Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Assassin`s Creed: Revelations - betatest trybu multi

12 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2011 o 14:37, NemoTheEight napisał:

Czemu prawie za każdym razem gra nazywana jest Brooterhood? To nie Revelations?


True. Mastermind cosik pomieszał, a ja tego nie zauważyłem. Ale już jest ok, dzięki za czujność! :)

btw: Przez te liczne spin-offy też mi się czasem mylą te podtytuły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawie, czekam z niecierpliwością na AC R. Mam tylko nadzieję, że multi będzie możliwe do zagrania, nie tak jak brotherhood, gdzie absolutnie niemożliwe było podłączenie się do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z podłączaniem do gier było różnie, dwa-trzy razy zniechęciło mnie czekanie kilka minut, ale gdy już znalazł szło gładko (mowa o AC:B, odnośnie postu wyżej)
A co do ACR, liczę na poprawę ogłuszenia - jak autor, niejednokrotnie widziałem że zaraz zginę, a klawisz ogłuszenia nie pomagał.
Skrócenie też by się przydało, gracz ścigający nas widzi, że zabijamy, a my w trakcie animacji tracimy z oczu całą grę (poza celem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 14:47, Myszasty napisał:

btw: Przez te liczne spin-offy też mi się czasem mylą te podtytuły. :)

No, całe dwa, może się pomieszać jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 16:01, misiek0001 napisał:

Zapowiada się ciekawie, czekam z niecierpliwością na AC R. Mam tylko nadzieję, że multi
będzie możliwe do zagrania, nie tak jak brotherhood, gdzie absolutnie niemożliwe było
podłączenie się do gry.

Przy becie trafiały się problemy z połączeniem, ale generalnie wyszukiwanie gier działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo ja miałem pecha, albo serwery dla ps3 nie dawały rady, kilka razy dostałem się na serwer ale większość przypadków kończyła się po kilku, kilkunastu minutach czekana powrotem do menu. Za to sama rozgrywka jest na prawdę miodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować