Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Długo oczekiwany klip z The Walking Dead Video Game już jest!

7 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Szykujcie się na kolejną, tym razem grywalną, adaptację komiksu The Walking Dead. Po dwóch sezonach serialu przyszła kolej na grę wideo, za którą odpowiedzialna jest ekipa TellTale. Zobaczcie sami czego mamy się spodziewać!

Przeczytaj cały tekst "Długo oczekiwany klip z The Walking Dead Video Game już jest!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 09:32, Moooras napisał:

Całe szczęście, że nie robią gier na podstawie Rodziny Borgiów albo Gry o tron


Nie, wcale, zwłaszcza, że rodzina Borgiów została wykorzystana jako wątek fabularny w Assassin''s Creed 2 i Brotherhood, a Gra o Tron doczekała się RTSa Genesis i powoli nadchodzącego RPGa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo klimatyczna zapowiedź. Jeżeli naprawdę się postarają przy tej grze to przebiją sam serial! Komiksów nie czytałem więc ciężko mi porównywać, ale jeżeli fabuła serialu trzyma się bardzo kurczowo tej oryginalnej to i z komiksem ta gra sobie poradzi.
Tak na dobrą sprawę, recepta na świetną grę z zombie w roli głównej to wyciąć Red Dead Redemption: Undead Nightmare z "kombojskiego" klimatu, wrzucić go do aktualnych czasów i dopisać do tego ciekawą fabułę. Ja bym kupił takie coś w ciemno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serial jest świetny, ale to dlatego, że bardziej koncentruje się na relacjach międzyludzkich w czasach apokalipsy niż na samych zombie. Nie bardzo wiem jak ma wyglądać gra, ale jeżeli podejdzie do tematu tak jak serial to może się okazać po prostu... nudna, z drugiej strony kolejny klasyczny survival nie do końca oddałby klimat oryginału, jestem ciekaw jak to rozwiążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2012 o 11:39, mati285 napisał:

Serial jest świetny, ale to dlatego, że bardziej koncentruje się na relacjach międzyludzkich
w czasach apokalipsy niż na samych zombie.


To właśnie była tut komiksu i dlatego też taki sukces jest i komiksu i serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować