Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed III - składy Edycji Kolekcjonerskiej Freedom Edition, Join or Die Edition i Edycji Specjalnej

71 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2012 o 10:03, FlankerD napisał:

Kiedy będą dostępne na gram? :)


Czytamy uważnie newsy, potem pytamy.

"Już niebawem sklep gram.pl uruchomi zamówienia przedpremierowe na edycje Assassin''s Creed III - być może stanie się to jeszcze dziś!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem jakie będą ceny. Na ubi shopie wersja z figurką jest chyba za coś około 400zł, padaka (wersja konsolowa). Mam nadzieję, że np wersja z medalikiem byłaby tańsza. Czekam aż ruszą pre-ordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co wyczytałem ,to edycja Freedom ma kosztować 80 funtów na konsole, 60 na PC.
A edycja Join or Die, która mnie jara :) 64 funty na konsole i 35 na PC.
I chyba własnie na tą drugą w wersji PC się zdecyduję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie Edycja Freedom ma kosztować 80 funtów to licząc to tylko x 5 = 400 zł. Nie ma takiej opcji, żebym tyle zapłacił za kolekcjonerkę. Ona nie jest warta tych pieniędzy. Tak samo uważam, że dotychczasowa odsłona gry w wydaniu kolekcjonerskim jest zdecydowanie za droga, a jej zawartość niewarta ceny, jaką żąda za nią wydawca. Mam kolegę, który pracuje w firmie zajmującą się produkcją flag. Tak, wiem flaga, a gra to zupełnie inna bajka, ale chce Wam przedstawić skalę absurdu. Otóż w jego firmie flaga Polski (nie pamiętam wymiarów, ale możecie mi wierzyć, że jest ogromna) zrobiona na najlepszym dostępnym w firmie materiale i przy użyciu najlepszych farb sprzedawana jest po 500 zł za sztukę. Natomiast produkcja takiej pojedynczej flagi nie przekracza 50 zł. Sądzicie, że te kolekcjonerki są warte 400 zł? Bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Collector Box lepiej wygląda IMO w JoR Edition, jednak ten steelbook jak i figurka robią wrażenie. Chyba skuszę się na Freedom Edition, a na allegro spróbuję znaleźć Collector Box i Medalion (znając, życie na aukcji jednego z forumowiczów, o ile będzie miał zamiar kupić tę edycję ;p) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny w UK:

"The Freedom Edition has an RRP of £80 for PS3 and Xbox 360 and an RRP of £60 for PC, the Join or Die Edition has an RRP of £65 for PS3 and Xbox 360 and an RRP of £50 for PC. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja z figurką ma kosztować 300 zł na PC - mam nadzieję, że sklep Gram.pl zjedzie troszeczkę z ceny, gdyż bardzo mnie ona kręci no i mam EK poprzednich AC - tylko skąd ja jeszcze wykombinuje kase na nowego Bioshocka? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 12:52, lis_23 napisał:

tylko skąd ja jeszcze
wykombinuje kase na nowego Bioshocka? ...


Pójdziesz do pracy?

Wracając do tematu... Od jakiegoś czasu, co pojawia się kolekcjonerka jakiejś gry to musi ale to musi zawierać figurkę.. Schemat trochę już oklepany IMHO, ale nadal się sprawdza... Od czasu AC2 do AC3 co kolekcjonerka to figurka. Jak ktoś kupywał wszystko to ma jednego bohatera we wszystkich etapach życia xD
Dziwi mnie że to już się nie znudziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

60 funtów na PC? Biorę! Muszę mieć tę figurkę! :D Cena nie jest zaporowa więc o ile dodatki będą dobrej jakości to się nie zastanawiam. Tym bardziej, że jest jeszcze masa czasu do premiery i można spokojnie odkładać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupywał wszystko to ma jednego

Dnia 27.03.2012 o 13:10, Sanders-sama napisał:

bohatera we wszystkich etapach życia xD
Dziwi mnie że to już się nie znudziło...


Cóż, ja mam tylko młodego Ezio z ACII, innych figurek nie mam, więc ta z ACIII byłaby moją drugą
najbardziej żałuję, że nie wykorzystałem okazji kupna EK Batman AC za 50 zł - tami mały off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować