Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dla Twojej informacji: spędziłem dwa lata

Dnia 11.05.2015 o 17:45, KrzysztofMarek napisał:

w kraju arabskim i nie sądzę, żeby któregokolwiek z poznanych tam Arabów takie żarty
zgorszyły.

Nie interesuje mnie gdzie i ile lat byłeś, tak samo jak nie interesuje mnie to czy widzisz powód do odmawiania takich żartów czy nie. Nie rozumiałeś o co chodzi więc ci wyjaśniłem, nie wspominałem kompletnie nic o żadnym arabie ani o tym czy czuje się on zgorszony czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 15:40, Numenpl napisał:

oglądam gameplay między innymi gophera i jesse cox i muszę przyznać nawet jeśli zrobili
downgrade grafiki to nie będzie to powtórka z AC:U czy też WD.

A gdzie w Unity jest downgrade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 18:28, Undertaker napisał:

A ktoś gdzieś doczytał czy zamówienia z gram.pl zostaną wysłane przed 19 czy dopiero
wyjdą z magazynu w premierę?


gram.pl? Ryzykant. Od cdp.pl dostałem maila, że... Twoje zamówienie na produkt typu PREORDER zostało przekazane do kompletacji w naszym magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale bym się nie zdziwił jak będą jakieś cyrki z tą edycją - już dwie kolekcjonerki Wiedźmina realizowane przez GRAM były komiczne - tak swoją drogą to ostanie moje zamówienie w ich sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Witcher 3 będzie wspierać rozdzielczości ultra-wide (21:9, np 2560x1080)? Poprzednicy niezbyt sobie z tym radzili, a jak będzie z nową częścią? Na jednym z gameplayów wydaje się, że gra działa w takiej rozdziałce, ale nie mogę znaleźć oficjalnego stanowiska w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgiń, przepadnij zmoro ze Steama nieczysta - bowiem jedna platforma jest właściwa, ta, gdzie gry twe, nie wypożyczone.

Cała gra będzie pewnie znacznie większa, z tego co widziałem pre-load na konsolach ma ~20GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.05.2015 o 19:07, Shinigami napisał:


Cała gra będzie pewnie znacznie większa, z tego co widziałem pre-load na konsolach ma
~20GB.


W metalboxie jest miejsce na 6 płyt DVD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 18:21, lis_23 napisał:

A gdzie w Unity jest downgrade?

Między innymi w katedrze widać, że obcięli grę względem tego co zapowiadali i to wszystko po to by były te tłumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 11.05.2015 o 20:01, Numenpl napisał:

Między innymi w katedrze widać, że obcięli grę względem tego co zapowiadali i to wszystko
po to by były te tłumy.


Ja jakoś nie widzę wielkiej różnicy pomiędzy tym, co pokazywali na E3 w ub. roku, a tym co jest w grze - w przeciwieństwie do W3, gdzie różnice pomiędzy tym co było w 2013, 2014, a 2015 widoczne są gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 19:07, Shinigami napisał:

Cała gra będzie pewnie znacznie większa, z tego co widziałem pre-load na konsolach ma
~20GB.

Już poprawili, 21,3 GB (z bonusami za preorder), na dysku zajmie pewnie trochę więcej. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chrzanić tę grafikę. Wybrałem wersję na PS4, na PC pewnie poszłoby mi w medium-high, ale nie dbam o to. W2 miał jedną z najlepiej opowiedzianych historii w grach komputerowych ever. Zaraz obok Final Fantasy VIII i MGS 2*

*hejt za 3... 2... 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie dam radę pograć w 60 fpsów na maksymalnych detalach na tym sprzęcie ? Więcej już chyba kasy nie dam rady zaoszczędzić.
http://www.morele.net/inventory/info/4Ai0/ - komp stacjonarny
http://www.x-kom.pl/p/225817-notebook-laptop-17-3-acer-vn7-791g-i7-4720hq-16gb-1000-gtx860m-fhd.html - laptop opcja dla lepszej wygody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2015 o 23:05, vegost napisał:

Jak myślicie dam radę pograć w 60 fpsów na maksymalnych detalach na tym sprzęcie ? Więcej
już chyba kasy nie dam rady zaoszczędzić.
http://www.morele.net/inventory/info/4Ai0/ - komp stacjonarny
http://www.x-kom.pl/p/225817-notebook-laptop-17-3-acer-vn7-791g-i7-4720hq-16gb-1000-gtx860m-fhd.html
- laptop opcja dla lepszej wygody :)


Zapytaj ponownie, jak gra już wyjdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się