Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Autorzy Księgi Rekordów Guinnesa stworzyli listę 50. najlepszych zakończeń gier wideo - na pierwszym miejscu... Call of Duty: Black Ops!

66 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Zestawienie to trafi do wydawnictwa Księga Rekordów Guinnesa 2012: Edycja dla Graczy. Kto wybierał gry, które znalazły się w zestawieniu i jakie pozycje zajęły dalsze miejsca w rankingu? Zapraszamy do dalszej lektury!

Przeczytaj cały tekst "Autorzy Księgi Rekordów Guinnesa stworzyli listę 50. najlepszych zakończeń gier wideo - na pierwszym miejscu... Call of Duty: Black Ops!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

46. The Elder Scrolls IV: Oblivion -> To Oblivion ma zakończenie?

W resztę nie grałem albo nie mam pomysłu na obśmianie.

Ja się pytam, gdzie jest Mafia? Albo Torment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:13, Laid_back napisał:

[...] że nawet do połowy nie dotarłem ;)


Pięć godzin gry to wcale nie tak dużo, ale zakończenie było dobre - co z tego, że sama fabuła tępa ;)

13 tys. graczy to jednak za mało, żeby otrzymać precyzyjne wyniki. Wystarczy spojrzeć na niektóre pozycje na tej liście, mam wrażenie, że niektóre znalazły się tam, bo ludzie rozpoznają ich tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 11:26, Last_Aid napisał:

13 tyś. ludzi? Ciekawe w jakim przedziale wiekowym oni byli...

To swoją drogą, a z jakiego kraju to już inna sprawa.
No i najważniejsze, taki szczegół:
The Force Unleashed II, Mass Effect, Bioshock i Fallout 3 - ciekawe o które zakończenia chodzi?
bo mają ich kilka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie Black Opsa było świetne (IMO jak cały singiel), ale - na Boga - na pierwsze miejsce zdecydowanie nie zasłużyło.

A takie gry jak Oblivion i Fallout 3 w ogóle powinny być wywalone z listy, bo nie mają "właściwego" zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops złe nie było. Treyarch się znowu spisał. Tylko w odróżnieniu od World At War ma maksymalnie badziewne zakończenie. Takie jest moje zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Black Ops? LOL!

Najnudniejsza i najgorsza gra z ostatnich 5 lat... a zakonczenie beznadziejne, moze troszke lepsze od jeszcze bardziej beznadziejnej fabuly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle nie krytykuję różnego rodzaju rankingów, ale ten to już szczyt wszystkiego. od miejsca pierwszego poczynając, a na grach, które w ogóle nie zostały uwzględnione w pięćdziesiątce, kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta lista to kolejne zestawienie ulubionych gier a nie najlepszych zakonceń - przynajmniej tak to wygląda na moje oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: gdzie jest FF7 crisis core? [nie grałem jeszcze w ff7 i ff8 więc się o nim nie wypowiem] jego zakończenie ciśnie łzy na oczy...
poza tym najlepsze zakończenie było w AC revelations a nie w 1, 2 i brotherhoodzie...
ale tak to jest jak się robi ankiety..

rozumiem że BO miał nawet nawet fabułę [dość pogmatwaną ale bardzo ciekawą] singla przeszedłem tylko dla fabuły.. no ale proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować