Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - nowy film na naszym serwerze

33 postów w tym temacie

Domek

Na serwerze gram.pl umieściliśmy właśnie nowy film, związany z oczekiwaną grą Heroes of Might and Magic V. Fabrice Cambounet, jej producent, mówi w nim o innowacjach, wprowadzonym do znanego z poprzednich odsłon cyklu systemu bitewnego. Odnośniki do dostępnych wersji jakościowych tego materiału znajdziecie w rozwinięciu informacji.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V - nowy film na naszym serwerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech tylko nam jakieś "zastępczaki" podsyłaja!!! a tu nawet się nikt oficjalnie nie zająknie kiedy wreszcie do domu zapuka przesyłka!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ależ "nowości" zaserwowali w tym filmie!!!!! L I T O Ś C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!! to wszystko juz było znane po wersji beta oraz obecnym demku:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 23:53, Impin napisał:

Zamiast filmiku i łamanej angielszczyzny mogliby dać niskie wymagania sprzętowe :)


Uważaj bo się przeliczysz. Do obliviona wychodzi ten patch, i dla posiadaczy kart GfFX dali opcję ultra low quality. A już na moim laptopowym Radeonie9700(sprawdzałem z ciekawości) wygląda gorzej niż morrowind :D
Przy czym morrowind tak nie zamula...


Obniżą wymagania za bardzo to będzie wyglądało jak HoMM 3 w rozdzielczości 20x20 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nieche filmów chcę gre jaką zamówiłem jeszcze w lutym...zgadnijcie jakimiesiąc dziś mamy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sobie sciagne filmik, i tak przy okazji kiedy bedzie premiera bo ktos mi mowil ze od 15, najpozniej od 19 maja beda wysylane gry czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak już zapremierowali tę grę.Miała się w lutym ukazać potem w kwietniu teraz jest maj!Demo wersja była fajna ale kiedy będzie pełna.Tak nas mordują tymi traileram, screenam, filmami i zapowiedziami.DAJCIE TĄ GRĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Kogamin lepiej poczekać i dostać produkt dopracowany, niż szybko i niedokończony (jak lionherath czy moo3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować