Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Assassin`s Creed może cofnąć się w czasie

28 postów w tym temacie

To już chyba nigdy nie doczekam się AC w "teraźniejszości"/przyszłości. Wszystko fajnie ale ile można. Chciałbym zobaczyć wreszcie futurystycznego AC gdzie wychodzimy z animusa i walczymy w wielkim mieście z użyciem nowoczesnej technologi. Cyber ninja warfare i rozstrzygnięcie konfliktu, rozwiązanie fabuły. Ale nie, będą zarzynać każdą epokę historyczną aż fabuła się tak zapląta jak brazylijska telenowela i nawet jak kiedyś dojdzie do końca to już nikt nie będzie nawet wiedział o co i dlaczego walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniesienie w przeszłość jest już konieczne mam także nadzieje że następny Assassni''s Creed będzie się rozgrywał w jakimś fajnym miejscu.Jednak trochę szkoda mi że historia desmonta kończy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może jeszcze nie wszystko stracone i moze pojawi się Japonia... tylko że już chyba nie z Desmondem a innym bohaterem, może być nawet Azjata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chętnie zobaczył AC w czasach II Wojny Światowej może być nawet I albo gdzieś w starożytnej Japoni gdzie pełno ninja i shogunów, nawet bym nie miał nic przeciwko jakbym pozabijał kilku Rzymian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Assassyn moze dziać się w Japonii skoro ninja też byli zabójcami tylko inaczej się nazywali? I co? Oczekujecie walki jednych zabójców z drugimi? Całkowity bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 14:34, Obi-Wan napisał:

Jak Assassyn moze dziać się w Japonii skoro ninja też byli zabójcami tylko inaczej się
nazywali? I co? Oczekujecie walki jednych zabójców z drugimi? Całkowity bezsens.


A dlaczego nie? Konkurecja jednych z drugimi byłaby nawet ciekawa plus jakaś intryga czy coś w tym rodzaju. Czy to musi być tylko jedna, właściwa partia zabójców zwana Assasynami? I don''t think so...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 13:45, cHICEK napisał:

To już chyba nigdy nie doczekam się AC w "teraźniejszości"/przyszłości. Wszystko fajnie
ale ile można. Chciałbym zobaczyć wreszcie futurystycznego AC gdzie wychodzimy z animusa
i walczymy w wielkim mieście z użyciem nowoczesnej technologi. Cyber ninja warfare i
rozstrzygnięcie konfliktu, rozwiązanie fabuły. Ale nie, będą zarzynać każdą epokę historyczną
aż fabuła się tak zapląta jak brazylijska telenowela i nawet jak kiedyś dojdzie do końca
to już nikt nie będzie nawet wiedział o co i dlaczego walczy.

A jaki byłby sens robić grę, której głównym założeniem jest podróż do wspomnień przodków osadzoną w przyszłości? To trochę tak jakby zrobić grę o wyścigach samochodowych bez samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 14:34, Obi-Wan napisał:

Jak Assassyn moze dziać się w Japonii skoro ninja też byli zabójcami tylko inaczej się
nazywali? I co? Oczekujecie walki jednych zabójców z drugimi? Całkowity bezsens.

Ninja nie byli sektą, czy zewnętrzną organizacją, a agentami i ochroną władcy. To tak jakbyś podważał sens AC w Konstantynopolu z powodu Janczarów. Nie jest nawet wykluczone, żeby główny bohater był Assassynem i Ninja, albo Roninem (nie mógłby być Samurajem posiadającym pana, bo byłby związany przysięgą posłuszeństwa, chyba, że pan byłby Assassynem).

Ja bym chciał poznać losy, któregoś z Assassynów z tej komnaty ze Zbroją Altaira z AC 2.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassyn tu, assassyn tam, potomek assassynów ..a może by zrobili coś o Templariuszach?

Spoiler

Tak wiem, nazwa by już nie pasowała;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym bardzo chciałżeby zakończenie było w teraźniejszości lub żeby jakiś kolejny był w przyszłości. Lubie takie klimaty więc byłaby rewelacja.
A jeśli miałoby się to odbywać znów w przeszłości, to może.. Japonia z czasów kiedy była feudalna (assassynami pewnie byliby ninja) lub chiny (tu pewnie mnisi, może z Shaolin). Myśle że nie najgorszy byłby patent z francją z XVII wieku, moglibyśmy grać np muszkieterami a kardynał byłby templariuszem =]
Ciekawe byłoby też pokazanie historii każdego z 6-ciu asasynów z tej komnaty gdzie była zbroja Ezio pod Monteriggioni (Chyngis-Chan, Kleopatra itp) W końcu tych pieczęci na różnych kontynentach na przełomie dziejów było przynajmniej z12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować