Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft przeprasza za niedziałające gry

47 postów w tym temacie

Z każdym newsem na temat Ubi co raz bardziej przekonuję się, że ta firma powinna zbankrutować. Oni nie widzą kompletnie nic poza własnymi czubkami nosa i własnymi portfelami. Gracze to tylko dojne krowy.

@Pepsi
...brak możliwości uruchomienia legalnie zakupionej gry w trybie dla pojedynczego użytkownika jest dla mnie sytuacją urągającą. - urągać można czemuś. W tym zdaniu brakuje tego czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2012 o 13:16, Phobos_s napisał:

@Pepsi
...brak możliwości uruchomienia legalnie zakupionej gry w trybie dla pojedynczego
użytkownika jest dla mnie sytuacją urągającą.
- urągać można czemuś. W tym zdaniu
brakuje tego czegoś.


Rzeczywiście, gdzieś mi się zapodziało. Dzięki, już poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, jak podsumować sytuację i nazwać po imieniu, kim/czym jest Ubi, ale wertując mój słownik dochodzę do wniosku, że za każde adekwatne do ich poziomu określenie wyleciałbym stąd z hukiem z banem (i nawet wiedząc, że słusznie).

Więc pozostańmy przy formie domyślnej: "Ubi ** ****** *****, ****** *** *************, ** *** ***** ***** * ****. **** ** * *****, **** ********** **********".

I niech sobie każdy podstawi wedle własnej bujnej wyobraźni. Im ostrzej, tym lepiej, bo taką żenadę trudno określić łagodnymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft co raz bardziej przypomina mi EA. Wszystko do dupy, ale kasę trzeba trzepać nadal z biednych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 14:27, vegost napisał:

Ubisoft co raz bardziej przypomina mi EA. Wszystko do dupy, ale kasę trzeba trzepać nadal
z biednych graczy.

EA przy nich to lizus niesłychany ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem ? Od czasów From Dust przestałem kupować cokolwiek co ma na sobie logo Ubisoft i tak już zostanie. Dla mnie ta firma nie istnieje. Drugi partacz na rynku wg mnie to EA ale z nimi nie ma kłopotu bo nie wydają interesujących mnie gier.
Szkoda tylko że takie szuje zbijają kasę gdy firmy które uwielbiam jak THQ popadają w kłopoty. Dziwny jest ten świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z was nawet nie grała w tej gry, albo w czasie downtime i tak nie zamierzaliście grać. To po co taka jatka i wylewanie żali? Wyluzujcie się trochę.
Świat się nie zawali, że ktoś nie mógł zagrać w grę przez kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie popierałem piractwa. Swego czaus miałem ponad 500 pudełkowych gier a aktualnie 214 na STEAMie, więc chyba niezły ze mnie klient. Gdybym tylko mógł doprowadziłbym do bankrupstwa firm jak Ubisoft, którego wypociny omijam szerokim łukiem od dnia wprowadzenia DRMu. od tamtej pory dowodó na słuszność moich działań dali ażnadto...

Pytanie techniczne. Jak dokopać gównianemu producentowi/wydawcy inaczje niż piracąc? Nie kupując ktoś powie. Niestety nastolatki nie mają tak rozbudowanego poczucia "klienta", więc chyba tylkio piractwo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2012 o 15:14, Lailonn napisał:

Nigdy nie popierałem piractwa. Swego czaus miałem ponad 500 pudełkowych gier a aktualnie
214 na STEAMie, więc chyba niezły ze mnie klient. Gdybym tylko mógł doprowadziłbym do
bankrupstwa firm jak Ubisoft, którego wypociny omijam szerokim łukiem od dnia wprowadzenia
DRMu. od tamtej pory dowodó na słuszność moich działań dali ażnadto...

Całe trzy czy cztery od 2009 roku. Steam w tym czasie zaliczyło spokojnie 10x tyle (przy czym oczywiście to normalne, bo Steam to cała platforma, a nie tylko DRM; no i promocje letnie/świąteczne też swoje robią). Nic tylko puścić ich siedzibę z dymem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STEAM to nie DRM. Aktywuję klucz by mieć grę w bazie i wsio. Mogę grać offline, mogę patchować bez problemów. Brak odsprzedaży mnie totalnie nie obchodzi w dobie cyfrowej dystrybucji. STEAm to jak klub cżłonkowski z bonusami.

Ubisoft platformy cyfrowej NIE MA ma zamiast tego aktywacje, weryfikacje, limity instalacji, wycięte fragmenty gier i serwery szwankujące co jakis czas. STEAM nawet w okresie promocji świątecznej działał jak należy.

W zamian za używanie STEAMa dostajemy platformę społecznościową itd itp. W zamian za używanie DRMu Ubisoftu dostajemy kopa w rzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować