Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Powinno się wykopać takich ludzi z forum. Niech założą sobie forum i będą adminem a nie się pchają tu na modka. Ty robocie !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:12, Draxvoxdor napisał:

Co za różnica czy pod awkiem jest 10 czy 9 liter?

Z jednej strony żadna - statusy mają bardzo małe znaczenie, tak naprawdę to tylko taki miły, acz niezbyt ważny bonusik. Z drugiej - posiadanie odpowiedniego statusu dodaje splendoru. Sekretarz jest inaczej widziany w oczach ludzi niż choćby przodownik. Poza tym zawsze jakaś przyjemność z posiadania "elitarnego" [ jak na jakieś czasy, np. teraz taki jest Sekretarz właśnie] statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:40, Wojman napisał:

Po roku masz pretensje o to, ze jeden z moderatorow zamknal - swoja droga bardzo slusznie,
ze to zrobil - temat? Rozumiem jakbys mial wtedy pretensje, ale po co wracac do sprawy po roku?
Zapewniam, ze gdyby dzis sie pojawil watek z pytaniem o to z kad sciagnac spolszczenie to tez
bym go zamknal.


Wcale nie mam pretensji- tylko pokazuje.
A poza tym w ten rok podszkolilem nawet dużo swój angielski więc spolszczenia nie potrzebuję :)
Koniec , kropka zamykam temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej postrzegany? Tosz to głupota. Jak byłem obywatelem(nie nie nie jestem tydzień na forum, dostałem degrada pare dni przed brygadzistą:() to miałem taki sam charakter, tak samo sie zachowywałem, tyle samo miałem we łbie itp. To że jest sie dłużej na forum to tylko znaczy że sie nie spamuje, nie bluzga i nie zakłada niepotrzebnych tematów. Na poziom inteligencji i wiedzy to niema żadnego znaczenia. A ten kto ocenia ludzi po rangach, to już nie musze mówić jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś, pisząc "inaczej postrzegany" nie miałem na myśli, że coś się w Tobie zmieni, czy coś w tym stylu. Nie chodzi mi też o tych, co oceniają ludzi po rangach, bo ocenia się ludzi raczej po tym, jak ktoś pisze [na forum, bo innej formy porozumiewania się tutaj nie ma].
Zauważ, że jest drobna różnica pomiędzy choćby osobą posiadającą bumelanta, czy przodownika, a przewodniczącym. Status jest wskaźnikiem doświadczenia, toteż można powiedzieć, że się czuje tak jakby respekt dla tych, którzy dotarli do najwyższego obecnie statusu[czyli Sekretarza]. Zaś patrząc na choćby obywatela nie wiemy, jaki on jest, bo nie miał szansy się zbytnio wykazać, toteż wobec takich jest się raczej obojętnym [nie zrozum mnie źle...]. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i masz racje. ale jakoś u mnie tego respektu nie widać dla sekretarza czy przewodniczącego. a co do obywatela, nie jest wcale gorszy, może najwyżej nie wie dużo o forum. A po za tym przechodzenie koło obywatela obojętnie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:07, Liqid napisał:

(...) jak ktoś pisze [na forum, bo innej formy porozumiewania się tutaj nie ma].


Jest, a nawet są - gramsajty i gramIRC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 13:24, Vilmar napisał:

Jest, a nawet są - gramsajty i gramIRC.

Lecz tam też porozumiewasz się z innymi słowem pisanym :P A komunikacji głosowej, czy innej werbalnej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 14:04, Liqid napisał:

A komunikacji głosowej, czy innej werbalnej nie ma...

Może niedługo wprowadzą gramSkype ;)
I będzie można z moderatorami porozmawiać bezpośrednio (choć np. RobeN podaje już publicznie swojego Skypa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:03, Abi Dalzim napisał:

Może niedługo wprowadzą gramSkype ;)
I będzie można z moderatorami porozmawiać bezpośrednio (choć np. RobeN podaje już publicznie
swojego Skypa) :)


Wystarczy wejść na gramsajt osoby która nas interesuję, jeśli podała swój identifikator to znaczy że będzie można z nią porozmawiać, jeśli nie to można jakoś porozmawiać. Jak będzie od groma usług to po jakimś czasie nikt z nich nie będzie korzystał bo nie będzie wiedział za co się zabrać. Na ircu ile osób siedziało jak nie było gramsajtów a ile siedzi teraz. Wszystkie fajne i przydatne, ale do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 10:52, Modest-Vermin napisał:

jeśli podała swój identifikator to
znaczy że będzie można z nią porozmawiać, jeśli nie to można jakoś porozmawiać.


W sensie dogadać się jakoś na forum czy gdzieś i uzyskać i wtedy można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was dobra wiadomość. Od dziś kontakt z nami jest jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy. otóż zachęcam Was do kontaktowania się z nami za pośrednictwem formularza, który znajdziecie na stronie www.gram.pl/moderator

Tak wiec jak zauważycie, ze ktoś spamuje, złe się zachowuje w stosunku do innych użytkowników, lamie regulamin czy po prostu czegoś nie wiecie to korzystajcie z formularza na stronie www.gram.pl/moderator

UPDATE :
Teraz kontakt z ulubionym/znienawidzonym moderatorem jest jeszcze łatwiejszy niz kiedykolwiek. :) Wystarczy wysłać maila na adres nick@moderator.gram.pl W adresie maila zamiast słowa "nick" wpiszcie ksywke ulubionego/znienawidzonego moderatora.

UPDATE 2:
Doczekaliśmy się własnej witryny internetowej. Zainteresowanych zapraszamy pod ten adres: http://gram.pl/moderatorzy.asp

UPDATE 3:
Kontakt z nami znów jest jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy. :) Na stronie głównej forum znajduje sie przycisk "Kontakt z moderatorem". Po jego wciśnięciu waszym oczom okaże się... a to musicie odkryć sami. :) Druga ważna zmiana jest przycisk "Moderatorzy", który kieruje wprost na stronę o nas.

UPDATE 4:
Poniewaz ostatnio pojawila sie "moda" na zakladanie przez uzytkownikow nowych kont w celu trollowania, uprzejmie informuje, ze bedziemy na takie przypadki surowo reagowac. Na konto - klon bedzie nalozony BAN, a wlasciciel "oficjalnego" bedzie sie musial liczyc z degradem lub nawet w skrajnych przypadkach z BANem

UPDATE 5:
Bardzo prosimy podawac swoje aktualne adresy e-mail na Waszych kontach. Ostatnio dosc czesto dostajemy zgloszenia, na ktore odpowiadamy i... jest problem bo wiadomosc nie dochodzi do adresata ze wzgledu na to, ze adres e-mail jest bledny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sie przydać, starsi użytkownicy na pewno będą korzystać, ale raczej nadal będą osoby, które samę będą chciały wy mierzyć sprawidliwość, nie czekając na modków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>www.gram.pl/moderator
Faktycznie dobra wiadomość:-) tylko przydałoby się tego posta gdzieś przypiąć, przynajmniej na jakiś czas, żeby ludzie się opatrzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:08, Wojman napisał:

Mam dla was dobra wiadomosc. Od dzis kontakt z nami jest jeszcze latwiejszy i przyjemniejszy.
Otoz zachecam Was do kontaktowania sie z nami za posrednictwem formularza,

Swego czasu proponowałem PW, w tym jeden współny (służbowy) dla wszystkich moderatorów, aby kontakt z Wami był łatwiejszy. To rozwiąznie jest bardzo dobre i jakby wychodzi naprzeciw mojemu postulatowi :-)
Przydałby się tylko jakiś "przycisk" na górnej belce, odsyłający do tego formularza.
Ale póki co, pomysł z przypięciem posta rozwiązuje sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 17:17, A-cis napisał:

Przydałby się tylko jakiś "przycisk" na górnej belce, odsyłający do tego formularza.

Cóż... Wtedy trudno byłoby się przekopać przez falę spamu tam się znajdującą po paru godzinach. W sumie to lepiej jak jest tylko to przypięte. Ci, co tego potrzebują to to znajdą z łatwością.

I oczywiście dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się