Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 na nowym materiale wideo. Prezentuje się oszałamiająco!

17 postów w tym temacie

Kacper Matuszewski

Przyznam się bez bicia, że od dawna marzyłem o takiej grze, jak Max Payne 3. Takiej, która pozwoli mi na bezpośredni udział w scenach rodem z najlepszych filmów akcji. Zobaczcie nowy materiał wideo z nadchodzącego hitu Rockstara!

Przeczytaj cały tekst "Max Payne 3 na nowym materiale wideo. Prezentuje się oszałamiająco!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co fachura, to fachura :D

Właśnie skończyłem Maxa 1 (przyjemna męczarnia w porównaniu z dzisiejszymi tytułami ;), jest w trakcie Maxa 2. Max Payne 3 wyrasta na mojego faworyta do gry roku =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płynne przejście od filmów do gry, brak ekranów ładowania, kontekstowe animacje, dodatkowe efekty filmowe. OK, a gdzie jakieś innowacje? Bo chyba nie chełpią się technologiczną dominacją nad grą z 2002?

BTW Akurat John McClane z Die hard to nie jest typ wchodzący z drzwiami i balansujący między kulami podczas gromienia całych oddziałów wrogów:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 19:30, SarenkaB napisał:

I to jest gra dla prawdziwych mężczyzn. Nie jakieś tam siekanie barbarzyńcą.



Rzeczywiście Twój nick mówi sam za siebie ze masz racje. xD
Nie mniej wole jednak barbarzyńce choć i łysolem nie pogardzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2012 o 21:38, zadymek napisał:

Płynne przejście od filmów do gry, brak ekranów ładowania, kontekstowe animacje, dodatkowe
efekty filmowe. OK, a gdzie jakieś innowacje?


Nie ma ale cii... przecież to Rockstar :)
Ktoś porównał MP3 do http://en.wikipedia.org/wiki/Stranglehold_%28video_game%29
tyle tylko że Stranglehold na dłuższą metę nużył ale do zweryfikowania jest jeszcze fabuła która według tego co mówią ludzie z Rockstara ma "rzucać na kolana" :).

Dnia 15.03.2012 o 21:38, zadymek napisał:

Bo chyba nie chełpią się technologiczną
dominacją nad grą z 2002?


Ależ oczywiście że tak tyle że nie robią tego wprost.

Dnia 15.03.2012 o 21:38, zadymek napisał:

BTW Akurat John McClane z Die hard to nie jest typ wchodzący z drzwiami i balansujący
między kulami podczas gromienia całych oddziałów wrogów:|


Nieważne przecież grę robi Rockstar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam kontrowersje i negatywne emocje jakie wzbudzał ten tytuł od momentu gdy pojawiły się pierwsze screeny. Wraz z biegiem czasu i prezentacją kolejnych materiałów wszystko się jakoś odmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 09:09, Mr_Spike napisał:

Pamiętam kontrowersje i negatywne emocje jakie wzbudzał ten tytuł od momentu gdy pojawiły
się pierwsze screeny. Wraz z biegiem czasu i prezentacją kolejnych materiałów wszystko
się jakoś odmieniło.


Dokładnie myślę tak samo. Ja Max''a nie skreślałem od początku i się nie pomylilem. Wszystko wygląda naprawdę dobrze i tylko mam nadzieję że gra nie skończy się tak szybko jak się zacznie. A nawet jeśli to pewnie będę przechodził ją z dziesiątki razy tak jak pierwsze części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać Rockstarowi jedno: włożyli mnóstwo pracy w ten tytuł i widać, że przywiązywali dużą uwagę do najmniejszych nawet szczegółów.
Gra jako taka będzie na pewno świetna i spędzę przy niej dużo czasu świetnie się bawiąc.
Ale nie zmienia to wciąż mojego zdania, że to nie jest już Max Payne. Bohater mógłby nazywać się Alojzy Bąbel i nic by to w tej całej historii nie zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować