dołożyć te parę groszy i kupić pełną grę, ale co to ma wspólnego z byciem takim czy owakim?..;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd tu tyle zawiści? Nauczcie się wreszcie, że każdy ma inne gusta. Gram dużo w coda, ale map nie kupuję, bo są po prostu za drogie, ale szanuję ludzi, którzy zapłacili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 10:07, RobsonAmbro napisał:

Już skończyłem swoją przygodę z COD:BO jak, że nie mam tych wszystkich DLC i gram na
serwerze, gdy nagle wczytuje się mapa w nich zawarta, a mnie wyrzuca to szlak człowieka
trafia.

A może to jest po prostu nowa strategia? Nie masz DLC to nie grasz w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 12:00, kodi24 napisał:

co to ma wspólnego z byciem takim czy owakim?..;


Jeżeli ktoś daje się doić jak krowa, bo nie zdaje sobie sprawy że do gry mógłby być dołączony edytor map, albo myśli że te mapy są lepsze bo musi za nie płacić (tak tak, są takie "przypadki"), to co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidzę tych DLC.
Nienawidzę dlatego że zorientowałem się że wszelkie spadki fps które były w dniu premiery pojawiają się u mnie za każdym razem kiedy wychodzą nowe map packi, przez co jestem zmuszony czekać, aż łaskawie jakiś patch z powrotem naprawi sytuację. ARGH!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz czy sobie zdaje czy nie? :) Skąd wiesz czy bawił by się edytorem albo miał wyrzuty sumienia z racji frajerzenia się na prawo i lewo? :) Nie można wszystkich mierzyć własną miarką;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 14:21, Grey_Wolf napisał:

> co to ma wspólnego z byciem takim czy owakim?..;

Jeżeli ktoś daje się doić jak krowa, bo nie zdaje sobie sprawy że do gry mógłby być dołączony
edytor map, albo myśli że te mapy są lepsze bo musi za nie płacić (tak tak, są takie
"przypadki"), to co ja mam powiedzieć?


Moim zdaniem tu nie chodzi o to, że gracze myślą, iż te mapy są lepsze. Jest to kwestą tego, że mapy dostępne w podstawowej wersji (zresztą tak jak te z DLC) szybko się nudzą. Jest tak, gdyż są one niewielkich rozmiarów i pod pewnym względem są do siebie bardzo podobne. Oczywiście zgadzam się z tym, iż jest to trochę nie rozsądne wydawać ok. 50 zł na "4 mapki" - przynajmniej dla mnie. Dodam, iż jeśli chodzi o Battlefielda to jego dużym + są darmowe DLC ;). Ty tylko tak wzmianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 15:04, kodi24 napisał:

A skąd wiesz czy sobie zdaje czy nie? :) Skąd wiesz czy bawił by się edytorem albo miał
wyrzuty sumienia z racji frajerzenia się na prawo i lewo? :) Nie można wszystkich mierzyć
własną miarką;

Jeżeli sobie zdaje, a mimo to dalej kupuje to nie pozostaje nic innego jak rewolwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, ktoś kto po prostu ma kasę nie potrzebuje takich rzeczy :) Może ją sobie wydawać albo na drogie kosmetyki, albo na nowe mapki do CoD: BO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 16:19, Crew_900 napisał:

Ludzie mają jakieś braki w mózgu skoro za takie ceny kupują te dlc.


Pozwól, że to ludzie będą decydowali czy kupią dane DLC do danej gry. Nie masz prawa ich za to obrażać. Degrad -2, bo widzę wcześniejsze nagrody nic nie dają i radzę powstrzymać się od podobnych komentarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować