Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - spotkanie z Piotrem Fronczewskim i Henrykiem Talarem w Empiku

37 postów w tym temacie

Witam.
@Temat:
Heh pierwsze co wchodząc do tego tematu miałem myśl taką samą jak kilka gramowiczów wyżej czyli... to słynne na cały nas kraj "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" na bank ktoś o to po prosi w stylu: "Chciałbym i zapewne nie tylko ja, usłyszeć na żywo "Przed wyruszeniem....." czy mógłby Pan to powiedzieć ? xD

Dnia 17.12.2011 o 15:48, Vojtas napisał:

E tam, Skyrim.

Racaj E tam :P

Dnia 17.12.2011 o 15:48, Vojtas napisał:

Weźcie ze sobą Baldur''s Gate i To są gry, które powinny
mieć autografy na pudełkach. :)

Fakt... gdybym mieszkał w Wawie to bym tak zrobił... Pan Piotr pewnie by zdziwił się [całkiem pozytywnie], że przychodzili doń z inną grą taką jaką był Baldur''s Gate ;-) W szczególności II część

Dnia 17.12.2011 o 15:48, Vojtas napisał:

Jasne!?

Oślepiające wręcz :-)

Heh...
Czy jakaś osoba z gram.pl ekipy będzie tam ... ??.. wiem, wiem głupie niby pytanie ale jak bym jak pracował dla gram.pl [i mieszkał w Wawie] albo byłbym ''zielonym'' to zrobiłbym tak: [ogólnie tak też bym zrobił ale do wawy mam z 600 km xD]
Ogarnął bym plik mp3 z tym tekstem "Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" [Ktoś kiedyś na gramie już w temacie o BGII mówił jak to robić i sam ogarniał te dźwięki. Np ja mam wszystkie teksty w mp3 Lilarcora xD
Druga rzecz:
Zmontowałbym jakiegoś dobrego bumboxa.. nagrał na krążek tekst i przy wszystkich na maxa puściłbym to :D
Ciekawe jak by zareagował sam Fronczewski no i reszta ludzi xD

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, polski dubbing i różowe włoski Imoen były dla mnie najjaśniejszym punktem BG. Fronczewski odwalił tam kawał dobrej roboty i na prawdę miło by było słyszeć jego głos w grach częściej. Do fantasy cRPG''ów pasuje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 00:19, Braveheart napisał:

na bank ktoś o to po prosi w stylu: "Chciałbym i zapewne nie tylko ja, usłyszeć na żywo
"Przed wyruszeniem....." czy mógłby Pan to powiedzieć ? xD


http://www.youtube.com/watch?v=Ph0yhtZDWIQ

Kult, co tu dużo mówić. Też chciałbym to usłyszeć na żywo od Pana Kleksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:31, Vojtas napisał:

Kult, co tu dużo mówić. Też chciałbym to usłyszeć na żywo od Pana Kleksa.

Haha dobry ten link :D.... Ten tekst się kocha i nienawidzi jednocześnie :D.... ile razy nie jednego gracza pewnie lekko wpienił xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:37, Braveheart napisał:

ile razy nie jednego gracza pewnie lekko wpienił xD


Nie przypominam sobie, aby mnie kiedykolwiek wpienił - natomiast kilka razy byłem przerażony ścigającym mnie wrogiem. Przerażonym, bo nie zebrałem drużyny i nie mogłem się obronić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 15:12, Vojtas napisał:

Nie przypominam sobie, aby mnie kiedykolwiek wpienił - natomiast kilka razy byłem przerażony
ścigającym mnie wrogiem. Przerażonym, bo nie zebrałem drużyny i nie mogłem się obronić.
:)

Nie no może z tym słowem wpienił lekko przesadziłem.
Ja miałem czasem tak, że niby drużyna w komplecie a tu Pan Piotr mi z tekstem wyskakuje xD U Know what i Mean ;-)
Swoją drogą fajne by było to jakby tak spontanicznie od serca na zakończenie Pan Piotr wyskoczył hmm z takim mniej więcej tekstem:

''I pamiętajcie moi mili, drodzy [wstaw sobie dowolny epitet]. Taka jedna rada od Piotra. Że zawsze ale to zawsze Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę''

;-)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:35, Gumisiek2 napisał:

Była mowa o drużynie?


Niestety nie. Całe spotkanie było krótkie, w sumie dowiedzieliśmy się mało czego, raczej prywatne zdania aktorów o grach i dubbingu niż o samym procesie. Ale koszulkę, plakat z podpisem i podpis na grze mam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 20:41, Minamir napisał:

Niestety nie. Całe spotkanie było krótkie, w sumie dowiedzieliśmy się mało czego, raczej
prywatne zdania aktorów o grach i dubbingu niż o samym procesie. Ale koszulkę, plakat
z podpisem i podpis na grze mam. :)

Nikt nie wyskoczył z tym już legendarnym tekstem ? :>
Zero spontaniczności xD czyli co ogólnie "stypa" ?? :C

@Fimbulvinter

Dnia 22.12.2011 o 20:41, Minamir napisał:

Ustawie sobie jako dźwięk SMS''a. Nawet w komentarza na YT widzę ktoś wpadł na podobny pomysł.

Też to zauważyłem :D... dzwonek nie ma co a i część Baldura jest z nami [a dokładniej w telefonie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2011 o 13:04, Lucas_the_Great napisał:

Nagrałem coś dla Was na tym spotkaniu, jeszcze dziś zawiśnie :)

Czyżby.. przed wyruszeniem w drogę jednak zebrano drużynę ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować