Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - FIFA 12 wciąż na topie

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Kolejny tydzień z rzędu liderem zestawienia najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii jest FIFA 12. Drugim miejscem musi zadowolić się Battlefield 3, a ostatni stopień podium należy do Modern Warfare 3.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - FIFA 12 wciąż na topie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 14:39, DarkWolf_PL napisał:

Dziwi mnie że NFS Run zajął tak wysoką pozycje, BF3 na drugim miejscu lekki szok.

Może w GB też maja przecene gier od EA ( w Polsce NFS the run i battlefield 3 kosztuje teraz 129zł na konsolach) ...btw. kupiłem BF3 jak narazie przeszedłrem kampanie - dno....oby multi było coś warte xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 15:59, maXan napisał:

> Dziwi mnie że NFS Run zajął tak wysoką pozycje, BF3 na drugim miejscu lekki szok.

Może w GB też maja przecene gier od EA ( w Polsce NFS the run i battlefield 3 kosztuje
teraz 129zł na konsolach) ...btw. kupiłem BF3 jak narazie przeszedłrem kampanie - dno....oby
multi było coś warte xd

Kampanie jest mierna, a jeśli jesteś wytrwały i oczekujesz wymagającej rozgrywki, w której musisz nauczyć się zasad to i owszem multi jest dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:11, Leos8 napisał:

Oo ale on pytał o BF3 a nie o Red Orchestre 2.


Multi jest wymagające jeśli chcesz być dobry, to nie CoD że wskakujesz z doświadczeniem z innych fps'ów i od razu masz wyniki, a co do Red Orchestry 2 stoi na podobnym poziomie, wystarczy dobry team który ogarnia ogólne zasady by miło pograć .
Koniec offtopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2012 o 19:35, DarkWolf_PL napisał:

Multi jest wymagające jeśli chcesz być dobry, to nie CoD że wskakujesz z doświadczeniem
z innych fps''ów i od razu masz wyniki, a co do Red Orchestry 2 stoi na podobnym poziomie,
wystarczy dobry team który ogarnia ogólne zasady by miło pograć .
Koniec offtopu

Zaliczyłem właśnie 3 mecze w bf3 ...co moge powiedzieć gra się całkiem przyjemnie, trochę trzeba się przestawić z taktyki na RAMBO ale nie jest źle ( w 2 meczach kill death ratio 1.5 a w jedymy 0.5 xd ). Pewnie trochę czasu z grą spędzę ale Gears of War raczej nic nie przebije(tu też się liczy zespół i taktyka choć z battlefieldem dużo wspólnego to to nie ma) ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować