Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2009 o 23:14, Dexter_McAaron napisał:

nie ma możliwości głosowania na urzędujących
mordków jest związany z "wykańczaniem" przeprowadzki, trwałą usterką forum, brakiem współpracy
z Operą, czy też po prostu - jak zwolennicy teorii spiskowych by orzekli - próbą poprawienia
ocen poprzez zablokowanie opcji ich wystawiania? ;>


Raczej jakis problem z przegladarka. U mnie pod Firefoxem dziala strona bez problemu. Ale zglosze sprawe gdzie trzeba.

Dnia 08.09.2009 o 23:14, Dexter_McAaron napisał:

nikt nadal nie pofatygował się
przenieść S1Ga ze składu do "Zasłużonych" nie jest już nawet zabawny, co najwyżej:
tragikomiczny.


S1G zostanie przeniesiony do Lozy Zasluzonych. W tej chwili po prostu jest cala masa innej roboty, wazne, zeby serwis, sklep, gramsajty i forum dobrze dzialalo. Strona o Moderatorach moze chwilke poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 23:21, Wojman napisał:

Raczej jakis problem z przegladarka. U mnie pod Firefoxem dziala strona bez problemu.
Ale zglosze sprawe gdzie trzeba.


Może i problem z przeglądarką. Z drugiej strony, czyściłem już ciacha, przelogowywałem się parę razy, sprawdzałem na dwóch różnych kompach, lecz bezskutecznie. Może sęk w tym że tuż zaraz przed "remontem" oddałem głosy i jakoś tak już systemowi zostało (jakkolwiek beznadziejnie to brzmi).

A chciałbym oddać bardzo, bo mój mały protest wziął chwilowo przez to w łeb...

P.S. Swoją drogą...na upartego zdanie numer dwa można zrozumieć tak, że Wy - mordki - też możecie na siebie samych głosować... Bez jaj ^^'' No, chyba że masz drugie, tajne konto priv do sprawdzania forum z punktu widzenia zwykłego śmiertelnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2009 o 23:32, Dexter_McAaron napisał:

Może i problem z przeglądarką. Z drugiej strony, czyściłem już ciacha, przelogowywałem
się parę razy, sprawdzałem na dwóch różnych kompach, lecz bezskutecznie.


Sprobuj pod inna przegladarka.

Dnia 08.09.2009 o 23:32, Dexter_McAaron napisał:

A chciałbym oddać bardzo, bo mój mały protest wziął chwilowo przez to w łeb...


Mozesz wywiesic transparenty albo oflagowac budynek. :P

Dnia 08.09.2009 o 23:32, Dexter_McAaron napisał:

P.S. Swoją drogą...na upartego zdanie numer dwa można zrozumieć tak, że Wy - mordki -
też możecie na siebie samych głosować...


Tak, mozemy glosowac. W systemach demokratycznych jest to normalne, ze jezeli jakis obywatel startuje w jakis wyborach to moze tez oddac glos na samego siebie. A dzieki temu w przypadku gram.pl mozemy sprawdzic czy cos dziala czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzeklinales sobie to dostales bana, ja w ten sposob pare razy dostalem degrada. Co w tym dziwnego? Moderator miał cie za to wynagrodzic?

Dnia 09.09.2009 o 15:26, Idz_sobie_pograc napisał:

/a tak w ogóle od kiedy przeszliśmy na Ty? ...

A Chaotizz to jest twoje prawdziwe imię/ nazwisko?:P Czy ksywka na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 15:26, Idz_sobie_pograc napisał:

/a tak w ogóle od kiedy przeszliśmy na Ty? ...


Mozesz mi mowic "eksecelencjo", nie mam nic przeciwko. A ogolna zasada na forach internetowych jest taka, ze mowi sie do siebie na ty. A piosenki nie chcialo mi sie sluchac do konca - nie lubie hip-hopu, ale ogolnie podzielam zdanie Fumiko w tej sprawie. A i na to konto tez idzie BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, za co Chaotizz dostał bana? wielokrotnie mi na forum dokuczal i tak go niestety zapamietalem, ale co sie stalo? jak bylem ostatni raz na forum to nie sprawial wrazenia takiego, co tworzy po banie multikonta aby sie "lansowac" ...

przy okazji, jak dziala formularz zgloszeniowy? jest to taki auto-mail wysylany do wszystkich moderatorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak prosilem, zeby przysylac propozycje swoich kandydatow na Moderatora? Przyszedl w tej sprawie jeden mail. Warto wiec czasem sluchac starego Wojmana. :)

Z duma i radoscia przedstawiam Wam nowego Moderatora jest nim Hellmut. Przywitajcie sie prosze i zyczcie mu powodzenia - przyda sie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 17:06, Wojman napisał:

Pamietacie jak prosilem, zeby przysylac propozycje swoich kandydatow na Moderatora? Przyszedl
w tej sprawie jeden mail. Warto wiec czasem sluchac starego Wojmana. :)

Więc jak rozumiem ktoś go wytypował mailowo a on się zgodził, tak?

Dnia 10.09.2009 o 17:06, Wojman napisał:

Z duma i radoscia przedstawiam Wam nowego Moderatora jest nim Hellmut. Przywitajcie
sie prosze i zyczcie mu powodzenia - przyda sie. :)

A będą inni? Jeśli tak to mniej więcej kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 17:14, Tyler_D napisał:

Więc jak rozumiem ktoś go wytypował mailowo a on się zgodził, tak?


Dokladnie to ktos go zglosil, nam sie kandydatura spodobala, a on sie zgodzil.

Dnia 10.09.2009 o 17:14, Tyler_D napisał:

A będą inni? Jeśli tak to mniej więcej kiedy?


Na razie nasze szeregi zasila Hellmut. Czy bedzie jeszcze jakis nowy Moderator to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Totalne zdziwko, bo o ile wszystkich wcześniejszych moderatorów przynajmniej kojarzyłem choć trochę z czasów bycia użytkownikiem, o tyle pan/pani Hellmut to dla mnie jakaś totalna niespodzianka. Cóż, jestem niemal pewny, że niczym dobrym to się nie skończy i raczej na piedestale moderatorów Hellmut się nie znajdzie. Tak wiem, sieję defetyzm jeszcze nim owy użytkownik zaczął swoją działalność, ale takie jest moje zdanie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 17:19, dawidos160 napisał:

A kim on w ogóle jest ? Zupełnie go nie kojarzę.


Od teraz jest Moderatorem na tym forum. :) Widocznie zagladasz do innych watkow albo gdzies sie po drodze mineliscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 17:18, Wojman napisał:

Na razie nasze szeregi zasila Hellmut. Czy bedzie jeszcze jakis nowy Moderator to zobaczymy.

A są w ogóle jacyś inni chętni? ;-D Albo same zgłoszenia "a''la Hellmut na modka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Takiego wyboru się nie spodziewałem. Trzeba było wysłać tego maila z kandydaturą kalejdoskopa ;) Nowemu modkowi gratuluję i życzę owocnej pracy ^^
*****
To by było na tyle z miłych rzeczy. A Starscream to chyba święta krowa jest na tym forum, bo degrada z a to jak nie było tak nie ma (a formularzyk poszedł dawno):
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51071&pid=172
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51071&pid=197
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=51071&pid=198

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 17:06, Wojman napisał:

Pamietacie jak prosilem, zeby przysylac propozycje swoich kandydatow na Moderatora? Przyszedl
w tej sprawie jeden mail.


Czyli rozumiem że nie było innych kandydatur? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym moderatorem.

Co by tu opowiedzieć o sobie? Na forum jestem od prawie dwóch lat, interesuję się głównie motoryzacją, a także terrarystyką oraz sagą Star Wars. Wątki, w których się wypowiadam, mają różną tematykę, to poczytam czegoś tu, to skomentuję sprawę tam ;) Co do gier, bo właśnie na growym forum przebywamy, preferuję gry wyścigowe i strategiczne, ale innymi gatunkami też nie gardzę. A charakter moderacji? Zobaczymy w praktyce ;)

I pamiętajcie, ja jestem tylko człowiekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 17:36, Hellmut napisał:

Witam. Jestem nowym moderatorem.


Również witam i mam nadzieję, że będzie Ci się z nami dobrze pracowało ;)

Dnia 10.09.2009 o 17:36, Hellmut napisał:

I pamiętajcie, ja jestem tylko człowiekiem ;)


Chyba nie powinieneś zdradzać takich słabości na początku swojej kariery ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się