Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zatrważające wskaźniki piractwa w grach Bohemii

71 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2011 o 18:24, PSRK-1 napisał:

No bo co to ma być za szopka -
siedzi kilkadziesiąt, czasem kilkaset osób przed kompami całe dnie, byczą się i nic nie
robią


Widać o tworzeniu gier/programów nie masz zielonego pojęcia. Napisz jakiś, chociażby prosty to będziesz wiedział ile to nic nie robienie zajmuje czasu i roboty.

Dnia 19.11.2011 o 18:24, PSRK-1 napisał:

wydają 300 milionów na produkcje (vide SW:TOR) i jeszcze sądzą, że uczciwie ciężko
pracujący ludzie im za to zapłacą?! A takiego wała! Skoro macie 300 mln żeby wydawać
na jakichś muzyków i reklamy, to znaczy że jesteście bogaci i w **** wam się od tego
dobrobytu poprzewracało!


Jak mają 300 mln to inwestują ją w grę w nadzieji, że się te pieniądze zwrócą. Ty wychodzisz z założenia, że skoro ktoś na coś wydał pieniądze to można go okraść. Cholerny złodziej.

Dnia 19.11.2011 o 18:24, PSRK-1 napisał:

Co mnie to obchodzi? JA mam grę i oni mi wiszą... (straszną łaskę mi robią, że grę zrobili...
Sam bym to zrobił i to w 99% przypadków lepiej niż developerzy)


No to zrób.

Dnia 19.11.2011 o 18:24, PSRK-1 napisał:

Czemu więc ja, nastoletni gówniarz mam jeszcze płacić za cos, co się każdemu należy kiedy
nie pracuję i nie mam za co (a na fajki i piwo trzeba niestety mieć),


A czemu piwa i fajek nie ukradniesz i zaoszczędzine pieniądze wydasz na grę? Co to znaczy, że fajki musisz mieć? A takiego wała, wcale nie musisz tylko jesteś uzależniony. Co do pracy to rzecz jasna liści nie zagrabisz na podwórku, makulatury nie pozbierasz po co się wysilać.

A reszty komentować mi się nie chce. Do widzenia - BAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Wojman, zbyt nadpobudliwy jesteś jak na moda, naprawdę...
Nie chodzi o to, że nie chciało Ci się reszty komentować, ale o to, że najwyraźniej reszty nawet nie przeczytałeś...
Czy post był nieco prowokacyjny - owszem - ale wystarczyło doczytać do końca. Notorycznie dajesz te bany jak jakiś nawiedzony. Chill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2011 o 21:25, Wojman napisał:

A reszty komentować mi się nie chce. Do widzenia - BAN


Wygląda na to, że reszty to Ci się nie chciało doczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 21:25, Wojman napisał:

A reszty komentować mi się nie chce. Do widzenia - BAN


Wojman, nie chce Ci się komentować, czy też nie chciało Ci się przeczytać? Bo zauważ, co gość napisał w ostatnim zdaniu: "..no dobra, zdemaskowaliście mnie. To był jeden wielki sarkazm."

Innymi słowy, dałeś człowiekowi bana za to, że sarkastycznie wykpił piratów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 21:25, Wojman napisał:

A reszty komentować mi się nie chce. Do widzenia - BAN


Czy czasem jednym z obowiązków moderatora nie jest uważne czytanie wszystkiego do końca?

No i - kilku ludzi już pokazało potknięcie moderatora - czy sam zainteresowany odniesie się do tego, czy świadom, że popełnił błąd, będzie czekał aż sprawa ucichnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, kolejny jego popis. Weź człowieku zejdź pod ziemię i nigdy nie wychodź bo robisz z siebie pośmiewisko. Nie wiem po co ktokolwiek trzyma cie na stanowisku moda. Powinni przywrócić Walgierze albo Budo, a ciebie wywalić w cholere.

A screena oczywiście zrobiłem, w razie gdybyś pousuwał posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaraz posypią się nagrody za spam - to nie jest temat do wytykania Moderatorowi czy popełnił błąd czy nie. Proszę wrócić do tematu wątku bo drugi raz prosić nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować