Zaloguj się, aby obserwować  
Ryan-Kam

Medal of Honor cała seria

592 postów w tym temacie

>Ryan Kam chyba się wkurzy jak zobaczy dubla. :)

Oj mylisz sie :) wcale bym sie nie wkurzył . Ucieszyłem sie ze ktos nowy napisał w ty temacie :)

Już w czwartek sypne wam nowymi informacjami na temat Airborne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle - premiera Airborne''a 28 sierpnia, wyjdzie na PC, PlayStation 3 i Xboxa360.

Link do trailera, na którym pojawia się owa data, jak i całkiem niezły gameplay, dostępny pod linkiem:
http://www.gamestop.com/productmerch.asp?cookie%5Ftest=1&groupid=499

Kilka wersji do ściągnięcia, choć wiadomo, najlepszy efekt przy jakości HD. Trailer trwa ~2:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie wszytsko zobaczylem :)

Super jak dal mnie najlepszy filmik o grze ! Super będa nasi koledzy umierac , bardzo realistycznie i na pewno bedzie sprint :)

co do grafiki no cóż mysle ze mogał byc lepsza , ale im lepsza tym mniejwsze szanse ze mi pociagnie . jak myślisz czy 128 karta graficzna moze pociagnac ta grę ?

A data spoko , zachecam an moh center . pl 4 maja redaktro nczelny juz grał w ta grę i wałsnie tego dnia poisze cudeńka jakie będa w niej :0

Swoja droga w amju powinni dac jakis fajny film , bo w maju po raz pierwszy pojawił sie film rekalmujacy ta grę

Wiec rasumujac były 3 filmik z 3 kamaponi

1. Varsity ( w niemczech )
2. Husky ( sycylia )
3. Avalanche ( włochy )

Pozsotaja najlepsze wg mnie Operacja neptun oraz Market garden

I dzieki za za link :)
2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladałem film kotry przesła mi Darkstar181 i Vormulac w jakosci HD , no i co , nie moge szczęki przymocowac :D

Filik w jakosck Hd pokazuje walory tej gry , na gry online nie ma co ogladac tego skorzytajcie z tych linków i ogladajcie .

Cóż filik rozwiał moje wątpliowści

1. wile osob wątpi że ta gra bedzie nie liniowana , ale ja juz przestałem . Na filiku jest pokazane jak C - 47 fruną nad salerno . Trzeba zauważyc , ze wiekszoć kampani bedzie działa sie w mieście , i to duzych więc bedzie gdzie wylądowć :)

Bardzo mi sie spodobała animacj katedry , mysle ze to misja Varsity :)

2. Ulepszanie broni , na tym filmie widąc ze thompson ma dodatkową rączkę :)
3. Krew jest świetna i wyrazy twarzy rowniez ;)

Cóż trzeba czekac , na kolejny filmik . Demo tej gry bedzie miesiac przed premierą czyli 28 lipca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamietm bomby rzucał sie na spacji lub na [ , ] > Niestey nie mogę gwarantowąc że sa te guziki bowiem dawano nie gralem w to . Polatujesz do samolotu i chyba to wciskasz a to leciiiiii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No medalowcy Airborne na osłodzenie końca wakacji :)

31 sierpnia 2007- polska i europejska premiera gry :)

Teraz brakuje mi tylko jedengo wymagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 14:51, Wojtek404 napisał:


Na jakim klawiszu spuszcza się bomby z samolotu w medal of honor wojna na pacyfiku?

Z tego co pamietam, w misji w ktorej sterujesz samolotem i masz zniszczyc cele naziemne, to nalezy to uczynic strzelajac z karabinu. NIe ma mozliwosci spuszcznia bomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z instalacją MOHAA, gdy zaczynam instalacje to komputer uznaje że Medal jest już zainstalowany na komputerze , i mam do wybrania 3 opcje : modyfity , repair i remove. Pomóżcie co robić jakby co to mam orginał war chest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem Medala Wojna na Pacyfiku . Zainstalował sie bez problemów , ale woła właściwego dysku , wariantów zbyt wiele niema , a on cały czas woła.
Co począć POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 14:38, Fenix42 napisał:

Zainstalowałem Medala Wojna na Pacyfiku . Zainstalował sie bez problemów , ale woła właściwego
dysku , wariantów zbyt wiele niema , a on cały czas woła.
Co począć POMOCY


A masz orginala?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest juz nudne ;(

Sama Husky ;/ Ja chce Avalanche lub Neptune !!!!! ( pretensje do twórców airborne , nie do ciebie :)

A za screnny dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować