Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2014 o 21:44, Karharot napisał:

Nie, to również było robione manualnie. Co najmniej raz widziałem jak się potknął i wstawił
z jednego konta dwie reklamy jedna pod drugą po czym się poprawił edytując drugiego posta
i zmieniając jego treść na prowokację.

Tego akurat nie widziałem. W takim razie musi być bardzo zdeterminowany, lub ewentualnie nie jest to dzieło tylko jednej osoby. Ciekawe tylko kiedy się podda, bo to ostatnio wśród newsów jakaś plaga jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze.
Pewnie mają z tego spamu jakiś profit albo na takowy liczą [jeśli spamerzy to np właściciele witryny]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2014 o 20:41, Wojman napisał:

Teraz po prostu obok BANa zwyczajnie kasuje te spamerskie posty. Zwyczajnie mam ich dość.
Dość mam też syfu na forum. Więc czas na wytoczenie ciężkich dział. :)


Nic tylko współczuć :D Szlag by mnie chyba trafił gdybym musiał codziennie się użerać z czymś takim, więc pozostaje mi jedynie pogratulować cierpliwości i wytrwałości. Szkoda tylko, że nie można nic z tym zrobić :/ Wiadomość, że nie jest to bot jest trochę pocieszająca. Przynajmniej wiemy, że mamy do czynienia z niesamowitym idiotą. Lub attention whoer. Lub jedno i drugie. Cóż, chyba będziemy musieli po prostu ignorować jego usilne próby zwrócenia na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostały podjęte również inne środki by problem z tym spamerem został w końcu zażegnany.
Najlepiej ignorujcie ten spam, zgłaszajcie go nam, Odpowiadanie na niego wraz z cytowaniem sprawiacie, że czuje się mocniejszy. A dwóch takich co zaczęło cytować się nalazło. Szczere również mam tego dosyć ale nie poddam się tak jak Wojman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są nawet pozytywy tego spamu - przypomniały mi się tematy, o których dawno zapomniałem :D W każdym razie trzymam za Was, moderatorów, kciuki - bądźcie twardsi niż ten/ci spamerzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku jakiej reklamy ? Wyszperałem fanpage z FB bo uznałem, że jak wielu userów gramu go zaraportuje to da to jakiś wymierny efekt.

Swoją drogą miło widzieć jak wielka pałę ekipa moderatorów wbija w użytkowników którzy starają się ogarnąć coś z czym serwis jak widać sobie nie radzi. Pogratulować poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 12:28, Pietro87 napisał:

Człowieku jakiej reklamy ? Wyszperałem fanpage z FB bo uznałem, że jak wielu userów gramu
go zaraportuje to da to jakiś wymierny efekt.

nawiązując do FB ------> "lubię to" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Pietro87 uważam, że o żadnej reklamie tu nie może być mowy - uznał on, że warto wrzucić tu adres tego fanpaga, żeby można było zgłaszać go administratorom fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 12:28, Pietro87 napisał:

Człowieku jakiej reklamy ? Wyszperałem fanpage z FB bo uznałem, że jak wielu userów gramu
go zaraportuje to da to jakiś wymierny efekt.


Nie po to usuwamy te spamerskie posty, żeby w jakikolwiek inny sposób spamer dostawał reklamę.

Dnia 07.01.2014 o 12:28, Pietro87 napisał:

Swoją drogą miło widzieć jak wielka pałę ekipa moderatorów wbija w użytkowników którzy
starają się ogarnąć coś z czym serwis jak widać sobie nie radzi. Pogratulować poziomu.


Zamieść może jeszcze linka do tego ich forum, może użytkownicy gramu tam wbiją i też zaczna zamieszczać spamerskie posty. Takie treści usuwamy na pewno nie po to, żeby powracały w jakiejkolwiek innej formie. Z problemem radzą sobie Moderatorzy, sam z Karharotem poświęciłem spooooooooro czasu na sposoby rozwiązania problemu i znaleźliśmy skuteczne. Tylko po co nam ułatwiać zadanie jak przecież można spamerowi pomóc i dodać jego reklamę gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, ze wbrew pozorom jak zgłoszeń jest sporo to administracja FB prześwietla dane strony i jeśli są tam np propagowane nielegalne działania [a na owym fanpageu są, bo można się dopiąć, do udostępniania linków do treści przedpremierowych jak i linków do gier czy oprogramowania] to jest spora szansa, ze fanpage zniknie.

A założenie nowego i zdobycie kolejny raz tej samej fan[gim]bazy potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2014 o 12:55, Wojman napisał:

Nie po to usuwamy te spamerskie posty, żeby w jakikolwiek inny sposób spamer dostawał
reklamę.

>

Ogarnij się. Jak bym chciał mu zrobić reklamę nie kasował bym jego postów na swoim GSie anie nie zawracał sobie dupy zgłaszaniem tego spamu na skrzynkę.
Czasami to mam wrażenie, ze mimo, ze masz 29 lat to zachowujesz się nieziemsko dziecinnie.

Dnia 07.01.2014 o 12:55, Wojman napisał:

Zamieść może jeszcze linka do tego ich forum, może użytkownicy gramu tam wbiją i też
zaczna zamieszczać spamerskie posty.


Raportowanie nielegalnego FP [bo posiada odnośniki do pirackich treści] to nie dziecinada w postaci spamu na zasadzie zabrali nam lizaka to zabierzemy im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieszczaniem linków nie pomagasz nam tylko szkodzisz, spamer czuje się mocniejszy... Gwarantuje Ci, że nie tylko Moderatorzy walczą z tym spamerem, ekipa gram.pl również.

Chcesz pomóc ok, ale nie zamieszczaj linków itp. bo to tylko szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 13:11, Pietro87 napisał:

Rozumiem, ze odnośnie cofnięcia degrada mam się kontaktować z Lucasem tak ?


Z Moderatorem który udzielił kary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2014 o 13:12, Isildur napisał:

Z Moderatorem który udzielił kary.


To dosyć trudne, skoro nie da się z nim normalnie rozmawiać. Ale chyba od tego jest admin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2014 o 13:14, Pietro87 napisał:

To dosyć trudne, skoro nie da się z nim normalnie rozmawiać. Ale chyba od tego jest admin
?

Uwierz da się z nim pogadać, napisz na skrzynkę swoje argumenty i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się