Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - koniec ośmioletniej dominacji EA i Activision

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Od ośmiu lat w ostatnim notowaniu Chart Track przed Świętami na pierwszym miejscu TOP 40 UK znajdowała się gra EA lub Activision. Tym razem jednak fotel lidera zajęła produkcja Bethesdy – The Elder Scrolls V: Skyrim.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - koniec ośmioletniej dominacji EA i Activision" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:13, seba26 napisał:

ANKIETA: Kto jest najwiekszym przegranym tego roku......po ostatnich wynikach to COD
pokonany przez SKYRIM


Nope.

Skyrim - 650 mln $ w miesiąc ( http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2011/12/15/skyim-ships-10-million-worldwide.aspx)
COD MW3 - 1 mld $ w 16 dni ( http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2073201/Modern-Warfare-3-hits-1-billion-16-days--beating-Avatars-record-day.html)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:32, CrysisPl napisał:

SKYRIM RZĄDZI^^XD I DOBRZE;)COD i EA miało już swojue 5 minut:D



skyrim jest dobrą grą ale ilość identycznych zadań pobocznych [które praktycznie są główną częscią gry] to troche kuleje... z kolei nisko jest AC:revelations. uważałem że ta gra jest trochę za krótka dopóki nie odpaliłem multi które jest dużo lepsze niż w poprzedniej części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:13, seba26 napisał:

ANKIETA: Kto jest najwiekszym przegranym tego roku......po ostatnich wynikach to COD
pokonany przez SKYRIM
!!!

No rzeczywiście CoD jest największym przegranym. Zarobił przecież tylko miliard dolców w nieco ponad dwa tygonie bijąc rekord Avatara.

Hater''s gonna hate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:37, Henrar napisał:

No rzeczywiście CoD jest największym przegranym. Zarobił przecież tylko miliard dolców
w nieco ponad dwa tygonie bijąc rekord Avatara.


I to serwując wszystkim mega odgrzewanego kotleta, czyż to nie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propos coda, to jest po prostu to. Robisz silnik który działał jeszcze na CoD 2, i tylko go przez wszystkie lata modyfikujesz i dodajesz nowe rzeczy. Potem dajesz ludziom jeszcze bardziej zwalone multi. Czyli w sumie co ? dostajesz kasę za robienie w miarę dobrego singla i zwalonego multi. Sory, nie jestem jakimś przeciwnikiem tej serii. Mam osobiście wszystkie premierowo wydane części gry. Jak dla mnie Multiplayer zatrzymał się na CoD 4 MW. Potem było tylko gorzej, masa dupereli trudna do balansu, brak wsparcia jakichkolwiek modów, syfiaste wyszukiwanie serwerów ( mowa tu jest o tym z MW2 i MW3 ). Podsumowując, single i misję coop są naprawdę fajne i to dla nich warto kupi tą grę. Gra wieloosobowa jest zwalona do granic możliwości. Do czerwoności doprowadzają mnie biegacze z pistoletami maszynowymi x2, które po prostu zapluwają cię pociskami a cała taktyka polega na trzymaniu wciśniętego klawisza ognia. Kiedyś mogli to jeszcze admini ogarnąć, ale ich już niema. Skyrim zasługuje na swoje miejsce. Ludzie włożyli o wiele więcej pracy w tą grę niż zespół BF3 i MW3 razem wzięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2011 o 14:41, kotlecik5 napisał:

> No rzeczywiście CoD jest największym przegranym. Zarobił przecież tylko miliard
dolców
> w nieco ponad dwa tygonie bijąc rekord Avatara.


I to serwując wszystkim mega odgrzewanego kotleta, czyż to nie jest piękne?

To samo mozna powiedzieć o FIFIE,NBA, Asasynie itd itd. Także hejterze wyemigruj na inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim to świetna gra ! Z resztą każdy już ją pewnie kupił. Polecam jednak Rayman Origins - ta gra to perełka i prawdziwe dzieło sztuki z genialną ścieżką dźwiękową !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że tymczasowo jedna gra innego wydawcy jest na pierwszym miejscu nie oznacza żadnego końca dominacji. Gry EA i Activision nadal dobrze się sprzedają a wydają szerokie spektrum gier. CoD i tak więcej zarobił niż Skyrim. Trudno mówić tutaj o jakiejkolwiek porażce czy utracie dominacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie mam SKyrima ale to tylko kwestia czasu. Na pewno nie kupię Coda który mam nadzieję w przyszłym roku w końcu się przejedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować