Zaloguj się, aby obserwować  
Skate_Czarodzej

Black Eyed Peas - Co myślicie o tym zespole?

78 postów w tym temacie

Mi tam się w ogóle nie podobali, a ta cała Fergie nie jest szczególnie atrakcyjna, wystarczy ją porównać z Shakirą czy z Avril Lavigne. Ogólnie BEP to komercyjny shit tworzony tylko i wyłącznie pod publikę. Ja osobiście nie wiem jak tego można słuchać, wolę sobie Beethovena posłuchać. Jak widzę ich teledysk to od razu kanał przęłączam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie BEP. Fakt plyta Monkey Business jest gorsza od Elephunk ale i tak lubie ich sluchac. Ich piosenki sa jakies takie inne. Ni to spokojne ni to ostre taki mix :P. Zespol jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają lepsze i gorsze piosenki jak każdy zespół, teledyski są extra.Fajnie słucha się ich muzy ale szybko się nudzi.Czegoś mi w ich utworach brakuje ale nie potrafię powiedzieć czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni są niesamowici! Mógłbym ich słuchać godzinami! Dla tych, którzy nie są do końca przekonani do BEP polecam oglądnięcie koncertu na żywo Live From Sydney to Vegas... Jest fenomenalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 20:47, Baluk25 napisał:

Ej BEP już nie nagrywa piosenek? Bo wiem że się nie rozpadli bo grają koncerty ale wiecie moze
czemu nie ma piosenek?


Powstaje nowa płyta pt. "The E.N.D. (Energy Never Dies)". Więc piosenki nagrywają. :) Oprócz tego, są teraz zaangażowani w trasy koncertowe oraz tworzenie/promowanie solowych albumów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BEP to jeden z moich ulubionych zespołów najlepsze ich kawałki to Pump It,More i Hey mama :) Teledyski też świetnie wychodzą,nie wiem czy ktoś widział ten z pump it - Jest cudowny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pump it to niestety nie ich kawałek - zżynka. Suabe wielbłądy z nich są, jak jeszcze dorabiali ideologię ''where is the love'' do (nie)swoich piosenek to mieli szansę się sprzedać, teraz widać, że nie mają pomysłu na siebie i chwytają się solowych gaży, bo najwyraźniej zyski były niezadowalające - nic dziwnego, teksty wyjątkowo niewymagające, równie niewymagająco podane - na talerzu z beatem z dupy. Niech się uczą od Timbalanda - ten przynajmniej brak przesłania nadrabia soczystym tełkiem. Pozdrowienia dla tró popowych wykonawców, ave!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jakbym wogule sie tutaj nie wypowiedział ;) ale jak ktoś już bardzo chce poznać moje zdanie na ten temat to... może niech lepiej to przemyśli. No ich muzyka moim zdaniem jest do bani, ja na przykłąd lubie bardziej rock, metal, rap czy rave.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o solowym albumie Will.I.Am-a, Songs About Girls? Ja na razie przesłuchałem kilka piosenek i spodziewałem się czegoś lepszego, innego... Wolę gdy śpiewają całym zespołem takie rytmiczne i skoczne utworki jak Hey Mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to najlepszy zespół na świecie.Już od kilku lat im kibicuje.Podobają mi się zarówno ich starsze jak i nowsze płyty,a ich wszystkie teledyski powalają na kolana,bo robione są z wyobraźnią. :) Trudno zliczyć ile razy od momentu poznania BEP do teraz słuchałam ich piosenek. Zawsze kiedy mam czas wyciągam discamana,wkładam płytę i zaczyna się zabawa. Śpiewam i poruszam się w rytm muzyki. ;) Ta muzyka poprawia mi humor,a jeśli ktoś był na koncercie we wrześniu w 2007r. w Warszawie wie co mówię.Było bosko! Cała sala śpiewała z zespołem ich największe hity od "Where is the love?" aż po "Pump it".To było coś niewiarygodnego.Do końca życia tego nie zapomnę.Mam nadzieje,że kiedyś jeszcze przyjadą do Polski.Pzdr. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 16:15, Ferg15 napisał:

ciach


Potwierdzam! Zacząłem ich słuchać w 2003 roku, kiedy wyszedł "Elephunk". Pozostało mi to słuchanie do dziś. :) Wróciłem również do starszych płyt, tych sprzed czasów Ferg.

Koncert był N I E S A M O W I T Y!!!! Był to mój pierwszy "poważny" koncert w życiu i jestem zachwycony. Gdzie stałaś na koncercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 21:47, kabak5 napisał:

Zespół dobry ale się rospada bo Fergie i Will I am rozpoczęli solową karierę.


A w czym to przeszkadza? xD

Otóż masz złe informacje. The Black Eyed Peas się NIE rozpada! :) Każdy z członków pracuje nad solowym projektem, jednak nadal tworzą też jako BEP. Efektem tego będzie płyta pod koniec obecnego roku pt. "The E.N.D. (Energy Never Dies)". Mam nadzieję, że ten tytuł nic nie znaczy. :/ A jeszcze wcześniej, bo mniej więcej w połowie roku ma, wg plotek, pojawić się drugi solowy album Ferg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 21:55, Dark Demon napisał:

> Zespół dobry ale się rospada bo Fergie i Will I am rozpoczęli solową karierę.

A w czym to przeszkadza? xD

Otóż masz złe informacje. The Black Eyed Peas się NIE rozpada! :) Każdy z członków pracuje
nad solowym projektem, jednak nadal tworzą też jako BEP. Efektem tego będzie płyta pod koniec
obecnego roku pt. "The E.N.D. (Energy Never Dies)". Mam nadzieję, że ten tytuł nic nie znaczy.
:/ A jeszcze wcześniej, bo mniej więcej w połowie roku ma, wg plotek, pojawić się drugi solowy
album Ferg. :)

No tak ale przedtem było o wiele głośniej a teraz głosniej o ich solowych karierach i tego mi brakuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma naprawde kilka fajnych kawałków które z przyjemnościa słucham ale nie uważam ich za jakiś niesamowity zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 15:16, kabak5 napisał:

No tak ale przedtem było o wiele głośniej a teraz głosniej o ich solowych karierach i tego
mi brakuje...


Ostatnia płyta wyszła 3 lata temu - nie ma się więc co dziwić, że już raczej o niej nie słychać. Płyty solowe mają nam umilić czas oczekiwania na nowe BEP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować