Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. 2 ma się dobrze

11 postów w tym temacie

Cieszę się, że ma się dobrze. Nawet jeżeli nie wyjdzie w tym roku to lepiej żeby wyszedł w następnym, może za dużo w tym roku mocnych tytułów wychodzi i lepiej żeby było w co grać w 2013 jak ten nadejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku i tak wychodzi duuużo dobrych tytułów więc wcale mnie to nie martwi, że drugi Stalker pojawi się dopiero w przyszłym.
Ważne, że jest cały czas w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 09:11, Phobos_s napisał:

W tym roku i tak wychodzi duuużo dobrych tytułów więc wcale mnie to nie martwi, że drugi
Stalker pojawi się dopiero w przyszłym.
Ważne, że jest cały czas w produkcji.


A jak wyjdzie STALKER 2 będziesz pisał "ojej, przecież jest teraz jest dużo gier do ogrania, co my teraz poczniemy".
Uprzedzając pytania - też mam dużo gier do ogrania ale nie widzę kompletnie sensu pisania o tym w każdym komentrarzy o zapowiedzi, premierze gry czy przesunięciu tejże.

Co do gry - Valve time!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 11:07, SpecShadow napisał:

A jak wyjdzie STALKER 2 będziesz pisał "ojej, przecież jest teraz jest dużo gier do
ogrania, co my teraz poczniemy".


A czy kiedykolwiek tak napisałem przy jakimś innym tytule?
Widzę, że wiesz lepiej co ktoś za rok napisze niż ta osoba.
To podaj jeszcze numery totolotka do kompletu.

Dnia 19.03.2012 o 11:07, SpecShadow napisał:

Uprzedzając pytania - też mam dużo gier do ogrania ale nie widzę kompletnie sensu pisania
o tym w każdym komentrarzy o zapowiedzi, premierze gry czy przesunięciu tejże.


Nie pisałem, że mam dużo gier do ogrania, tylko, że wychodzą w tym roku naprawdę dobre tytuły.
Bo można by mieć dużo do ogrania, ale tytułów gorszych i rzucić wszystko dla nowego Stalkera, ale wyszło ME3, Alan Wake, wychodzi D3, Max Payne 3, S2:HotS, Bioshock Infinite, Aliens: CM, odświeżone Baldury i pewnie jeszcze coś o czym zapomniałem. Tytułów nie jest dużo ale są dobre i dla mnie Stalker 2 może poczekać do przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże,jak jak czekam na tą grę. Mam nadzieję,że gra będzie mała grafikę poprzednich Stalkerów,w co osobiście wątpie,bo wtedy będę mógł zagrać w nią na moim starym już komputerku. Ale znając moje szczęście,u mnie będzie pokaz slajdów i będę zmuszony kupić na konsole (lepiej nie spartaczcie sprawy Cenega z lektorem na konsole...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.dsogaming.com/news/stalker-2-is-dead-long-live-survarium-a-free-to-play-mmofps-spiritual-successor-to-stalker/

S.T.A.L.K.E.R.-a 2 nie będzie, to pewne – pomimo wcześniejszych zapowiedzi, że jednak projekt będzie kontynuowany.
Ale. Ale doświadczona ukraińska ekipa zrzeszona pod szyldem Vostok Ventures (przeszedł tam cały zespół wykuwający drugiego S.T.A.L.K.E.R.-a) wysmaża MMOFPS-a Survarium opartego na modelu free-to-play. I może być nie mniej ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować