Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Jak zostać moderatorem?????????????????????????????????????????????????????????????? Czy być moderatorem jest fajnie????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:14, Jane95 napisał:

Jak zostać moderatorem?[...]

Musisz dac wiecej znakow zapytania. Inaczej Cie nie przyjma...

Dnia 09.06.2007 o 19:14, Jane95 napisał:

Czy być moderatorem jest fajnie?[...]

Nie jest. A kazdy kto twierdzi inaczej jest w bledzie, bo na 99% nigdy nim nie byl. To ciezka, meczaca i niewdzieczna praca/funkcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:19, Piotrek K. napisał:

Musisz dac wiecej znakow zapytania. Inaczej Cie nie przyjma...


Wiesz, jest tu wielu takich którzyby zrozumieli to dosłownie...

Dnia 09.06.2007 o 19:19, Piotrek K. napisał:

> Czy być moderatorem jest fajnie?[...]
Nie jest. A kazdy kto twierdzi inaczej jest w bledzie


A nieprawda, bo fajnie jest, mi sie podoba :)

jane95---> sorki za szczerość, ale skoro o to pytasz w taki sposób, to znaczy że raczej nie masz szans- ja zostałem modem podczas konkursu, gdy użytkownicy mogli zgłaszać swoje kandydatury, a na koniec cdp wybrało kilku, między innymi mnie. To męczące niekiedy zajęcie, trzeba być cierpliwym, najlepiej pełnoletnim i z długim stażem na forum. Ale mi sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:19, Piotrek K. napisał:

Musisz dac wiecej znakow zapytania. Inaczej Cie nie przyjma...


Nie prawda. Ja bede glosowal tylko za tymi osobami, ktore postawia wiecej wykrzyknikow!
A zupelnie serio mowiac to az sie dziwie jakiej cierpliwosci nauczylem sie bedac moderatorem. :) Coz w koncu wspolpracuje z najlepszymi i sam teraz jestem jednym z najlepszych. :)

PS A wiecie, ze nie lubie sie chwalic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, iż często gęsto zaglądają tutaj moderatorzy mam pytanko - czy gdyby ktoś przygotował dobrego, pomocnego posta moderator przypnie go ? Chodzi o upgrade kompa - chcemy z paroma userami zrobić mini kompendium podzespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:33, Wojman napisał:

sam teraz jestem jednym z najlepszych. :)

Napisales to na serio czy z przymruzeniem oka? Bo nie wiem jak sie ustosunkowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:47, Piotrek K. napisał:

Napisales to na serio czy z przymruzeniem oka? Bo nie wiem jak sie ustosunkowac...


Oczywiscie, ze z przymrozeniem oka. Nie robimy zadnych rankingow na najlepszego moderatora, bo to przeciez nie ma zadnego sensu. Ot tak po prostu zazartowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 19:47, Piotrek K. napisał:

> sam teraz jestem jednym z najlepszych. :)
Napisales to na serio czy z przymruzeniem oka? Bo nie wiem jak sie ustosunkowac...

-> Jak to jak - wiadomo, ze Wojman nie jest jednym z najlepszych, wiec na powaznie nie mogl tego napisac ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 21:20, LifaR napisał:

-> Jak to jak - wiadomo, ze Wojman nie jest jednym z najlepszych, wiec na powaznie nie mogl
tego napisac ;-P


Oj LifaR podpadles mi. Najpierw sie upierasz, ze nie pamietasz, ze mi obiecales kolekcje filmow Jamsa Bonda, a teraz jeszcze to. ;-) Zapamietam to sobie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 21:22, Wojman napisał:

Oj LifaR podpadles mi. Najpierw sie upierasz, ze nie pamietasz, ze mi obiecales kolekcje filmow Jamsa Bonda, a teraz jeszcze to. ;-) Zapamietam to sobie. ;)

-> Ja podpadlem ? Za takie delikatne stwierdzenie ? No wiesz co... O boogim mam np. duzo gorsza opinie ;D A co do filmow... Masz swoich swiadkow, masz dowody, odswiez mi pamiec ;-)
PS. Dobrze ze jest taki temat o moderatorach, mozna sobie pospamowac przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem skargę do moderatorów przez ten link podany w temacie ale zdarzało się że nie dochodziło więc pomyślałem sobie że również tu zamieszczę mój problem.Chodzi o to, że nie mogę dodać wpisu do mojego gramsajtu poprostu klikam publikuj i znika i się nie pojawia.Jakby można coś z tym zrobić byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:05, LifaR napisał:

-> Ja podpadlem ? Za takie delikatne stwierdzenie ? No wiesz co... O boogim mam np. duzo
gorsza opinie ;D

Taa, wymień jeszcze paru moderatorów a będziesz miał ;D

Dnia 09.06.2007 o 23:05, LifaR napisał:

A co do filmow... Masz swoich swiadkow, masz dowody, odswiez mi pamiec ;-)

Na IRC-u się o to kłócicie, darujcie mi to tutaj ;]

Dnia 09.06.2007 o 23:05, LifaR napisał:

PS. Dobrze ze jest taki temat o moderatorach, mozna sobie pospamowac przynajmniej :)

Ty ostatnio jak Kuk nabijasz posty ;]
BTW lepiej się schowam bo Kuk coś cięty na mnie jest odkąd miałem władze nad jego kanałem, ale cóż poradzić (wielka rzepa sam mi to dał).

A Wojman jest ok ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:11, buraczek18 napisał:

Wysłałem skargę do moderatorów przez ten link podany w temacie ale zdarzało się że nie dochodziło
więc pomyślałem sobie że również tu zamieszczę mój problem.Chodzi o to, że nie mogę dodać wpisu
do mojego gramsajtu poprostu klikam publikuj i znika i się nie pojawia.Jakby można coś z tym
zrobić byłbym wdzięczny.


Ale my nie odpowiadamy za kwestie techniczne na gramsajtach. Swoj problem powinienes raczej skierowac do pracownikow CD Projekt za pomoca formularza dostepnego na stronie glownej gramsajtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do tego mają moderatorzy? Takie problemy to nie nasza działka.

Twój problem najlepiej jest poruszyć w tym temacie:
Problemy techniczne z gramsajtami [M] -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845
Ewentualnie możesz się skontaktować z CDP najlepiej poprzez formularz: http://ja.gram.pl/formularz.asp

Od siebie mogę jedynie doradzić abyś wyczyścił ciasteczka dla ja.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:16, Sonic1575 napisał:

Na IRC-u się o to kłócicie, darujcie mi to tutaj ;]


My sie klocimy? Ja tylko delikatnie przypominam, ze LifaR obiecal mi kolekcje filmow o przygodach Bonda, Jamesa Bonda. A, ze pamiec ma dobra, acz krotka to jeszcze nie wiedzialem. ;) W kazdym razie z racji tego, ze bylem dzis na IRCu postanowilem przypomniec o tym co mi jest nalezne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie powtarzajcie się pozatym ja prosiłem moderatora o odpowiedź.Pozatym wysłałem formularzem no i zanim to zrobiłem próbowałem zreinstalować Operę i zrobiłem to ale bez skutku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się