Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sterowniki NVIDIA GeForce 285.38 Beta - do 38% wydajniej w Battlefield 3

37 postów w tym temacie

Na razie się wstrzymam, dopiero jak już zobaczę jak chodzi na aktualnych sterownikach i nie będę zadowolony to wtedy spróbuję z tymi. Ale fajnie, dzięki za cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 15:25, szypek26 napisał:

Można dodać w artykule, że jutro takie same stery (pod BF3) ma zamiar wydać konkurencja
:)


Jak już będą, zrobię osobnego newsa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Największa zaleta tych jak i poprzednich sterów w wersji beta to fakt, że zieloni raczyli po tylu miesiącach łaskawie poprawić jaja z flashem.
Filmy oglądane w hd [720 i 1080p] we flashu w końcu przestają wywalać BSOD i nie crashują wtyczek, rychło w czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostał ktoś z was, tego zakichanego e-maila z kodem do zamkniętej bety???A co do sterowników, to zobaczymy jak to wyjdzie w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 15:35, Pietro87 napisał:

Największa zaleta tych jak i poprzednich sterów w wersji beta to fakt, że zieloni raczyli
po tylu miesiącach łaskawie poprawić jaja z flashem.
Filmy oglądane w hd [720 i 1080p] we flashu w końcu przestają wywalać BSOD i nie crashują
wtyczek, rychło w czas....

U mnie poprzednia beta (285.27) poprawiła obsługę filmów we flashu, ale jednocześnie spowodowała, że filmy na youtube w 720p i 1080p tną się jak Crysis lub coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może niech lepiej zrobią w końcu porządny sterownik do GTX 560 Ti : | Co drugi model tej karty ma fabryczne wady i trzeba zmniejszać taktowanie, żeby sterowniki nie wywalały czarnego ekranu. No, ale może te stery pomogą... Zobaczymy jutro podczas bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie poprzednie bety naprawiły wszystko, filmy chodzą elegancko, BSOD przestał się pojawiać.

@Drovve

Jak się ma wyłączoną opcje "przyspieszenie sprzętowe" we flashu, to nic nie tnie bo i nie ma jak [wtedy filmy są renderowane na procesorze bez wsparcia GPU]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, kiedy będą rozsyłane zaproszenia do bety (dla tych co kupili tier1 lub przez orgin)?? Czy dzisiaj czy dopiero jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, czekam na zapowiedziane stery od ati pod bf3. mam preorder na origin, jutro bede grac i licze na te high detale plynnie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech - ja chyba... chyba tą betę pobiorę, zainstaluję i sprawdzę jak będzie się mój komp pocić - GF 9500 GT... Jeżeli będzie tragicznie - czyli na maksymalnym LOW nie da się gać, to nawet nie będę instalować tych sterów beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zainstalowaniu dziwne wrażenia, MoH w MP znacznie lepiej działa i jako dziwnie grafika sie poprawiła jestem dziwnie zaskoczony tym dziwna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 18:02, LipaJakNic napisał:

kiedy będą stery do Radków ?


"CatalystCreator Andrew D
We''ll have a special driver for BF3 next week (along with official Catalyst 11.9 release)
23 Sep"

Czyli na dniach będą w tym tygodniu, i oficjalne WHQL 11.9 i specjalne beta dla Bf3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować