Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Saints Row The Third - temat ogólny

119 postów w tym temacie

Witam i zapraszam do dyskusji. Pojawiła się już pierwsza recenzja gry - Official Xboxa Magazine przyznał grze 95/100. Premiera już niedługo!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 20:58, ja33no napisał:

Są już jakieś porównania wersji konsolowych i PC? Bo nie wiem czy kupować na komputer
czy PS3 :/.


Jeszcze nie ma, ale pewnie w przeciągu tygodnia się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 21:43, Mikex napisał:

Jeszcze nie ma, ale pewnie w przeciągu tygodnia się pojawią.

W takim razie poczekam jeszcze z preorderem.
Sprawdziłeś już edytor postaci? Jest dostępny na steamie. Polecam sprawdzić animacje piersi :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2011 o 21:56, ja33no napisał:

Sprawdziłeś już edytor postaci? Jest dostępny na steamie. Polecam sprawdzić animacje
piersi :P.


Trochę się bawiłem ;D A o animacji piersi nie słyszałem (widziałem tylko, że można je powiększać/pomniejszać). Niemniej jednak - sprawdzę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 23:05, Mikex napisał:

Trochę się bawiłem ;D A o animacji piersi nie słyszałem (widziałem tylko, że można je
powiększać/pomniejszać). Niemniej jednak - sprawdzę ;D

Musisz szybko obracać bohaterką, to jest dopiero nowoczesna technologia ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 23:20, ja33no napisał:

Musisz szybko obracać bohaterką, to jest dopiero nowoczesna technologia ;p.

Wie ktoś kiedy SR3 odblokowuje się w Polsce? Niestety na Steamie nie widać licznika. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, jak zainstalować ta grę?? ten szajs ciągle próbuje ja pobierać ze steam, kiedy mam juz wersje pudełkowa. Jak instaluje z płytki to odpala mi steama i następuje "weryfikacja saints row the thrid" 100% i stoi. jak klikam żeby grac to z kolei pobiera ze steama te 9GB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle miałem obawy co do warstwy technicznej gry,zagadałem kumpla z za oceanu jak u niego śmiga : jego rig I7 kręcony na 4.1 wersja 2600k, GTX580 od EVGA, 6GB Ram DDr3 1600 czyli generalnie komp z najwyższych półek, gra chodzi... tragicznie.
Na ultra czy na low ze wszystkim wyłączonym i tak potrafi zjeżdżać podczas szybkiej jazdy tudzież większych zadym na 16-21 klatek.
Gramowa recenzja może sobie lecieć do lamusa imho.
Ale z ciekawości zerknąłem jeszcze w necie na opinie userów innych konfigów, podobne mają odczucia średnio 20-40 klatek.
Jednym słowem kolejna świetna część SR do pogrania... na konsoli co by sobie oszczędzić nerwów na czkającym frameracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to naucz kumpla instalować nowe sterowniki... na moim gtx 260 i core 2 duo 3.0 wszystko pięknie śmiga na ultra w 1280x1024 - dawno tak doskonale zoptymalizowanej gry nie widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzysz, że ktoś kto posiada kartę z wyższej półki jak i cały sprzęt wyjątkowo mocny i ponadto pracuje na co dzień jako tester i game master w firmie IGG nie umie lub nie instaluje aktualnych sterowników ? Bądź poważny.
Ale z racji posiadania podobnego riga do twojego [GTX 260 od EVGA i wykręcone E8400 na 4.0] pokuszę się o przetestowanie giery z pozycji konta steam kolegi, tylko pierw zerknę w regulamin czy jest to dozwolone bo nie robiłem nigdy takiej operacji, żeby zalogować się na konto znajomego u siebie i u siebie zainstalować jakąś grę z jego biblioteki żeby w nią zagrać [już dłuższy czas się nad tym zastanawiałem, celem "elektronicznego pożyczania" sobie gier z kilkoma kolegami, bo w przypadku gier ze STEAMA zawsze było to niewykonalne tak jak w tradycyjny sposób np z Sagą Baldura].
Jak sprawdzę u siebie [a tez mam o zgrozo te najnowsze stery w WHQL, będzie iście "straszne" jak się okaże, że to kolejny technologiczny crap i zarzuciliście kolejną "nagięta" recenzją jak chociażby w wypadku wieska 2, że już o becie nie wspomnę gdzie w betateście gdzie póki nie porównałem tych umizgów o warstwę techniczną do cyt "zawijania kawałka gówna w papierek, mówienia, że to trufla i prośby o nie ocenianie walorów smakowych i zapachowych bo to nie finalna wersja" nie raczyliście nawet słowa wspomnieć jak marnie gra chodzi w kwestii frameratu] to dam znać + pokuszę się o wrzucenie jakiś dowodów na potwierdzenie swoich relacji z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 22:55, Pietro87 napisał:

tylko pierw zerknę w regulamin czy jest to dozwolone bo nie robiłem nigdy takiej operacji, żeby zalogować
się na konto znajomego u siebie i u siebie zainstalować jakąś grę z jego biblioteki żeby w nią zagrać

Jak najbardziej jest legalne: tylko poproś kolegę by wyłączył Steam Guarda inaczej będziesz musiał mieć dostęp także go jego konta e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie ma problemu, a jeszcze dojdzie strefa czasowa więc korzystał bym w momencie gdy on był by w pracy lub zwyczajnie by spał, więc nawet nie ma możliwości, że razem byśmy skorzystać chcieli z konta.
A jeśli się nie mylę to on chyba zakłada sobie konta pod grę [ja mam jedna swoją bibliotekę zbiorcza, co kupuje to dla siebie, nie mam zamiaru tego potem odsprzedawać, taki syndrom chomika xP] celem zostawienia sobie furtki na sprzedaż gry.
To jeszcze pytanie - jak to się ma do regionu ? Tzn mój steam i moja lokalizacja Polska, jego LA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 23:20, Pietro87 napisał:

To jeszcze pytanie - jak to się ma do regionu ? Tzn mój steam i moja lokalizacja Polska, jego LA.

Tego nie wiem, tzn nic mi nie wiadomo o takich blokadach regionalnych. Zwykle takowe dotyczą premiery i miejsca, z którego zakładasz konto (pewnie słyszałeś o blokowaniu gier do czasu premiery w danym rejonie), ale wątpię czy Steam blokował by Amerykaninowi dostęp do jego aktywnych gier za granicą - w końcu celem Steam miał być dostęp do gry z każdego miejsca na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jako wieloletni user tegoż softu wiem i boleję nad blokadami premier [niby taki globalny a tu globalna kiszka w tej materii].
Jak złapie kumpla na MSNie zagadam i przetestuje nowe SR u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na 560 TI 1GB, 6GB Ram i AMD Phenom 955 śmiga bez jakiejkolwiek przycinki niezależnie od wielkości zadymy, a wszystko ma ustawione do oporu. Nawet MSAA i Antyaliasing, którego rzadko używam mam ustawione na maksymalną wartość. Gram na DX11/10.
To trochę dziwne, zważywszy na to, że twój kumpel ma potencjalnie lepszego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zerkałem po forach to problemy mieli właśnie ludzie z dosyć mocarnymi konfiguracjami, niekiedy ostro kręconymi [kompy pod nowego BFa i Wiedźmina 2], może problem jest i dotyczy tylko konkretnej grupy hi-endowych kompów [jak było swego czasu z DA2 który na DX9 latał jak rakieta a na DX11 ciał niemiłosiernie], ale to tak tylko strzelam odwołując się do podobnych sytuacji z innymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominają mi się magiczne chwile, kiedy stary Doom nie chciał mi odpalić gdyż ja stwierdzał program, nie spełniam minimalnych wymagań...
W takim razie będzie trzeba poczekać na patcha. Zdziwiony jestem, myślałem, że w pierwszej kolejności optymalizuje się pod mocarne komputery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie Doom a mi Stubbes The Zombie który na moim kompie żabi niemiłosiernie [bo mam na niego jak się dowiedziałem zbyt nowe komponenty których nie poznaje i nie ma jak na nim wymusić ich rozpoznania, co za tym idzie traktuje mnie jak np laptopa z integrą i wydajność ma tragiczną]

Generalnie strasznie nie che tego SR3 kupować w ciemno bo THQ z SR2 dało tak ciała jak mało kto i tu niektórzy utwierdzają mnie w przekonaniu, jest poniekąd nie lepiej [nie chcę trafić na pechowy moment w którym mój konkretny choć po wymaganiach więcej jak odpowiedni sprzęt, zostanie zdławiony przez kolejne partactwo autorów gry]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować