Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniono bohaterów, wymagania sprzętowe i nową datę premiery Airline Tycoon 2

15 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Wraz z uruchomieniem oficjalnej strony internetowej Airline Tycoon 2 światło dzienne ujrzało sporo nowych informacji na temat tej gry. Poznaliśmy między innymi termin debiutu oraz wymagania sprzętowe.

Przeczytaj cały tekst "Ujawniono bohaterów, wymagania sprzętowe i nową datę premiery Airline Tycoon 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie to już to samo Airline Tycoon. Widać po screenie. Różnica jak pomiędzy Larrym w 3D i 2D, a wiadomo jak to się odbiło na jakości gier w tamtym przypadku. Stawiam że tutaj będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Airline Tycoon - moja pierwsza gra. Aż się łezka w oku kręci. Z pewnością się tym zainteresuję i mam nadzieję, że wyjdzie jakieś demko. Znając Kalypso można liczyć na podobny do jedynki humor (co złego można powiedzieć o Dungeons lub Tropico 4, na pewno nie brakuje tam poczucia humoru ^^).
Z drugiej strony nie wiem czy bać się czy nie, co, pradoksalnie, również obrazują obie wymienione gry. Dungeons jako spadkobierca Dungeon Keepera wypadł blado (choć może największy zarzut to właśnie "To nie jest Dungeon Keeper!", bo pomysł na rozgrywkę był całkowicie inny), a Tropico 4 to prawie klon Tropico 3, okraszony zabawniejszym podejściem do tematu, w myśl zasady "więcej i lepiej tego samego".
Myślę, że przeniesienie gry w 3D faktycznie ją zmieni, ale niekoniecznie na gorsze, po prostu... na inne. Mam nadzieję, że trafi w moje gusta i gusta jak największej ilości fanów jedynki (szczególnie, że wersja Deluxe nie działa mi na Windows 7, więc fajnie by było mieć sprawną grę ^^).
Kalypso, liczę na was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ol dziiiz nareszcie, czekam tak samo jak na diablo 3

Niedawno odswiezylem sobie gre z kolega po lanie - swietna zabawa, ale po kilku dniach sie znudzilo. Mam nadzieje, ze pojawi sie wersja demonstracyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurczę... :D

Gra na której tak naprawdę się wychowałem, jeden z Tycoonów które mam do dzisiaj na swoim twardzielu... Nawet Falcon Airlines się uchowa... No to naprawdę czekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy zmiana stylu grafiki wyjdzie na dobre. Lepiej by się to chyba prezentowało z cell shadingiem. Szkoda, że tylko dwie postacie ze starej ekipy powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny tycoon, który mi się spodobał (choć tak naprawdę ilość tytułów z tego gatunku, w które grałem, można policzyć na palcach jednej ręki). A Mario Zucchero to jedyna postać, którą grałem ;-) Fajnie by było, gdyby gra została wydana w Polsce z dubbingiem w naszym rodzimym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że jednak będzie tak samo grywalna jak jedynka no i "dodatek". To jeden z niewielu tycoonów, dzięki któremu się nocki zarywało, drugim takim jest TTD lub OTTD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2011 o 12:54, knopfler napisał:

Na pewno nie będzie to już to samo Airline Tycoon. Widać po screenie. Różnica jak pomiędzy
Larrym w 3D i 2D, a wiadomo jak to się odbiło na jakości gier w tamtym przypadku.


Samo przeniesienie w 3D niewiele by zmieniło, gdyby nie fakt, że to nowe coś wykastrowano z elementów przygodowych i zrobiono z tego parodię serii. Albo raczej tragifarsę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować