Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda edycja kolekcjonerska Assassin`s Creed Revelations

19 postów w tym temacie

Ciekawe to pudełko, ale nie umywa się do tego z Brotherhood. Ogólnie to jakaś taka bieda (właśnie w porównaniu z Brotherhoodem). Kupię w marcu kolekcjonerkę Mass Effect 3, albo Ghost Recon: Future Soldier (zapewne będzie), a na kolekcjonerkę z AC wstrzymam się do 3 części. Póki co zamówiona ES w gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast dać ładne gadżety, to dodają jakieś zasrane postacie do multi i jedną misję...
Przecież to jest szit a nie edycja kolekcjonerska.

W dodatku 200zł niecałe za takie coś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden głupi kubek był by ciekawszy niż cały ten elektroniczny złom jaki wrzucają. I jeszcze na starcie mówią "wycięliśmy jedną misję, chcecie ją z powrotem ? płacić... płacić...".

Będę tradycyjnie omijał z daleka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 09:05, dariuszp napisał:

Jeden głupi kubek był by ciekawszy niż cały ten elektroniczny złom jaki wrzucają. I jeszcze
na starcie mówią "wycięliśmy jedną misję, chcecie ją z powrotem ? płacić... płacić...".


Też tak myślę o dzisiejszych kolekcjonerkach. Kochał pies takie odblokowane lokacje i siano elektroniczne: mieczyk, jakiś głupi ciuszek. Wolę jednak fizyczne dodatki, co ładnie się prezentują na półce, można je zawiesić na ścianie, albo włożyć na siebie. Również omijam takie kolekcjonerki szerokim łukiem, chyba, że gdzieś na wyprzedaży mi się trafią za 25%- 35% ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak niezbyt imponująco to wygląda. Najciekawszy element kolekcjonerek AC:Revelations, których zresztą Ubi wymyśliło niezwykłą ilość - chyba coś koło 5, to moim zdaniem encyklopedia uniwersum zawarta w Animus Edition. Z kolei ta edycja u nas kosztuje całe 300zł, a jest dostępna tylko w oficjalnym sklepie producenta. Trochę drażni fakt, że w przeciwieństwie do innych krajów dopiero niedawno potwierdziło się, że w ogóle można ją zakupić. Ponadto, za wysyłkę liczą sobie 49,72zł za kuriera w najtańszej opcji. Ciekawostka jest taka, że ekspresowa wysyłka do Nowej Zelandii to jedynie 34,15zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 14:26, Vojtas napisał:

Doceńcie podejście CDP i Techlandu do kwestii kolekcjonerek. :P


Ja już dawno to doceniłem :P. Chociaż CD Projekt robi konkretniejsze. Techland trochę za dużo siana daje. Ale mimo to i tak wolę to, niż DLC z łaski na uciechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to Wiedźmin 2 w edycji normalnej(tj. z listem i postaciami) jest ciekawszy niż to wszystko. Cena w sumie jakaś potworna nie jest(299zł na konsolach, sama gra będzie kosztować ok. 200zł), ale wartościowy tutaj jest tylko artbook i soundtrack :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż,kolekcjonerka jest jaka jest ale nie rozumiem narzekań,bo przecież dwójka w EK miała tylko figórkę i nic więcej
owszem,była edycja bogatsza ale nie u nas
EK kupię bo każdą część do tej pory mam w postaci EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to najgorsza edycja kolekcjonerska jaką kiedykolwiek widziałem, parę bonusów w grze nie jest dla mnie istotnych a artbook to już dają czasem do zwykłych wydań gier. Bardzo lubię gdy są koszulki albo coś przydatnego tak jak torba i czarna skrzynka w wydaniu GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku jest Assassins Creed: Revelations Nexus- prawie taka sama zawartość [zamiast Ottoman Jester jest Turkish Harlequin] tańsza o 20 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować