Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zamierzasz kupić Assassin`s Creed Revelations na PS3? W prezencie dostaniesz... pierwszą część serii!

19 postów w tym temacie

Dobra rzecz - ciekaw jestem tylko, czy:
a) ta promocja będzie dotyczyła także naszego Kraju Trzeciego Świata (tm)
b) czy będzie to wersja z kiepskim dubem, czy oryginalna.

PS. Ciekaw jestem, czy konsolowe wersje AC Revelations będą u nas wykastrowanymi wersjami, tak jak AC2 i Brotherhood...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SOLD! Hiehie, mnie to bardzo cieszy, trofeami się nie interesuję a w jedynkę *rumieniec wstydu* nie grałem. Gdyby miała tylko polskie napisy to był bym wniebowzięty. Ale się szykują fajne zimowe nocki: BF3, AC: Revelations i U3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich - z kijową i wykastrowaną wersją językową piszczie do supportu Ubisoftu oni przynajmniej w teorii biorą to pod uwagę (tak wynosszę z ich maila do mnie) i może jak dużo osób napiszę to coś z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie kupię z polskim dubbingiem, jest po prostu do luftu. A, że Assasina jedynkę mam i to w wersji oryginalnej<English> to jakoś parcia na zakup premierówki nie mam.

@wide, ja mam tak z Brotherhood. Jeszcze jej nie ogarnąłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:22, Henrar napisał:

Dobra rzecz - ciekaw jestem tylko, czy:
a) ta promocja będzie dotyczyła także naszego Kraju Trzeciego Świata (tm)
b) czy będzie to wersja z kiepskim dubem, czy oryginalna.

PS. Ciekaw jestem, czy konsolowe wersje AC Revelations będą u nas wykastrowanymi wersjami,
tak jak AC2 i Brotherhood...

Teraz treść newsa odpowiada na Twoje pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 14:26, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Teraz treść newsa odpowiada na Twoje pytania :)


Jeszcze przydałoby się wypytać Ubi Polska, czy UPlay w końcu się u nas na konsolach pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezły dodatek, ale gra pozbawiona trofeów i polskiej wersji językowej... w każdym razie ja już mam Assassin''s Creed na PC, więc nic straconego :). AC R i tak kupię, ale na pewno nie w najbliższym czasie, niestety jedynymi grami w tym roku w jakie przyjdzie mi zagrać będą Battlefield 3 oraz Batman: Arkham City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:17, Sanders-sama napisał:

Po angielsku czy z kijowym dubbingiem?

Nie mogę się doczekać aż przeczytam jakiegoś twojego posta, w którym stwierdzisz, że Altair w Revelations brzmi tragicznie, a polska wersja była o niebo lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać Ubi faworyzuje PS3 jak Acti X360. A dodatek w sumie kiepski, jak ktoś lubi AC, to nie wyobrażam sobie, żeby jeszcze nie miał pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 17:14, Revan91 napisał:

Widać Ubi faworyzuje PS3 jak Acti X360. A dodatek w sumie kiepski, jak ktoś lubi AC,
to nie wyobrażam sobie, żeby jeszcze nie miał pierwszej części.

Zgadza się. Każdy kto będzie grał w Revelations ma już wszystko co trzeba ograć wcześniej ograne, zaczynanie od końca jest głupotą. Śmieszą mnie takie "dodatki", dorzucanie antyku do którego nawet nie będzie motywacji wracać bo klasyk to żaden a nawet trofeów nie ma.
A co do faworyzowania - dobrze wiesz jak to działa - Sony posmarowało tu, a M$ tam, więc na PS3 mamy "dodatki" i bety AC, a na X-puszce map packi do CoDów ukazują się szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości(nie bójcie się, kupię u Was ;) ), gra będzie dostępna jedynie na Gramie czy konkurencja też będzie mieć okazję dorzucić gratis? Z kolei w sklepach "fizycznych"(tj. Media Markt, Empik) również będziemy mieć dwupak czy raczej będą one pozbawione darmowej gry? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować