Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trailer Far Cry 3 wyciekł już dziś - i zdradził datę premiery!

28 postów w tym temacie

trailer pokazuje jedno - ubisoft nie ma NAJMNIEJSZEGO pomysłu na tę serię, tworząc kolejne częsci zupełnie z (_!_), każda oparta na zupełnie innym koncepcie, a jedyne co je łączy to gatunek.
Na marginesie ciekawe czy znowu wyjdzie coś, co w założeniu miało mieć pewną dozę realizmu i klimat, a co zostanie zarżnięte casualowieniem ile się da (pijąc do FC2 - po cholerę jakieś psucie broni, wyciąganie kul nożem i tego typu ciekawe patenty, skoro postać i tak jest nieśmiertelna, a sprzęt zostawiony przez przeciwników świeci się na złoto by nawet idiota zrozumiał, że można podnieść? Już nie mówiąc o magicznym respawnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy powrót na rajskie wyspy. Afryka nie była taka zła, ale klimaty pustynne i sawanna mnie kręcą dużo mniej niż piaszczyste plaże i gęsta dżungla :D a sam trailer mi z początku przypomina końcówkę trailera Dead Island :D
Ogólnie Ubi ma problem, bo kontynuacją części pierwszej jest tak naprawdę Crysis, który jednak w części drugiej poszedł w trochę inną stronę. Od FC3 oczekuję właśnie powrotu rozgrywki z FC, tylko bez wszelkich mutantów i tym podobnych. Osobiście mi się się najbardziej właśnie podobały początkowe etapy FC, gdzie walczyliśmy z najemnikami na obrzeżach wysp. Późniejsze etapy z mutantami i ciemną dżunglą dużo nie przekonały mnie. Martwi mnie jednak trochę poziom trudności. Samotny atak na wioskę pełną wrogów powinien się skończyć zgonem po kilkunastu sekundach. Wolę jednak cichego zabójcę i długotrwałe planowanie ataku niż akcje w stylu Rambo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóz, dla mnie pierwsza czesc FC dalej jest jednym z najlepszych FPS-ów ever. Moze innowacyjna nie byla, ale wszystkie elementy ktore posiadala miala dopracowane do perfekcji. Potem sie pojawil FC2, z ktorego nuuuuuuda bilo z kazdej strony, juz pomijam fakt ze gra byla tak bezplciowa jak tylko bezplciowa moze byc gra. W ogole cala ta afryka i historia w grze do dupy byly. No ale nie ma sie co dziwic, inne studio juz robilo ta gre (swoja droga, kolejne gry studia ktore zrobilo pierwsza czesc tez mialy tendencje znizkowa, mowa tutaj o crytek oczywiscie). Trzecia czesc poniekad wraca na tropikalna wyspe. Tyle ze z trailera wynika ze glowny bohater to zwykla p...., nie zrozumcie mnie zle, nie mam nic przeciwko bohaterom bez jaj w grach/filmach w ktorych jest to niezbedne. Niecierpie po prostu gdy glowny bohater, faja do kwadratu po kilku godzinach w zagrozeniu strzela celniej niczym dżon wejn u szczytu formy, a obsluga noza wprawila by w kompleksy sama fishera. A zapowiada sie tutaj ze tak bedzie. Zobaczymy co z tego wyjdzie, postaram sie w to zagrac, ale jesli spieprza to jak czesc druga to biore widly i jade tam gdzie robili ta gre. Ja po prostu sie zakochalem w pierwszej czesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko. Ten filmik to został stworzony jakoś przy użyciu silnika gry czy coś? Chodzi mi o tą grafikę. Rozumiem, że w normalnej grze nie będzie tak dobra, no ale poziom jej realizmu wydał mi się duży nawet jak na inne podkolorowane trailery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ja tu widzę powrót "do korzeni":
-kolejny raz mamy rajską wyspę
-pełną uzbrojonych po zęby zakapiorów
-pechowca, któtry na niej wylądował
-i kolejny raz wychodzi z niego istny killer
-nawet początek utrzymany jest w klimacie intra FC (motyw biegu przez dżunglę)

Piterixos
Film za dobrze wygląda jak na engine gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taką grafikę nie ma co liczyć raczej, ale na pewno będzie ładnie. Szkoda tylko że po wakacjach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się jaram. Klimat aż się wylewa. Chrzanić grafikę, jeśli klimat będzie taki jak w tym trailerze to mają moje pieniądze. Do tego Noisia w trailerze, Machine Gun, mój ulubiony kawałek od nich. Mają moje pieniądze, oczywiście kupię wersję na PS3 bo gry na Ubi na PC to kupa i padaczka przez te ich banie z zabezpieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer nawet miło się ogląda, do momentu wejścia muzyki.

Ja się pytam: Da Fak?!
Jedno z drugim cholernie się gryzie.
Gdy tylko pojawiła się muzyka, zostałem zmuszony obejrzeć trailer do końca w wielkim grymasem na twarzy.

Jak można rozwalić zwiastun niepasującym podkładem muzycznym?
Obejrzyj trailer Far Cry 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2012 o 08:21, Cygi napisał:

Jak można rozwalić zwiastun niepasującym podkładem muzycznym?

Kwestia gustu, jak dla mnie świetnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat trailera jest całkiem spoko, niestety tylko do wejścia tej muzycznej sieczki pod koniec. Szkoda, bo wystarczyłoby trochę się postarać i trailer byłby po prostu znakomity. A tak muzyka totalnie nie pasuje do prezentowanego obrazu. Ta moda na dubstep w trailerach zabija...

Ciekawe jak będzie z fabułą nowego FC.
Pierwszy FC był ciekawy do momentu pojawienia się mutantów, potem to flaki z olejem i dwa razy się od tego tytułu odbiłem.
Dwójki na razie nie ruszyłem bo czekam na jakąś dobrą promocję na Steam. Choć nie wiem czy warto w ogóle ten tytuł ruszać i czy nadal posiada on ten zakichany ubisyfny DRM z U-Playem czy jakoś tam.
Pierwsze trailery FC3 zapowiadają całkiem strawną historię ale w prani może wyjść zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten psychopata okazał się strzałem w dziesiątkę. Nadaje takiego fajnego klimatu. Bardzo mi się podoba. Tylko ta... muzyka(?) na końcu troszkę to popsuła. To jest ten cały dubstep? Ludzie naprawdę słuchają czegoś takiego dla przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 09:29, Phobos_s napisał:

Dwójki na razie nie ruszyłem bo czekam na jakąś dobrą promocję na Steam. Choć nie wiem
czy warto w ogóle ten tytuł ruszać i czy nadal posiada on ten zakichany ubisyfny DRM
z U-Playem czy jakoś tam.

drm na początku miał sztywny limit instalacji, potem w patchu dodali ficzer, ze przy odinstalowaniu gry limit się zeruje. W każdym razie ten DRM to naprawdę nie jest problem, bo juz po pierwszym usunięciu nie ma ochoty się do gry wracać. Ok, jestem krytyczny, czasem nawet bardzo, ale w taki chłam jak FC2 to doprawdy rzadko kiedy na moim dysku twardym gościł. Nawet nie chodzi o to, że strzela się źle (bo to akurat jest całkiem przyjemne), ale o totalne zarżnięcie konceptu i klimatu. Tak po kolei, dla przykładu:
1. Niby afryka i porachunki między lokalnymi kacykami, a jednak w obu frakcjach jest tyle samo czarnych co i białych, by gra nie dostała łatki rasistowskiej.
2. Niby owe dwie frakcje, walka na śmierć i życie, wzajemne akty ludobójstwa (klimat a''la hotel rwanda miał być), a w grze nigdy nie widzimy, by owe frakcje wzajemnie się atakowały
3. co więcej, obie frakcje atakują tylko nas, co jest komiczne o tyle, ze juz po kilku pierwszych misjach musimy się zdecydować do której z nich wstępujemy (bo jak mówią ich szefowie, nie mogą wszystkim powiedzieć że ten nowy biały człowiek dla nich pracuje, great).
4. jeszcze by to uszło, gdyby nie fakt, że posterunki obie frakcje mają na każdym skrzyżowaniu w grze..
5. ..a mapa niby ma 25 km^2, a tak naprawdę poruszamy się szerszymi lub węższymi tunelami (przestrzeni otwartych mało) więc nie da się ich ominąć..
6 ..a nawet jak pokonamy, odjedziemy 15m od posterunku i odwrócimy się za siebie, to okaże się, że wszyscy się odrodzili

a juz pomijam takie wymysły jak nieśmiertelność bohatera przy jednoczesnej konieczności wyciągania kul nożem, czy świecące się przedmioty które można użyć. Warto zagrać tylko dla efektu rozprzestrzeniania się ognia, ale nie warto za to płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 11:36, Hartus napisał:

To jest ten cały dubstep?
Ludzie naprawdę słuchają czegoś takiego dla przyjemności?

Z ciekawości zobaczyłem czego słuchasz na twoim GS. Naprawdę słuchasz tego dla przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 14:32, dark_master napisał:

/ciach/


No faktycznie, to co piszesz nie tworzy zbyt urodziwego obrazu gry. A szkoda, bo pamiętam, że tytuł zapowiadał się całkiem przyzwoicie a oceniany tez nie był źle (choć bardzo dobrze też nie:])
Widać, że raczej nic nie straciłem nie grając :)

Dnia 16.02.2012 o 14:32, dark_master napisał:

Warto zagrać tylko dla efektu rozprzestrzeniania się ognia, ale nie warto za to płacić.


Niestety jeszcze nie dają FC2 za darmo, więc innej opcji niż zapłacenie nie mam, bo nie mam też od kogo pożyczyć, nawet jeśli wersję PC się dało ;)

@ Ifym

To co Hartus ma na GS przynajmniej można nazwać muzyką :) I to nie byle jaką tylko bardzo dobrą.
Ale to nie wątek na taką rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. W muzyce, której ja słucham liczy się przede wszystkim wkład i talent człowieka, a to coś przypomina mi zlepek wkurzających i niemiłych dla ucha dźwięków połączonych na kolanie w kilka minut. Nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś nazywa to muzyką to jego sprawa. Mnie tylko ciekawi jak można takiego czegoś słuchać dla przyjemności.
Dyskusja schodzi z tematu newsa więc z mojej strony to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz przeciwnie, napisałem to co napisałem złośliwie. Słucham wielu gatunków muzyki, głównie rapu, d''n''b, jazzu i bluesa, rocka i nigdy nie przyszło mi do głowy pisać o jakimś gatunku ''że nie da się tego słuchać dla przyjemności'', słuchaj czego chcesz, nie krytykuj i nie rzucaj durnych tekstów. Tobie podoba sie klasyka rocka/metalu, komu innemu disco polo, jego sprawa do cholery. Argh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 15:01, Hartus napisał:

Tak. W muzyce, której ja słucham liczy się przede wszystkim wkład i talent człowieka,
a to coś przypomina mi zlepek wkurzających i niemiłych dla ucha dźwięków połączonych

Hmm, ja dla przykładu w "twórczości KISS talentu nie widzę za grosz - nie mówiąc o słuchaniu tego z własnej i nieprzymuszonej woli...
To kwestia gustu.

Dnia 16.02.2012 o 15:01, Hartus napisał:

na kolanie w kilka minut. Nie piszę tego złośliwie. Jak ktoś nazywa to muzyką to jego sprawa

Czyli dokładnie odwzorowuje to co widać na ekranie: zlepek wkurzących i niemiłych scenek połączonych naprędce w całość.
A skoro utworem muzycznym nazywa się 4'' 33", to w tym temacie no comment:]

Dnia 16.02.2012 o 15:01, Hartus napisał:

Mnie tylko ciekawi jak można takiego czegoś słuchać dla przyjemności.

No różne są zboczenia:)
Niemniej nie chodzi o to czy to przyjemne tylko jak się komponuje z filmem, a to wychodzi całkiem nieźle (choć ten "jazgot" mógłby wejść nieco poźniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować