Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

30 zabójstw w 126 sekund. Przepyszny trailer multi Assassin`s Creed: Revelations w sieci

13 postów w tym temacie

Miałem okazje testować bete multiplayer, i szczerze powiem że nic ciekawego nudna gra jak cholera, dla mnie wszystkie części assassina nadają się tylko i wyłącznie na singleplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Delavego - Chase & Status - Flashing Lights, wystarczało sprawdzić komentarze na YT :P Tyle, że oryginał jest z wokalem, trailer bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I powiedzcie mi że Dubstep się nie rozwija, pamiętam jak ten rodzaj muzyki był na maxa underground-owy i nikt tego nie słuchał, a teraz w trailerach takiej gry jak AS nawet się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer naprawdę ładnie zrobiony, ten typ muzyki bardzo mi się podoba, muszę się trochę naczytać o nim ;)
Jedyny problem to fakt, że to wszystko już było. W sumie gdyby nie bomby uznałbym to za klon Brotherhooda pod każdym względem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza to, że Revelation jest tak podobne do Brotherhooda, bo ten był genialny i bardzo chętnie kupię jego następcę mimo, że wiele się nie różni.

Podobnie nie przeszkadza mi niewiele różnic pomiędzy kolejnymi częściami Fify, Battlefielda, Modern Warfarów, Gearsów itd - po prostu bardzo dobrych gier drastycznie się nie zmienia bo można tylko je zepsuć (dlatego nie rozumiem narzekań ludzi), zmiany graficzne, poprawa elementów które były uciązliwe w poprzednich częściach, dodanie nowych trybów wystarcza w tych najlepszych tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować