Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2009 o 07:54, Wojman napisał:

Popieram pomysl. Nie mam nic przeciwko osobistej sekretarce. I jeszcze pensje prezesa
Orlenu poprosze. :)


Dla sekretarki? Nie przesadzasz? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 08:09, edsonpele napisał:

Nie ma to jak dobry przkład moderatora, który daje ostrzeżenia za double posty, a sam
robi, nawet nie triple posta tylko jakiś tercet... Nisamowite, po prostu jestem pod wrażeniem!


Nie do konca rozumiem o co ci chodzi. Odpowiedzialem na posty 4 roznych uzytkownikow. Kazdy zainteresowany bedzie wiedzial, ze ma nowa wiadomosc. Nie widze nic zlego w tym, ze jezeli sie odpowiada na posty roznych uzytkownikow to wlasnie dla kazdego z osobna. Co innego gdybym napisal posta, pozniej cos by sie przypomnialo i dopisal drugiego i trzeciego oraz czwartego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 07:35, Wojman napisał:

> Btw, kiedy będą jakieś wybory nowych modków czy inne zgłosznia?
Jak bedzie zapotrzebowanie. A na razie nie ma.

Wojman ... nie wkręcaj ludzi ... naprawdę myślisz, że ktoś w to uwierzy? Jeszcze parę miesięcy temu zanim duża grupa czerwonych nie zrezygnowała z posady było was w sumie niewielu ale w większości przypadków taka ekipa wystarczała [ choć i tak już wtedy przydałoby się was więcej ]. A teraz? Nie powiesz mi chyba, że w ... hm ... na dobrą sprawę 2 osoby [ ty i S1G ] dajecie sobie radę bo to już jest śmieszne. Czasami widuję tu i ówdzie Olo ale z nim różnie bywa, Paladynka i Volvox - rzadziutkooo ... ale Volvox wchodzi na irca więc jest cool. ;-D Zapytam [ chyba po raz kolejny ale co tam ] wprost - nie chcecie czy nie możecie cisnąć zielonych o jakąś pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 08:09, edsonpele napisał:

Nie ma to jak dobry przkład moderatora, który daje ostrzeżenia za double posty,

Link please.
>a sam

Dnia 06.08.2009 o 08:09, edsonpele napisał:

robi, nawet nie triple posta tylko jakiś tercet...

Jak już Wojman wspomniał - pisał do każdej osoby o czym innym więc nie wiem o co się "prujesz". Tak jest i lepiej, schludniej i najzwyczajniej w świecie wygodniej. Inni userzy tak robią i jakoś nikt z tego co wiem się nie oburza, zresztą w taki sposób postępuje bardzo często S1G jak wpada do jakiegoś trollowatego tematu rozdając każdemu z osobna kary w pojedyńczych postach - moim zdaniem bardzo słusznie. Czepiasz się byle czego w tym momencie.
>Nisamowite, po prostu jestem pod wrażeniem!
Tak, ja też. Napisałem dwa posty pod rząd zamiast jednego, straszne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 09:22, Tyler_D napisał:

więc jest cool. ;-D Zapytam [ chyba po raz kolejny ale co tam ] wprost - nie chcecie
czy nie możecie cisnąć zielonych o jakąś pomoc?


My sie z ekipa Zielonych swietnie dogadujemy. Jak stwierdzimy, ze nam jest potrzebna dodatkowa pomoc to o nia poprosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 09:41, Wojman napisał:

Jak stwierdzimy, ze nam jest potrzebna
dodatkowa pomoc to o nia poprosimy.

Ale my już znamy tę śpiewkę ... tu nie trzeba być Einsteinem by wiedzieć, że im więcej ludzi do pomocy tym lżej i łatwiej by było moderować. Nie zauważasz tu małego paradosku? Userzy [ już nie pierwszy raz ] piszą, że na forum by się przydało więcej moderatorów by łatwiej było je ogarniać a wy ... no dobra, tylko ty - moderator, cały czas walisz tę swoją śpiewkę "jak będzie taka potrzeba to poprosimy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu śmieszne. Przecież każdy widzi, że sobie dac rady nie możecie, a wy i tak swoje. To nie jest polityka, kasy za to nie dostajecie, więc dlaczego nie chcecie paru nowych do pomocy? Ja się od razu piszę, a jak nie dam rady to zawsze mogę odejśc. Nadal nie mogę zrozumiec, dlaczego jesteście głusi na nasze odzewy? Albo uważacie się za jakąś super "elyte", albo ktoś was trzyma na smyczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:18, walgierz napisał:

Ja jakoś nie widzę rzeszy dobrych kandydatów na moderatorów, którym w dodatku się by
chciało tego podjąć.

Takich paru którzy się nadają na to stanowisko to by się znalazło ... gorzej z ich chęciami do odwalania takiej roboty. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:20, Tyler_D napisał:

Takich paru którzy się nadają na to stanowisko to by się znalazło ... gorzej z ich chęciami do odwalania takiej roboty. ;-D


Szczerze mówiąc, to paru takich co się, w mojej opinii podkreślam, nadawali, już praktycznie nie udziela się na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:18, walgierz napisał:

Ja jakoś nie widzę rzeszy dobrych kandydatów na moderatorów, którym w dodatku się by
chciało tego podjąć.


Może zatrudnią moderatorów na etat, chętni by się znaleźli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę się tego podjąc. A czy jestem dobrym kandydatem? Nie wiem, okaże się jak zostanę modkiem. Ale nie, czerwoni dawają sobie radę, zwłaszcza po twoim i Budo(a) odejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:24, MaccCry napisał:

Ja chcę się tego podjąc. A czy jestem dobrym kandydatem? Nie wiem, okaże się jak zostanę modkiem.


Sorry, ale nawet wg mnie się nie nadajesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:24, MaccCry napisał:

Ja chcę się tego podjąc. A czy jestem dobrym kandydatem? Nie wiem, okaże się jak zostanę
modkiem. Ale nie, czerwoni dawają sobie radę, zwłaszcza po twoim i Budo(a) odejściu.


Nie jestem kompetentny by określać kto się nadaje na moderatora, a kto nie. Mam prawo do własnej opinii jak każdy zresztą forumowicz. A prywatne opinie zazwyczaj zatrzymuję dla siebie :)
To Ekipie powinno zależeć na stanie tego forum (oprócz oczywiście Forumowiczów). I to Ekipa musi podejmować działania by forum było takie jakiego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:50, MaccCry napisał:

Bo jestem za mało sztywny?


Bo łatwo cię sprowokować, jesteś impulsywny i brak ci opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 10:57, MaccCry napisał:

To jest po prostu śmieszne. Przecież każdy widzi, że sobie dac rady nie możecie, a wy
i tak swoje.


Z tego co pamietam to nie zdradzalismy tobie naszych tajemnic jak w roznych sytuacjach postepowac na forum. Poki co Moderatorzy w obecnym skladzie daja sobie rade. A jak bedziemy potrzebowac nowego Moderatora to go wezmiemy.

Dnia 06.08.2009 o 10:57, MaccCry napisał:

Ja się od razu piszę, a jak nie dam rady to zawsze mogę odejśc.


Myslisz, ze jestes dobrym kandydatem? No to uzasadnij to twierdzenie. Potrafie wymienic kilku formuowiczow ktorzy nie dosc, ze maja czysta kartoteke to jeszcze na dodatek bezinteresownie pomagaja innym uzytkownikom tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 11:55, Wojman napisał:

Z tego co pamietam to nie zdradzalismy tobie naszych tajemnic jak w roznych sytuacjach
postepowac na forum. Poki co Moderatorzy w obecnym skladzie daja sobie rade. A jak bedziemy
potrzebowac nowego Moderatora to go wezmiemy.

Piszę to co widzę, a widzę burdel na forum.

Dnia 06.08.2009 o 11:55, Wojman napisał:

> Ja się od razu piszę, a jak nie dam rady to zawsze mogę odejśc.

Myslisz, ze jestes dobrym kandydatem? No to uzasadnij to twierdzenie. Potrafie wymienic
kilku formuowiczow ktorzy nie dosc, ze maja czysta kartoteke to jeszcze na dodatek bezinteresownie
pomagaja innym uzytkownikom tego forum.

Gdzie napisałem, że twierdzę, iż jestem dobrym kandydatem? Jedynie mogę zapewnic, że chęci. Bo żaden wcześniej moderator nie dostał nigdy degrada czy dwóch, gdy był zwykłym userem. W dodatku od kiedy lubicie pomoc od strony forumowiczów? Z tego co pamiętam, to dostają zazwyczaj ostrzeżenia za zabawę w modków.

rob006=> Tym prędziej takie indywiduum zdegraduję lub zbanuję (jeśli oczywiście naprawdę na to zasłuży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 12:01, MaccCry napisał:

W dodatku od kiedy lubicie pomoc od strony forumowiczów? Z tego co pamiętam, to dostają zazwyczaj ostrzeżenia za zabawę w modków.

Wojman piszac ''bezinteresownie pomagaja innym uzytkownikom tego forum'' raczej nie mial na mysli postow w stylu ''i po co ten temat skoro juz jest inny o tym samym? moderator zaraz sie tym zajmie''. Pomaganie innym to cos troche innego.


Co do kwestii rzekomego braku moderatorow: kiedys bylem aktywnym forumowiczem, doczolgalem sie nawet do sekretarza (lans)... Po zmianie konta zaczalem wiecej czytac niz pisac, ograniczylem sie do kilku(nastu) watkow - to jest najlepsza metoda na omijanie trolli. Chociaz rozumiem, ze nie kazdy chce byc forumowa roslinka... Dziwny jest fakt, ze jakis tam odsetek forumowych wystepkow uchodzil plazem jeszcze za czasow ''starej kadry'' modow (TYHE, Budo, walgierz, lata 2005-2007/8), a i tak kilku z nich zrezygnowalo / zostalo pozbawionych praw (whatever) a na ich miejsce nie przyjeto nikogo nowego ;| Troche to chore... IMHO oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się