Zaloguj się, aby obserwować  
Blackinmortal

Skyrim-Blokada Regionalna

4 posty w tym temacie

Witam
Szybkie pytanie: otóż mam zamiar kupić Skyrima w Polsce a że mieszkam w Norwegii zabiorę go za sobą oczywiście. Moje pytanie jest proste czy jak kupie Skyrima w Polsce i zainstaluje w Norwegii to Steam nie będzie robił problemów? Chodzi o to że w Norwegii gry klasy Skyrim są bardzo drogie a skoro już jestem w Polsce to chce kupić taniej tylko że obawiam się blokady regionalnej bo nie wiem jak to działa :/ Mam nadzieje że odpowiedź dostanę dzisiaj, lub jutro rano bo wyjeżdżam nie długo i jutro jest ostatnia szansa na kupno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:48, Blackinmortal napisał:

Witam
Szybkie pytanie: otóż mam zamiar kupić Skyrima w Polsce a że mieszkam w Norwegii zabiorę
go za sobą oczywiście. Moje pytanie jest proste czy jak kupie Skyrima w Polsce i zainstaluje
w Norwegii to Steam nie będzie robił problemów? Chodzi o to że w Norwegii gry klasy Skyrim
są bardzo drogie a skoro już jestem w Polsce to chce kupić taniej tylko że obawiam się
blokady regionalnej bo nie wiem jak to działa :/ Mam nadzieje że odpowiedź dostanę dzisiaj,
lub jutro rano bo wyjeżdżam nie długo i jutro jest ostatnia szansa na kupno...

Z tego co pamiętam gra miała mieć Global Id Steam, więc nie powinno być problemów. Dla pewności powinieneś przy instalacji powinieneś wybrać wersję angielską. Może ktoś jeszcze Ci doradzi, kto bawił się już regionami w Steam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2012 o 22:48, Blackinmortal napisał:

Szybkie pytanie: otóż mam zamiar kupić Skyrima w Polsce a że mieszkam w Norwegii zabiorę
go za sobą oczywiście. Moje pytanie jest proste czy jak kupie Skyrima w Polsce i zainstaluje
w Norwegii to Steam nie będzie robił problemów?


Będąc w Polsce zarejestruj gre na Steam (bo tak czy siak trzeba). W Norwegii już bez problemu będziesz mógł ją pobrać, zainstalować i grać kiedy tylko będziesz miał ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować