Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2015 o 21:33, vonArnold napisał:

ciach

Psioczysz na Lecha, a Legia gra taki sam piach. Smieszny jesteś z takimi jednostronnymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było już tyle upomnień w twoim kierunku w tym temacie, że się limit wyczerpał.
Za kolejne napinki, wycieczki osobiste i dziecinne prowokacje - Ostrzeżenie, oficjalne, pierwsze i ostatnie [kolejny wyskok i leci degrad].
Ten temat ma naprawdę dużo luzu, ale widać co za dużo, to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2015 o 16:45, Zekzt napisał:

Było już tyle upomnień w twoim kierunku w tym temacie, że się limit wyczerpał.
Za kolejne napinki, wycieczki osobiste i dziecinne prowokacje - Ostrzeżenie, oficjalne,
pierwsze i ostatnie [kolejny wyskok i leci degrad].
Ten temat ma naprawdę dużo luzu, ale widać co za dużo, to niezdrowo.

Ostrzeżenie za coś takiego jest dla mnie oczywistym sygnałem.. braku szacunku, a gdzie mnie nie chcą tam nie muszę być. Póki nie zmienią się moderatorzy, przynajmniej niektórzy, nie mówie to o Isildurze, bo chłopak jest ok, to przynajmniej na razie nie będę pisał na tym forum (to jest moje subiektywne odczucie, którego nikt nie może podważyć w wolnym kraju). Życzę powodzenia (zważywszy na ilość pisanych ostatnio postów na forum w porównaniu do lat poprzednich).

Treść główna tego posta: Kończy się okienko transferowe, a w Lechii prawdziwy szał, zatrudninili naprawdę wielkie nazywiska, wczoraj ten Serb, była gwiazda Juve, a w kolejce są następni Peszko, Chrapek i jeszcze jeden. W Lechu na testach Gajos, podpisze 4-letni kontrakt. Legia też pewnie nie powiedziała ostatniego słowa. Także czeka na gorączka transferowa. Za granicą szykuje się transfer golkipera MU do Realu. Wszyscy długo czekali na ten ostatni dzień, jakaś masakra. A sumy znów konkretne. W piątek mecz Niemcy - Polska, remis na pewno byłby spory sukcesem i to mimo, że jesteśmy liderem grupy oraz wygraliśmy poprzedni mecz. Jednocześnie remis w mojej opinii będzie dawał nam niemal pewny awans, mało tego jest szansa na 1 miejsce w grupie. Tego sobie jak i Wam życzę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam o zamieszaniu wokół transferu De Gei i to są jakieś jaja, że w profesjonalnych klubach załatwia się ważne sprawy na ostatnia chwilę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem na mecz Legii z Zorią, bo chciałem w zasadzie zobaczyć "Dumę" stolicy i stadion, ale omg. Podziwiam ludzi, którzy są w stanie i chcą oglądać występy Legii. Jestem pod wielkim wrażeniem kibiców bo doping był kosmiczny, ale to co się dzieje na boisku to jest parodia. Widziałem już sporo meczy w swoim życiu, a ten mogę umieścić na równi ze starciem Startu Otwock z Ruchem Chorzów. Taka sama kopanina i las drewniaków. W życiu się tak nie wynudziłem i wewnętrznie obśmiałem (bałem się na stadionie ;p) jak na tym meczu. Może przejdę się na jakieś spotkanie fazy grupowej, ale tylko wtedy gdy będę miał gwarancję że zagrają lepiej niż Zoria, chociaż o to nie będzie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 01:02, Kadaj napisał:

Tak sobie czytam o zamieszaniu wokół transferu De Gei i to są jakieś jaja, że w profesjonalnych
klubach załatwia się ważne sprawy na ostatnia chwilę. :o

Mam ograniczony dostęp do internetu. Wyjaśniło się coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 17:16, Traitor napisał:

Mam ograniczony dostęp do internetu. Wyjaśniło się coś?

De Gea zostaje w Manchesterze, a Navas w Madrycie, lol.

Ciekawe co dalej. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluby nie dostarczyły na czas odpowiednich dokumentów.

I znowu Manchester United, pamiętam podobne zamieszanie wokół transferu Fabiena Bartheza do Olimpique Marsylia, ponad dziesięć lat temu. Sprawdza się tu powiedzenie że "powtarzanie matką nauki"...yyy.... oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem po co kluby co okienko tyle transferów załatwiają dopiero ostatniego dnia. Targują się, czy co? Tym razem w przypadku Realu i MU genialnie to wyszło po prostu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć rozmowy rozpoczęły się dopiero wczoraj rano. ;d

Najwidoczniej dochodzą do wniosku, że ludzie którym zegar tyka nad głową są bardziej skorzy do ustępstw. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 17:24, Kadaj napisał:

Ciekawe co dalej. ;p


Też jestem bardzo ciekaw co zrobi DDG i co z jego grą w United. Ciekawy też jestem co siedzi w jego głowie? Po co cały ten cyrk? Sodówa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 17:16, Traitor napisał:

> Tak sobie czytam o zamieszaniu wokół transferu De Gei i to są jakieś jaja, że w
profesjonalnych
> klubach załatwia się ważne sprawy na ostatnia chwilę. :o
Mam ograniczony dostęp do internetu. Wyjaśniło się coś?


http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=60978&kom=ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2015 o 19:29, Ecko09 napisał:

> > Tak sobie czytam o zamieszaniu wokół transferu De Gei i to są jakieś jaja,
że w
> profesjonalnych
> > klubach załatwia się ważne sprawy na ostatnia chwilę. :o
> Mam ograniczony dostęp do internetu. Wyjaśniło się coś?

http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=60978&kom=ok


Odpowiedź Manchesteru
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=60987&kom=ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele może zależeć od tego, czy w filozofii znajdzie się odpowiedni proces pozwalający na powrót DdG do bramki. ;d

A tak w ramach humoru:

20150902000115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko w moim przekonaniu Polacy są w stanie wywieźć remis z dzisiaj? Choć oczywiście za faworytów uważam Niemców (jak każdy), o tyle sądzę, że jednak możemy liczyć na 1 pkt.

Rzeczy głownie upatruję w obecnych składach, ale potwierdzą się te, które na dzisiejszy mecz widziałem.
Polski powoli się krystalizuje, zbliża się do poziomu średniaka. Nie wiem, jak będzie z dyspozycją zawodników, ale nie mogę naszym odmówić tego, że zaczynają grać stosunkowo solidnie jako repra.

Niemiecki zespół jest z kolei dość mocno odmłodzony, widać wymianę części kadry na młodszych, co nie znaczy, że gorszych oczywiście. Rzeczy w tym, że część z nich, wcale nie zachwyca dyspozycją (a taki Goetze ordynarnie grzeje ławę w tym sezonie), a jako kolektyw, ten zespół raczej jest dopiero budowany, za wcześnie by mówić o monolicie. I tym upatruję szansę naszych - na potencjalnym niezgraniu i błędach rywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są składy na mecz Niemcy - Polska.

Polska - Fabiański - Piszczek, Glik, Szukała, Rybus - Jodłowiec, Krychowiak, Mączyński - Grosicki, Milik - Lewandowski.

Niemcy - Neuer, Hector, Hummels, Schweinsteiger, Oezil, Mueller, Can, Bellarabi, Boateng, Kroos, Goetze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i 3:1 dla Niemców. A szkoda, bo graliśmy naprawdę całkiem nieźle. Wreszcie było zrozumienie, jakaś taka lekkość, łatwość w grze naszych. Stworzyliśmy naprawdę kilka dobrych sytuacji. Śmiem twierdzić, że to był nasz najlepszy mecz w tych eliminacjach w wielu aspektach. W obronie Niemcy nas troszkę rozmontowali parę razy. Jednak wiele akcji nasi bardzo skutecznie kasowali, czy to grą na wyprzedzenie czy takim pójściem za rywalem do końca. W 2 golach zabrakło zagęszczenia przed polem karnym. Za dużo miejsca i czasu na podanie, drybling i było 2:0. Była walka, zaangażowanie czyli coś czego brakowało przed Nawałką. Było wszystko oprócz chociaż jednego punktu wywiezionego z Niemiec. Przynajmniej Szkoci zawalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda tej bramki na 3:1 i niewykorzystanych sytuacji. Ale z drugiej strony Niemcy też mieli ich sporo i jednak zasłużenie wygrali. Przynajmniej zagraliśmy całkiem niezły mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować