Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

W cytowanej już tu wypowiedzi, Damian Picz mówi o czterech kontrowersjach w meczu, które w ostatecznym rozrachunku wypadły 3 (nie podyktowany karny za faul na Evrze, czerwona kart dla Naniego, brak takowej i karnego za faul Lopeza) :1(braku czerwieni i karnego za zagranie ręką Rafaela) na korzyść Realu.
Jak skończyłby się ten mecz, gdyby w 27 minucie wyleciał Lopez (a grał, że palce lizać)?

Pozdrawiam
PS: A Mecz... może więcej takich w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:13, pawbuk napisał:

No i koniec meczu... Sędziemu należy się jeden celny i precyzyjny strzał snajperką w
łeb... Mam nadzieję, że kibice United przygotują mu piełko i do kraju wróci w kawałkach...


Ostrzeżenie - chyba byś nie chciał by ktoś Tobie tak życzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:24, Bithda napisał:

Pilipiuk jest jeden, którego warto cytować i widocznie oczytanyś strasznie w polskiej
literaturze :)
Polaczki to określenie użyte przez Ciebie, więc Ty nas obrażasz.. Chociaż Polaczki istnieją,
to siedzą przed komputerkami i telewizorkami i tak ględzą jak Ty, przy okazji nabijając
się od czasu do czasu w butelke np. przelewami za dobrą wizję.. śmiechu warte. Saleta-Gołota
pewnie przez ppv z wypiekami wyczekiwałeś :P
kończę temat.

Panu się temat czasem nie pomylił? Proszę również zaprzestać używania zwrotu do innych "Polaczki" jest on jak najbardziej obraźliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2013 o 22:56, Szejkon napisał:

> Co za [m]l z tego sędziego...
Jesteś żałosnym człowiekiem, tyle w temacie.


Degrad -1 za brak szacunku do rozmówcy.

Informuję również, że jeśli nadal będziesz obrażał ludzi na tym forum poleci ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:04, Isildur napisał:

Ostrzeżenie - chyba byś nie chciał by ktoś Tobie tak życzył?


Za dużo ostatnio w Hitmana grałem :D
No i jest pierwsze ostrzeżenie...po 8 latach obecności na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:08, Isildur napisał:

> > Co za [m]l z tego sędziego...
> Jesteś żałosnym człowiekiem, tyle w temacie.

Degrad -1 za brak szacunku do rozmówcy.

ja dostaję degrat, za stwierdzenie, że ktoś jest żałosny, a pawbuk nie dostaje za nazwanie drugiej osoby [M]? dobry moderator, lubię to!! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:24, Szejkon napisał:

ja dostaję degrat, za stwierdzenie, że ktoś jest żałosny, a pawbuk nie dostaje za nazwanie
drugiej osoby [M]? dobry moderator, lubię to!! :D:D


Bo użytkownik pawbuk w porównaniu z Tobą miał czyste konto. Proszę nie prowokuj mnie bo źle to się dla Ciebie skończy. Nie nałożę teraz kary za słowo, które ocenzurowałem, ale następnym razem proszę liczyć się z konsekwencjami.

Nie odpisuj koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:24, Szejkon napisał:

ja dostaję degrat, za stwierdzenie, że ktoś jest żałosny, a pawbuk nie dostaje za nazwanie
drugiej osoby [M]? dobry moderator, lubię to!! :D:D


To było pisane w dużych emocjach, jakieś 20 sekund po decyzji sędziego :D Poza tym nie było skierowane do żadnej osoby na tym forum (mała szansa, że sędzia jest użytkownikiem forum gram.pl) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:27, Isildur napisał:

Bo użytkownik pawbuk w porównaniu z Tobą miał czyste konto.

Nie dziwota, jak za takie teksty nie dostaje nawet ostrzeżenia, że miał czyste konto.

pawbuk, w drużych emocjach. Czy od wczoraj twoja opinia na temat czerwonej kartki wciąż pozostaje niezmieniona, tzn. kartka się nie należała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:34, Szejkon napisał:

pawbuk, w drużych emocjach. Czy od wczoraj twoja opinia na temat czerwonej kartki wciąż
pozostaje niezmieniona, tzn. kartka się nie należała?


Oczywiście, że się nie należała :D Jestem tego całkowicie pewien i trzeba przyznać, że tą czerwoną kartką byli zaskoczeni wszyscy, nie wyłączając piłkarzy Realu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:40, pawbuk napisał:

Oczywiście, że się nie należała :D Jestem tego całkowicie pewien i trzeba przyznać, że
tą czerwoną kartką byli zaskoczeni wszyscy, nie wyłączając piłkarzy Realu :D

ja tez bylem zaskoczony, ale po obejrzeniu powtorek zrozumialem, ze byla to jedyna sluszna decyzja, i z tego co dzisiaj czytam juz wiekszosc lub przynajkniej polowa kibicow sie zgadza z decyzja sedziego. czekam jeszcze na jakies wypowiedzi ekspertow z dzisiejszych angielskich gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha, o nieprawidłowo uznanym golu RvP już pisałem, o karnym za rekę Rafaela też, ale jeszcze zapomniałem o tym golu higuaina z dwudziestej ktorejs minuty, po rzucie roznym z tego co pamietam. sedzia anulowal bramke, choc nie powinien bo ramos tam nie faulowal, wiec mowienie, ze sedzia dal zwyciestwo realowi jest zenujace. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 11:59, Szejkon napisał:

aha, o nieprawidłowo uznanym golu RvP już pisałem, o karnym za rekę Rafaela też, ale
jeszcze zapomniałem o tym golu higuaina z dwudziestej ktorejs minuty, po rzucie roznym
z tego co pamietam. sedzia anulowal bramke, choc nie powinien bo ramos tam nie faulowal,
wiec mowienie, ze sedzia dal zwyciestwo realowi jest zenujace. :)

Ta faktycznie nie faulowal. Wskoczyl mu tam na plecy prawie i przeszkadzal lokciem. Brawo za kolejna swietnie oceniana sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 12:27, Ziggy napisał:

Ta faktycznie nie faulowal. Wskoczyl mu tam na plecy prawie i przeszkadzal lokciem. Brawo
za kolejna swietnie oceniana sytuacje.

tu mu na plecy prawie wskoczył, a jak jest wjazd podeszwą w żebra, to czerwonej kartki nie ma. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 12:28, Szejkon napisał:

> Ta faktycznie nie faulowal. Wskoczyl mu tam na plecy prawie i przeszkadzal lokciem.
Brawo
> za kolejna swietnie oceniana sytuacje.
tu mu na plecy prawie wskoczył, a jak jest wjazd podeszwą w żebra, to czerwonej kartki
nie ma. :D

Jasie dziwie sedziemu ktory zreszta na tweecie obserwuje se Kryske i Real:) ze dal czerwona. W finale mś De Jong przy sto razybrutalniejsym faulu dostał zoltko. Evans swego czasu tez w o wiele brutalniejszym faulu na Drogbie nie dostal nic. Ba, Drogba jeszcze zolta za symulke. To ja sie pytam po co w takim meczu gdzie wszyscy grali fair on w takiej sytuacjidaje czerwona? Przeciez Real nawet sie nie denerwowalo ta sytuacje. Nikt nie plakal, i nie biegl z prentesjami o sedziego.Trza byc debilem po prostu zeby czerwona pokazac. Nie bede tu mowil ze Nani go nie widzial bo to sciema powtarzana przez ludzi. Ale wyraznie chcial w pile kopnal a ze trafil i w pile i w Arbeloe zdarza sie.
Aha tylko nie powtarzajza chwile o tym ze pod koniec prostowal noge bo znam juz to na pamiec.

Co do meczu jeszcze. Mimo ze mowilem i dalej twierdze ze Real w tym roku ta LM wygra. To jestem rozczrowany troche zachowaniem United po czerwo. Zamiast spiac dupy w obronie to dostali 2 bramki tak szybko ze to szok. Przy pierwszym pieknym golu zreszta, zabraklo agresywnosci. Zeby ktokolwiek do Modrica doskoczyl. Druga brama to juz totalna klapa w zachowaniu obrony. Jak mozna se bylo tak brame wbic. wlaszcza nie wykopac tej pily co podawal Higuain do Ronaldo? Dziwil tez sklad United, zwlaszcza brak Rooneya. Chlop zrobilby 10 razy wiecej na boisku niz Welbeck. Nie wiem czemu Fergie go posadzil na lawce. Spekuluja ze to koniec Rooneya w United ale to czyste bzdury.
Dzisiaj licze na przejscie PSG, i moze cwiercfinal Real vs PSG? Byłoby ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 12:40, Ziggy napisał:

Jasie dziwie sedziemu ktory zreszta na tweecie obserwuje se Kryske i Real:) ze dal czerwona.
W finale mś De Jong przy sto razybrutalniejsym faulu dostał zoltko. Evans swego czasu
tez w o wiele brutalniejszym faulu na Drogbie nie dostal nic.

I co z tego? wiele razy pilkarze dostawali czerwone za mniejsze przewinienia, tak wiec co z tego? wejscie bylo grozne i przepisy mowia, ze czerwona kartka za takie wejscie jest sluszna.

Dnia 06.03.2013 o 12:40, Ziggy napisał:

Ba, Drogba jeszcze zolta
za symulke. To ja sie pytam po co w takim meczu gdzie wszyscy grali fair on w takiej
sytuacjidaje czerwona?
Przeciez Real nawet sie nie denerwowalo ta sytuacje. Nikt nie
plakal, i nie biegl z prentesjami o sedziego.

bo real to nie barca.

Dnia 06.03.2013 o 12:40, Ziggy napisał:

Trza byc debilem po prostu zeby czerwona
pokazac.

trzeba znac przepisy. dzisiaj angielskie media tez nie poswiecaja wiele uwagi tej kartce, bo po prostu byla ona sluszna.

Dnia 06.03.2013 o 12:40, Ziggy napisał:

Nie bede tu mowil ze Nani go nie widzial bo to sciema powtarzana przez ludzi.
Ale wyraznie chcial w pile kopnal a ze trafil i w pile i w Arbeloe zdarza sie.

pokaz mi gdzie on trafil w pilke.

Dnia 06.03.2013 o 12:40, Ziggy napisał:

Aha tylko nie powtarzajza chwile o tym ze pod koniec prostowal noge bo znam juz to na
pamiec.

no wlasnie, a mimo to na to nie odpowiadasz. moze wytlumacz, po co on ta noge prostowal?

Dnia 06.03.2013 o 12:40, Ziggy napisał:

Dzisiaj licze na przejscie PSG, i moze cwiercfinal Real vs PSG? Byłoby ciekawie:)

PSG dla mnie jest slabe i watpie by doszlo do finalu. najwieksze szanse daje Bayernowi i Borussi, a w dalszej kolejnosci Juventusowi i Milanowi. Oprocz oczywiscie Realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 13:25, Ecko09 napisał:

Gdyby w takiej sytuacji znalazł się Pepe to wszyscy by się domagali dyskwalifikacji na
rok xD

Tylko, że on to by zrobił zwiększym rozmachem, z furią w oczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować