Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Battlefielda 3 zwierają szyki w walce z oszustami

28 postów w tym temacie

gadka szmatka widać społeczność ma już dosyć tego ujadania się z DICE bo na forach o chiterstwie co 3 temat (co drugi to jak zwalony jest battlelog) bo PB nie działa dzięki jednemu z wymysłów EA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem właśnie to pomoże w jakimś stopniu walczyć z oszustami. Dużo skarg na danego gracza o podobnych treściach pozwoli usunąć takiego osobnika z gry, a takie pojedyncze skargi pewnie nie będą po prostu brane pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:15, Numenpl napisał:

tylko pojawia się problem czy w tych donosach nie ma kłamstw bo to też się zdarza


No to już trzeba się zdać na logikę DICE. Jeżeli u na kogoś będą 2 donosy treści: "nie mógł mnie stamtąd trafić/to niemożliwe żeby mnie zabił", a u następnej osoby 16 wpisów" headshot gdy siedziałem w czołgu" to powinni tego drugiego zbanować. Tylko zastanawiam się ilu ofiarom cheaterów chce się raportować. Jak ja dostałem wspomnianego head''a w czołgu to zmieniłem po prostu serwer, nie wiem jak wy do tego podchodzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tekście jest mały błąd - oni nie rozdają banów, jedynie zerują statystyki.
A opcja reporta jest, tylko co z tego, skoro nie podają, co się z takim typem dzieje?
Do tego teraz jest na rynku czitów taki aimbot, który pozwala zabić nawet kierowcę w czołgu :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w BF3 nie działa PB ? To co tam działa? Oszustwa hmm... A jeżeli ktoś, (ja) zostałem kilkakrotnie oskarżony o "hackowanie" na serwerach BFBC2, a wiem, że nie używam nigdy żadnych "pomocy", w takim przypadku na serwerach BF3 dostałbym bana, tak ? (pytanie retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:29, MBi napisał:

w BF3 nie działa PB ? To co tam działa? Oszustwa hmm... A jeżeli ktoś, (ja) zostałem
kilkakrotnie oskarżony o "hackowanie" na serwerach BFBC2, a wiem, że nie używam nigdy
żadnych "pomocy", w takim przypadku na serwerach BF3 dostałbym bana, tak ? (pytanie retoryczne)


Za darmo na pewno nie dostaniesz bana. Widać kto ma skilla, a kto jedzie na wspomagaczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:29, MBi napisał:

w BF3 nie działa PB ? To co tam działa? Oszustwa hmm... A jeżeli ktoś, (ja) zostałem
kilkakrotnie oskarżony o "hackowanie" na serwerach BFBC2, a wiem, że nie używam nigdy
żadnych "pomocy", w takim przypadku na serwerach BF3 dostałbym bana, tak ? (pytanie retoryczne)


Bez sensu. Pytanie retoryczne, które stawia błędną tezę, domaga się odpowiedzi. Zależy od tego, na podstawie CZEGO zostałeś oskarżony, przez ile osób i w jakich odległościach te skargi od siebie się znajdowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne DICE ma mnóstwo fałszywych zgłoszeń i pewnie na oślep rozdaje banany bo nie ma jak nawet sprawdzić czy rzeczywiście koleś cheatuje. A grach EA jest pełno noobów i cash dzieci, gdzie za każde jego zabicie od razu w gniewie idzie go oznaczyć jako cheatera. Żałosne to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:57, vegost napisał:

A grach EA jest pełno noobów i cash
dzieci, gdzie za każde jego zabicie od razu w gniewie idzie go oznaczyć jako cheatera.

W CoDach to nawet od czitów na konsolach wyzywają.
D''oh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2012 o 20:22, Lisun napisał:

W tekście jest mały błąd - oni nie rozdają banów, jedynie zerują statystyki.
A opcja reporta jest, tylko co z tego, skoro nie podają, co się z takim typem dzieje?
Do tego teraz jest na rynku czitów taki aimbot, który pozwala zabić nawet kierowcę w
czołgu :O.


I to apteczką z miejsca odrodzenia przez całą mapę...

W dodatku ktoś kto zrobił tego cheata puścił do sieci również jego kod źródłowy, więc jego kompilacji może być tyle, że punkbuster nie nadąży z update''ami... o ile w ogóle go wykrywa.

A wszystkiemu winna innowacyjna metoda kompensacji laga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już z 50 godzin przegranych w bf''a, nie mam ulubionych serwerów, więc gram na tym, który w danej chwili wyda mi się najatrakcyjniejszy i dotychczas spotkałem może 2, maks 3 cheaterów.

A na konsolach w CoDzie (w black ops na pewno, akurat tylko tego miałem) także trafiali się cheaterzy. Gdy udało się złamać soft 3.72 na PS3 i znów włączyć do obiegu backup managery, pojawiło się także kilka cheatów, a piraci nie mieli żadnego problemu z grą przez neta aż do wyjścia następnych softów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować