Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 04.01.2015 o 15:22, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Nie spodziewałem się tego - pare całkiem poważnych portali i pism publikowało moje teksty
pod tym nickiem i nigdy problemu nie było;p

Ciekawe ile osób zadaje sobie trud, by dokładnie przeczytać Twojego nicka. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 15:24, Kadaj napisał:

Ciekawe ile osób zadaje sobie trud, by dokładnie przeczytać Twojego nicka. ;d

Nie umniejszając Alexeiowi w kwestii pomysłowości na nazwę pseudonimu, nie to jakieś trudne do wypowiedzenia.
Z drugiej strony w obecnych czasach wielu ludzi ma problemy z płynnym czytaniem, o pisaniu "odręcznym" nie wspominając.
To ja prędzej się pomylę w szybkiej recytacji sekwencji: "Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2015 o 17:28, Transylvanian_Hunger napisał:

Nie umniejszając Alexeiowi w kwestii pomysłowości na nazwę pseudonimu, nie to jakieś
trudne do wypowiedzenia.


Trudne czy nie, podobno ludzie przy czytaniu odruchowo "upraszczają" niektóre egzotyczne nazwy własne zwyczajnie je przekręcając, tak aby łatwiej się je czytało - zwykle prawidłowa wymowa i tak nie ma znaczenia przy czytaniu, grunt aby mniej więcej kojarzyć o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam...

OST za taki post :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=98137&pid=2

A za ten już brak :

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3724&pid=14013

Rozumiem, że hamburgery są be, ale rodzime buraki i cebulaki są spoko. Trzeba promować to co nasze a jak !
Ot gramowa konsekwencja regulaminowa.


P.S.
Żeby było jasne - nie domagam się osta dla Kadaja, powiem więcej - osty za obie wypowiedzi w moim mniemaniu były by [po części jeden jest] wręcz śmieszne. Jest to jedynie dobry przykład "cyrku na kółkach".
Btw - oba teksty mają ten sam kontekst, nawet te same tandetne emotki mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 16:52, Pietro87 napisał:

nawet te same tandetne emotki mają.

Stanowczo protestuję - ja używam średnika, on dwukropka. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2015 o 16:52, Pietro87 napisał:

Tak się zastanawiam...

Najwidoczniej w świecie Kadaj musi mieć dość dobre układy z Moderatorami xD. A na układy nie ma rady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o zbanowanie moderatora Isildura (który swoją drogą zawinął kiedyś layout który zrobiłem), ponieważ jego niekompetencja na tym stanowisku jest wręcz rażąca. Takie osoby nie powinny sprawować funkcji moderatora. Ma zerowe pojęcie o życiu, pewnie nawet nie miał dziewczyny, a może nawet kolegów. Ja wiem, że przez to może być sfrustrowany, ale niech się ogarnie i zrozumie jak funkcjonuje świat. Pewnie zaraz wykasuje połowę mojego postu, bo się chłopak nie pogodzi z taką krytyką, w końcu ma nadzieję na tytuł gramowicza roku.

Pozdro i poćwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 14:41, Chaotizz napisał:

Wnoszę o zbanowanie moderatora Isildura (który swoją drogą zawinął kiedyś layout który
zrobiłem), ponieważ jego niekompetencja na tym stanowisku jest wręcz rażąca. Takie osoby
nie powinny sprawować funkcji moderatora. Ma zerowe pojęcie o życiu, pewnie nawet nie
miał dziewczyny, a może nawet kolegów. Ja wiem, że przez to może być sfrustrowany, ale
niech się ogarnie i zrozumie jak funkcjonuje świat. Pewnie zaraz wykasuje połowę mojego
postu, bo się chłopak nie pogodzi z taką krytyką, w końcu ma nadzieję na tytuł gramowicza
roku.

Pozdro i poćwicz.

Cofam to co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 14:41, Chaotizz napisał:

Wnoszę o zbanowanie moderatora Isildura (który swoją drogą zawinął kiedyś layout który
zrobiłem), ponieważ jego niekompetencja na tym stanowisku jest wręcz rażąca. Takie osoby
nie powinny sprawować funkcji moderatora. Ma zerowe pojęcie o życiu, pewnie nawet nie
miał dziewczyny, a może nawet kolegów. Ja wiem, że przez to może być sfrustrowany, ale
niech się ogarnie i zrozumie jak funkcjonuje świat. Pewnie zaraz wykasuje połowę mojego
postu, bo się chłopak nie pogodzi z taką krytyką, w końcu ma nadzieję na tytuł gramowicza
roku.

Pozdro i poćwicz.


1. Layoutu Ci nigdy nie ukradłem, jeśli posiadałem Twój Layout to tylko za Twoją zgodą. Więc proszę nie kłam.
2. Nie musisz mnie obrażać, miałem i mam dziewczynę dla twojej wiadomości.
3. Jestem ogarnięty i wiem jak funkcjonuje świat.
4. Nie wykasuje.
5. To nie jest krytyka, to podchodzi pod obrażanie.
6. Nie mam nadziei na tytuł forumowicza roku i szczerze to nie chce jest wiele osób, które na ten tytuł bardziej zasłużyły niż ja.
7. Ta odpowiedź do kolejnego posta co napisałeś, że cofasz to wszystko co napisałeś. Nie uważasz, że trochę za późno?

Również pozdrawiam i zastanów się czy obrażanie kogoś ma jakiś cel.

Miłego dnia.

EOT

Na tym kończę moją dyskusję z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 15:45, Chaotizz napisał:

Propsy, sorry i w ogoóle.


Myślę, że możesz odpuścić Isildurowi, bo on w tym przypadku tylko sprawdził zgłoszenie na swojej moderatorskiej skrzynce. :)

Edit: swoją drogą, cieszę się że zgłoszenia jednak działają, bo ostatnio miałem wątpliwości. Przy okazji pytanie - jak to jest - jeśli zgłoszenie leci do Was i jeden z Was je odhaczy, ale nie podejmie żadnych działań to czy inni moderatorzy jeszcze w to mogą ingerować czy raczej uznajecie, że skoro odhaczone to sprawa rozwiązana?
Tak z ciekawości, bo zdaję sobie sprawę, że każdy z Was może mieć inny pogląd na daną sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 15:50, Adjatha napisał:

Edit: swoją drogą, cieszę się że zgłoszenia jednak działają, bo ostatnio miałem wątpliwości.
Przy okazji pytanie - jak to jest - jeśli zgłoszenie leci do Was i jeden z Was je odhaczy,
ale nie podejmie żadnych działań to czy inni moderatorzy jeszcze w to mogą ingerować
czy raczej uznajecie, że skoro odhaczone to sprawa rozwiązana?
Tak z ciekawości, bo zdaję sobie sprawę, że każdy z Was może mieć inny pogląd na daną
sprawę.


Wtedy nikt nie ingeruje w zgłoszenie, bo jest oznaczone jako rozwiązane :)
Jeżeli zaś czujesz, że jednak potrzebna jest interwencja Moderatora, możesz wysłać ponowne zgłoszenie.

Natomiast jeśli nie jest odhaczone, że rozwiązane to każdy moderator może podjąć się interwencji bądź nie jeśli nie jest wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 16:25, Chaotizz napisał:

Jak mogłeś na mnie donieść?


To dość proste. Najeżdżając na posta po prawej stronie pojawiają się kolejne opcje. Pierwsza (od lewej) to "zgłoś", po kliknięciu w nią zostajemy przeniesieni do formularza kontaktowego z moderatorami, który automatycznie zostaje uzupełniony o link do wybranego posta.
Jeśli ktoś czuje potrzebę lub ponosi go duch twórczy, może również dopisać coś od siebie, ale nie jest to wymagane.
Potem wystarczy tylko przepisać tekst z obrazka i kliknąć na "wyślij".

Uznałem, że opis tekstowy wystarczy i pozwoliłem sobie na niedodawanie screenshotów do posta.

@Isildur - ok, dzięki. Czyli rozumiem, że np. po tygodniu od wysłania zgłoszenia i braku widocznej reakcji na forum można Was męczyć dalej. :P
W sumie fajną sprawą byłoby, gdyby w sytuacjach, w których uważacie że nie ma potrzeby na interwencję, osoba wysyłająca zgłoszenie dostawała takie info - wiem, że ręcznie to raczej słaby pomysł, ale gdyby komuś się chciało taki automacik dodać to imo byłoby spoko - bo tak czasem nie wiadomo, czy ktoś tam zagląda na skrzynkę, czy nie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2015 o 16:38, Adjatha napisał:

W sumie fajną sprawą byłoby, gdyby w sytuacjach, w których uważacie że nie ma potrzeby
na interwencję, osoba wysyłająca zgłoszenie dostawała takie info - wiem, że ręcznie to
raczej słaby pomysł, ale gdyby komuś się chciało taki automacik dodać to imo byłoby spoko
- bo tak czasem nie wiadomo, czy ktoś tam zagląda na skrzynkę, czy nie. ;)


W sumie ja sobie bardzo cenię jak ktoś jednak dopisze coś więcej do zgłoszenia. Trafiają się takie, w których od razu wiadomo o co chodzi, ale są też takie, które otwieram i za Chiny Ludowe nie wiem co zgłaszający miał na myśli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się