Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Game Informer potwierdza: Assassin`s Creed III w czasach amerykańskiej rewolucji!

59 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Wszystko jasne - dzisiejsze serwisy informacyjne nie myliły się co do umiejscowienia akcji Assassin's Creed III. Gra, zgodnie z podejrzeniami, będzie okładkowym tematem następnego Game Informera.

Przeczytaj cały tekst "Game Informer potwierdza: Assassin's Creed III w czasach amerykańskiej rewolucji!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:43, Hulk131 napisał:

Asasyn na tle Hamerykańskiej flagi... rzygać mi się chce.


AC 1 - ej, ale tu nie ma tyle skrytobójstwa, rzygać mi się chce.
AC 2 - ej, ale co to w ogóle co "ezjo"?! Rzygać mi się chce.
AC BH - ej, tylko jedno miasto?!? Rzygać mi się chce.
AC Rev - ej, znowu Ezio?!?!?! Rzygać mi się chce.
AC III - ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie, już nie mogę się doczekać :D

Hulk131 i kolejny jego komentarz... Rzygać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:43, Hulk131 napisał:

Asasyn na tle Hamerykańskiej flagi... rzygać mi się chce.


Kolejny hejter USA :]

Że też niektórym za to nie chciało się rzygać na trzy części umiejscowione we Włoszech i słuchania akcentu bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:57, s3Bol napisał:

Gra zapowiada się świetnie, już nie mogę się doczekać :D

Hulk131 i kolejny jego komentarz... Rzygać mi się chce.


Mi też kompletnie nie podoba się czas i miejsce akcji nowego AC.Lepiej by było gdyby nowego AC umieścili w czasie rewolucji Francuskiej, albo w Angli.Gdzie też będziemy skakać Assasynem?Po namiotach polowych.Nie podoba mi się to póki co;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Namiotach polowych? Masz jakieś pojęcie o chociażby Bostonie albo Nowym Yorku z tamtego okresu? Ba, po co ja pytam. Widać, że nie masz. Toteż radzę najpierw upewnić się, że nie pleciesz bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 21:02, Kajmal napisał:

Mi też kompletnie nie podoba się czas i miejsce akcji nowego AC.Lepiej by było gdyby
nowego AC umieścili w czasie rewolucji Francuskiej, albo w Angli.Gdzie też będziemy skakać
Assasynem?Po namiotach polowych.Nie podoba mi się to póki co;/

Meh, zerowa wiedza na temat ówczesnych realiów, ton prawdziwego eksperta - czuję syndrom Prawdziwego Polaka.

W tamtych czasach miasta takie jak Boston, Waszyngton czy New Jearsey były normalnymi, zabudowanymi ośrodkami miejskimi, porównywalnymi z tymi z Francji czy Włoszech właśnie. Pamiętaj, że słynne "Boston Tea Party" miało miejsce w doku, a doków raczej przy polach namiotowych się nie buduje.

Ja rozumiem, że dla wielu osób Ameryka Północna w XVIII wieku to głównie lasy, indiańska preria i jednoulicowe miasteczka rodem z westernów, ale warto się trochę doedukować zamiast od razu jechać po twórcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.Tu się nie popisałem, ale i tak wole Francję lub Anglię ponieważ mam przesycenie już tą Ameryką i tym bardziej w tym okresie chętnie bym zagrał gdzieś na terenie Europy.Jak pisałem fajnie by było gdyby dali rewolucję Francuską!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w iluż to grach jest Ameryka XVIII-wieczna, że masz przesyt? Podaj tytuły, sam chętnie pogram.

Rewolucja Francuska? Nudy. Dla mnie przynajmniej.
Anglią bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się zdaje że to będzie najlepsza gra :) trza zacząć już odkładać na najnowszego assassyna

mam nadzieje że fabułą gry będzie jak połączenie AC II z revelations. Akcja i kreacja postaci tak jak w II, wiedza i przemyślenia tak jak najnowszej odsłonie. i przy okazji fabuła była by mniej więcej skoncentrowana w połowie na Desmondzie i w połowie na naszym nowym bohaterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2012 o 20:43, Hulk131 napisał:

Asasyn na tle Hamerykańskiej flagi... rzygać mi się chce.


Wiadomo, jak byłby ZSRR to byś chodził uśmiechnięty.


A lokacja do przewidzenia, przecież powiedziano o tym wprost w AC:R.
Zastanawia mnie tylko jedno, assasyn będzie Indianinem (artworki dają twierdzącą odpowiedź)? Pyt. tylko jak oni to powiążą (a przynajmniej jakoś powinnin) z historiami Ezia i Altaira. Bo co do tego, iż będzie wspierał Washingtona to nie mam żadnych wątpliwości. W sumie to nie widzę powodów do narzekań, oby tylko zminimalizowano ile się da wątek Desmonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z jednej strony też już mam dość wszędobylskiej ameryki (szczególnie po typowo hamburgerowym wątku chłopca z dema ME3 i zobaczeniu typowego amerykańskiego arnolda w drużynie Sheparda) razem z ich tanimi chwytami, kiczem i pseudo-patosem.

Tutaj jednak mamy do czynienia z serią AC i nawet jeśli czekają typowe hiperpatriotyczne teksty i działania bohaterskich amerykańców, to jednak jest szansa, że twórcy gry pokażą nam jakąś bardzo ciekawą wizję alternatywnej historii, zaprezentują galerie niebanalnych postaci oraz jak zwykle zadbają o odpowiednio wiarygodne przedstawienie lokacji i wnętrz budowli. Każda gra z serii AC ma duży potencjał i nawet nielubiane przez nas tło i miejsce może okazać się niezwykle przyjemne do zwiedzania i poznawania.
N pewno nie skreślę AC III ze względu na miejsce akcji.


@vonArnold: Przedstawianie ZSRR jako opozycji dla USA jest dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować