Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Saints Row: The Third - recenzja

59 postów w tym temacie

gram.pl

Steelport wita! Święci po raz kolejny wykraczają do akcji i raczej nie spoważnieli. Tak przynajmniej twierdzi Myszasty, który spędził kilkadziesiąt godzin z najnowszą produkcją studia Volition, sandboksową grą akcji Saints Row: The Third.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Saints Row: The Third - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 18:18, alexiej napisał:

Klikanie w zdjęcia przywraca nas na stronę tytułową :)


Już powinno banglać, galeria musiała się pewnie przeindeksować, albo co... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem chrupnie nawet na mocnym sprzęcie,

Czyli jednak anulowanie pre-ordera [chociaż zrobione ze względu na przesuniecie premiery Batmana i brak czasu na obie gry na raz] było trafionym posunięciem.

Widać po FATALNYM technologicznie SR2 panowie nic się nie nauczyli... wielka szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.11.2011 o 18:29, Pietro87 napisał:

Widać po FATALNYM technologicznie SR2 panowie nic się nie nauczyli... wielka szkoda.


Proponuję przeczytać CAŁĄ reckę. :) Tam wyraźnie napisałem, że gra chodzi mi lepiej i płynniej, niż GTA IV nawet po patchach. Lekkie zjazdy się zdarzają chwilami, ale gra ma przez 99% płynną grafę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 18:46, Zgreed66 napisał:

Będziem sie bać :< Choc GTA IV dawalo rade, a SR2 nie. To mam nadzieje, ze bedzie
git ;)


SR2 na PC też ja recenzowałem i po wydajności mocno pojechałem. Trójka jest tysiąc razy lepiej zoptymalizowana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cała recke, aczkolwiek po tym jaki chłamem był sr2 to sr3 powinien być kryształowy a jak widać nie jest [25 do 60 klatek... zakładam większość czas masz jednak te 25-30 ? to nie jest ultra płynne grane xD]

Hmmm a powiedz mi jeszcze grałeś na renderingu dx 11 i dx 9 czy tylko dx 11 ? W ogóle gra ma dwa tryby renderingów ? Bo jeśli ma dx9 jako osobny pozbawiony kilku zbędnych wodotrysków to w takowym jest bodajże 100% adekwatna do swojej wersji konsolowej graficznie, jak dx9 działał by zgrabnie, może jednak bym się na nią skusił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 18:55, Myszasty napisał:

SR2 na PC też ja recenzowałem i po wydajności mocno pojechałem. Trójka jest tysiąc razy
lepiej zoptymalizowana. :)


Wiem, wiem, ale mój a64x2 to juz nie jest młodzik, wiec zawsze dmucham na zimne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 18:59, Pietro87 napisał:

Czytałem cała recke, aczkolwiek po tym jaki chłamem był sr2 to sr3 powinien być kryształowy
a jak widać nie jest [25 do 60 klatek... zakładam większość czas masz jednak te 25-30
? to nie jest ultra płynne grane xD]

Bliżej 35-40 jednak. :) Poza tym gra nie ma największej wady SR2 - nagłych i ostrych przycinek co 50 metrów podczas szybkiej jazdy. Po prostu framerate nieco spada, ale nie ma stutteringu. Jazda jest wreszcie przyjemnością. :)

Dnia 15.11.2011 o 18:59, Pietro87 napisał:

Hmmm a powiedz mi jeszcze grałeś na renderingu dx 11 i dx 9 czy tylko dx 11 ? W ogóle
gra ma dwa tryby renderingów ? Bo jeśli ma dx9 jako osobny pozbawiony kilku zbędnych
wodotrysków to w takowym jest bodajże 100% adekwatna do swojej wersji konsolowej graficznie,
jak dx9 działał by zgrabnie, może jednak bym się na nią skusił...


Grałem tylko na DX11, ale nawet starter gry ma dwie osobne opcje DX9 i DX10/11. Tak więc tym razem naprawdę się postarali. Idealnie nie jest, ale gdyby było źle, nie dałbym na bogów 9/10!

SR2 oceniłem na 6/10 głównie za beznadziejną optymalizację. Zauważ różnicę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:19, Lemonardo napisał:

Steelport, a nie Steelwater. Stilwater to było miasto z SR1 i SR2.


Ano widzisz, jak mi się to zagnieździło we łbie? Już poprawiam, thx. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:25, Lucas162 napisał:

Też trzeba robić jakieś głupoty (poziom respektu lub coś w tym rodzaju), aby wykonywać
misje? Bo w SR2 tak było i wkurzało mnie to..


Nie. Możesz nawet od razu zaliczyć fabułę, w ogóle nie ruszając misji pobocznych. I dobrze, jak swoboda, to swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:31, Myszasty napisał:

> Steelport, a nie Steelwater. Stilwater to było miasto z SR1 i SR2.

Ano widzisz, jak mi się to zagnieździło we łbie? Już poprawiam, thx. ;)

W samej recenzji widzę już poprawione, ale w artykule odsyłającym do niej już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 19:46, Lemonardo napisał:

W samej recenzji widzę już poprawione, ale w artykule odsyłającym do niej już nie.


Ładnie to tak kopać leżącego? :) Poprawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I teraz problem... SR: The Third czy Skyrim? Wiele osób mówi mi, że jednak Skyrim...

Myszasty - testujesz może Skyrim? Możesz coś podpowiedzieć? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 21:13, barth89 napisał:

I teraz problem... SR: The Third czy Skyrim? Wiele osób mówi mi, że jednak Skyrim...

Myszasty - testujesz może Skyrim? Możesz coś podpowiedzieć? ;)


Lucas testuje. I jest póki co bardzo zadowolony. recka jakoś na dniach, a pierwsze wrażenia pewnie wrzuci jutro w felietonie południowym, a i w podcaście, który jutro trafi "na antenę" pewnie coś będzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować