Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szczegóły na temat The Lost Archive, nowego DLC do Assassin`s Creed Revelations

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Poznaliśmy zawartość kolejnego dodatku do Assassin's Creed Revelations o nazwie The Lost Archive. Będziemy mieli okazję zapoznać się z nim z losami Obiektu 16, tajemniczego asasyna znanego także jako Clay Kaczmarek.

Przeczytaj cały tekst "Szczegóły na temat The Lost Archive, nowego DLC do Assassin's Creed Revelations" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 11:10, Sareth14 napisał:

Kaczmare, huraaa Polacy w AC. Z przyzwyczajenia do W2 dziwie się dlaczego nie jest za
darmo


Wolałbym jakieś potwierdzenie bo równie dobrze to może być Kanadyjczyk albo ktoś ze słowiańskimi korzeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież Obiekt 16 jest w AC od drugiej części (nie jestem pewny co do pierwszej) i nie przejawia żadnych cech wskazujących na Polskość czy słowiaństwo. Ot takie sobie wymyślili nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 13:15, Leos8 napisał:

> Kaczmare, huraaa Polacy w AC. Z przyzwyczajenia do W2 dziwie się dlaczego nie jest
za
> darmo

Wolałbym jakieś potwierdzenie bo równie dobrze to może być Kanadyjczyk albo ktoś ze słowiańskimi
korzeniami.

Żartuje tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 11:10, Sareth14 napisał:

Kaczmare, huraaa Polacy w AC. Z przyzwyczajenia do W2 dziwie się dlaczego nie jest za
darmo


Tak jak Steve Wozniak nie jest polakiem, tak najprawdopodobniej i Clay nim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 14:08, Nagaroth napisał:

> Kaczmare, huraaa Polacy w AC. Z przyzwyczajenia do W2 dziwie się dlaczego nie jest
za
> darmo

Tak jak Steve Wozniak nie jest polakiem, tak najprawdopodobniej i Clay nim nie jest.

USPOKUJCIE SIĘ, ŻARTOWAŁEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie tego... Ja kupiłem i żałuję. Oceniam 1/10 ;/ Wydałem 800 MSP na DLC do AC:Brotherhood, ale dodatek był świetny, natomiast 800 MSP za Lost Archive to kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować